PORKA• 03 марта 2024
Мами, хто з підлітками за кордоном, як у Вас?
Було в когось таке, що підліток влаштовує істерики, щоб їхали додому? Як з цим справлялись? Ніякі аргументи слухати не хоче, кричить, що цей рік довчається і наступний тут не буде ходити до школи. Можливість залишитись тут є, школа українська, але звісно тужимо, сумуємо, хочемо додому. Починає погрожувати, що кинеться під машину і тд. Я розумію, що це шантаж, але все одно не здраво.
Можливо в когось таке було і все ж залишились за кордоном, то як розгортались стосунки з дитиною?
Фенте Фря• 03 марта 2024
Мой такие истерики устраивал, что пришлось вернуться. Ещё в августе 22 года.
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ми в Англії. Приїхали малому було 14, наразі 16. Ледве погодився виїхати. Пообіцяла, що лише зиму пересидимо. Рік проходив до школи, але це було для нього великим стресом. Тут канікули літні 1,5 місяці лише. Навчання закінчується 22 липня. Весь час постійно вимагав відвезти його додому і т.і. Відмовився навчатися в місцевій школі. Йому видали ноут і дозволили навчатися вдома. Влітку збираюся додому на 2-3 тижні. Щоб побачився з татом і собакою. На наступний рік навряд чи варто везти його до України. Буде 17. Погрожує що цього року залишиться вдома. Лячно, але сподіваюся, що розуму повернутися сюди вистачить.
Обижулька• 03 марта 2024
Ребёнку прежде всего донести нужно родителям. Сидела объясняла почему куда переезжаем. Много раз переезжали. Никогда истерик не закатывал. Семье и так плохо всем плохо ещё и истерики сверху.
Я садилась с ребёнком и говорила. И просила чтобы к чему-то привыкнуть, не нужно в ракушку заворачиваться. А наоборот говорила, давай искать в городе что-то интересное. И мне и тебе будет интересно. Так постепенно и знакомились с его друзьями. Ходили просто рассматривали город.
Всем тяжело. Но дети нормально адаптируются, если родители постоянно говорят и все вместе делают. Только нужно донести, что тяжело не только ребёнку. И это бывает и это такие бывают жизненные трудности с ними говорить нужно. Им тоже очень страшно.
PORKA
• 03 марта 2024
Ответ дляКурочка
В Київі нормально. Хто з Харкова не виїжджав, то кажуть що у Київі звичайне життя, довоєнне. І школи працюють, і двіж..ну коли ні коли щось летить. рідко, місто захищене
Я була у вересні-жовтні. Біль суцільна, моє місто не те
Кили и Манджаро• 03 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Покажите ему фото Одессы..и детей..
Сдохни путин
Підлітки інакше реагують.
Київ, нікуди не виїжджали, 2 роки війни, питала і у свого підлітка (14 років), і інших знайомих - війна, життя змінилось? Страшно? А під час атак? А у сховищах у школі?
Відповідь у всіх - ні, у мою школу, у мене, у мій дім не прилетить. А як прилетить? Ну, то й що ...
Чи це така захисна реакція, чи то у підлітків цінність життя нижча
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Ви з Києва від чого рятуєте?
Дивлюся багато відомих людей з достатком в Києві з дітьми, а тут трагедія
В сенсі з Києва від чого рятуємо?
Обижулька• 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Ми на власні очі бачили занадто багато трупів, і розірваних навпіл сусідів, і вбитих дітей. Тому такі питання навіть не обговорюються.
Співчуваю. Діти надивились за своє маленьке життя...
PORKA
• 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Боже, немає слів 💔
Чай не пью, только кофе• 03 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Підлітки інакше реагують.
Мы выехали когда сыну было 16. И весь класс выехал. Даже и не обсуждалась эта тема.
Все разные.
Столічна штучка• 03 марта 2024
Ответ дляОбижулька
детям может и легче - детям лет до 10 (их все кружат - в школе, на кружках, им все в новинку и диковинку), а вот подросткам и старше намного сложней адаптироваться.
КошкинДом• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
А як погодилась? Без проблем?
Я і так, і сяк, він ні в яку(((
Она сама просто хочет быть психологом, поэтому с удовольствием согласилась, даже сама просилась. У меня и сын есть, он пока маленький, ему 8, но он бы 100% не согласился, очень разные дети, мальчики более закрытые.
PORKA
• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Ви з Києва від чого рятуєте?
Нда… тобто усі загиблі в Києві їх для Вас не існує? В Одесі, Дніпрі, Умані теж не йдуть бойові дії, а людей десятками вбили.
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Мой тоже устраивал ппц. Перешли на домашнее обучение, полегчало.
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
В сенсі з Києва від чого рятуємо?
Я з Харкова планую переїжджати до Києва. Бо там в рази безпечніше. І не прилітає за 1,5 хвилини ракета з рашки. На початку війни так, було напряжно. Але майже два роки у Києві відносно безпечно.
PORKA
• 03 марта 2024
Ответ дляТуся муся
Если дочка,то я б послушалась и привезла,ей воинский учёт не грозит. Если сын-лбъясните все перспективы и попробуйте поменять город,не поможет-страну и поискать местечко,где ему будет по душе.
Син. Він навпаки мріє воювати
Змінили міста, він скрізь не виходив з квартирі, дому. В школу, зі школи на авто і все, ноутбук і телефон, комунікація тільки з дітьми з Києва
Чай не пью, только кофе• 03 марта 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Не правда. В любом возрасте тяжело . Просто подростку уже не прикажешь, и объяснить сложно.. А еще и с их максимализмом..
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Ага. Я в шоці від знецінення.
Я з донькою теж півтора року була за кордоном і повернулися у вересні 2023. Поки були 2 її подруги-було нормально. Потім вони літом з різницею в пару місяців повернулися додому, а ми провідати тата в Україну поїхали. І все...Вона побачила друзів, школу, що життя продовжується і просила не лишати її дитинства і спілкування. Зараз їй 14 років. Ми з Київської області, виїзджали ще на початку війни.
Обижулька• 03 марта 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Ну у меня подросток в том то и дело. С ними приходится много говорить. Причём не ультиматум ставить. А объяснять. И не давать и не уговаривать типа на какой-то срок. И не давать надежду на то, что мы вернёмся. Они так живут кратковременно ожидая этот период. Когда говоришь, я не знаю на сколько, может и навсегда. Тогда и смотрят иначе. И что нужно устраиваться именно здесь и сейчас. А не жить в ожидании чего-то. Потому и стерики, им дали надежду и период озвучили. Они выдержали-вытерпели и требуют...
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Син. Він навпаки мріє воювати
Буде йому 18 сам буде вирішувати куди йому їхати, а до того поясніть, поки ви несете за нього відповідальність, ви вирішуєте.
PORKA
• 03 марта 2024
Ответ дляФенте Фря
Розкажіть як Вам це рішення? Не пожалкували? Син заспокоївся?
Тушьмушьнюшь• 03 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
И я подозреваю, что ей нравится мальчик тут, и из-за него она не хочет никуда уезжать
он украинец ?
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Так в Європі теж не все так гладко. Он почитайте вище, коментарі
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
В сенсі з Києва від чого рятуємо?
Від чого? Напишіть тому що я не знаю
PORKA
• 03 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Підлітки інакше реагують.
Оце точно як у мого((
Тушьмушьнюшь• 03 марта 2024
Ответ дляБез комплексів
Когда переехали уже, рыдала. Мы жили у родителей, у нее с братом комната была, а тут своя, сама обставляли, сама цвет краски выбирала, шторы. А переехали и такой ад начался. Это до войны ещё было, в 2016. Сейчас дочка взрослая и все равно не хочет уезжать из Украины.
ну а так а рыдала чего тогда ?
PORKA
• 03 марта 2024
Ответ дляСтолічна штучка
автор, поищите психолога ребенку хотя бы онлайн
Я вже знайшла декількох на вибір, і в школі можна взяти, є можливість. Він ні в яку(
Туфли в чешуе• 03 марта 2024
Мої відразу пішли в школу, благо, наших там були одиниці і то не в їх класах. Все нормально, діти влилися в колектив, завели нових друзів. За домом, звичайно, є ностальгія, але саме за нашим домом. Але старший вже себе бачить тут, поступив у ліцей, планує поступати тут в університет. Менша в 6 класі, ще рано щось загадувати. Поки що так, а далі час покаже.