PORKA• 03 марта 2024

Мами, хто з підлітками за кордоном, як у Вас?

Було в когось таке, що підліток влаштовує істерики, щоб їхали додому? Як з цим справлялись? Ніякі аргументи слухати не хоче, кричить, що цей рік довчається і наступний тут не буде ходити до школи. Можливість залишитись тут є, школа українська, але звісно тужимо, сумуємо, хочемо додому. Починає погрожувати, що кинеться під машину і тд. Я розумію, що це шантаж, але все одно не здраво.
Можливо в когось таке було і все ж залишились за кордоном, то як розгортались стосунки з дитиною?
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ага. Я в шоці від знецінення.
А я ні. У Львові і області теж були загиблі, а скільки вони натерпілися?
Чи життя Колі з Києва важливіше ніж Васі зі Львова

Фенте Фря• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Розкажіть як Вам це рішення? Не пожалкували? Син заспокоївся?
Не пожалели, хотел к папе. Получилось пол года нас не было и вернулись. Успокоился, все в порядке. Тоже Киев. Но мы не долго отсутствовали, может еслиб пробыли так вот долго то вернуться наверное было бы тяжелее для меня.
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
Она сама просто хочет быть психологом, поэтому с удовольствием согласилась, даже сама просилась. У меня и сын есть, он пока маленький, ему 8, но он бы 100% не согласился, очень разные дети, мальчики более закрытые.
Так, хлопці ще ті варенички)
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Від чого? Напишіть тому що я не знаю
Ну то подивіться як, наприклад, уламки від ракети впали на дитячу лікарню за 500 м від мого будинку і хто там загинув. Доречі, люди йшли у сховище, яке виявилося зачиненим.
Без QR коду• 03 марта 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
он украинец ?
Та да, наш
Зашла на 5минут• 03 марта 2024
якщо Київ - я б на місті дитини теж просилась додому. На мій погляд саме безпечне місто в Україні
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ длякатериус
Я з донькою теж півтора року була за кордоном і повернулися у вересні 2023. Поки були 2 її подруги-було нормально. Потім вони літом з різницею в пару місяців повернулися додому, а ми провідати тата в Україну поїхали. І все...Вона побачила друзів, школу, що життя продовжується і просила не лишати її дитинства і спілкування. Зараз їй 14 років. Ми з Київської області, виїзджали ще на початку війни.
У напевно схоже.
У вересні-жовтні були в Києві. Я думала він побуває вдома і стане легше, але ні, навпаки, теж побачив що усі друзі на місці, значить все ок(

Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Ви про Київ знецінювали. Про Львів ніхто жодного слова не сказав.
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
За два роки - жодного слова дійсно
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляКурочка
Буде йому 18 сам буде вирішувати куди йому їхати, а до того поясніть, поки ви несете за нього відповідальність, ви вирішуєте.
Вже і так говорила. Але тоді вулкан вивергається
Olya-6c17• 03 марта 2024
Я вернулась в Запорожье а вы в Киев не хотите .Там самое лучшее ПВО и куча убежищ.
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Так в Європі теж не все так гладко. Он почитайте вище, коментарі
Я ж тут, знаю
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
За два роки - жодного слова дійсно
Вам посваритися?) Мені це нецікаво) Головне, що я з дітьми в безпеці)
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Мені байдуже. Я теж в безпеці.
Сиджу тихенько• 03 марта 2024
Ответ дляКошкинДом
В мене зараз не дуже з донькою, записала до психолога тут, також по скайпу займається з психологом, поки що не легше . Час покаже як далі буде
А сколько вашей дочке лет ?
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Я ж тут, знаю
Отож, мали б зважити всі ризики для підлітка. Ситуація описана вище не поодинокий випадок серед підлітків
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Так ви просто самі не хочете повертатися. Тому у вас і конфлікт. З точки зору безпеки - в Києві жити можна звичайним життям.
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Ааа, то Ви троль? Зрозуміло)
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Ризик, що він це зробить і що постраждає від ракет приблизно однаковий, а може й менший

Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляКурочка
У всіх по різному.
krola• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Так, говорю йому 2-й день… що правило 2-х стін не завжди рятує(( А він на своєму, що в нього не прилетить, що я нагнітаю і надто тревожна( Воно то так, дійсно тривожна, але ж як тут не будеш
Моя теж плакала, я так витримала 1,5 року. Повернулись. Вона не хоче нікуди . Сьогодні якраз мені говорила, так чого так боялися, все нормально. Не страшно. Я кажу не нормально, просто звикли. Подивись про Одесу новини😓
Тумба-юмба• 03 марта 2024
Ответ дляКурочка
Вы знаете, не берусь судить про обычную жизнь в Киеве или нет. Я уже 2 года за границей, приезжала в Киев на 1 день недавно. Да, все родное, родная квартира, люди.. можно на украинском разговаривать - какое счастье! Хоть я и иностранным владею хорошо. но разговаривать на родном языке совсем другие ощущения. Но детей я видела единицы за весь день. Понимаю, что они есть, но мы живем в районе где всегда было очень много детей, а на глаза мне попались буквально несколько за все время, что я бегала по делам.
Сиджу тихенько• 03 марта 2024
А сколько вашему сыну лет .В Украине он себя нормально вел ,проблем не было ?
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Ця особа якась дивна. Жодного змістовного коментарю з власного досвіду. Лише негатив і бажання залякати. Мабуть хоче виїхати, але не може. Не звертайте на неї уваги.
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У всіх по різному.
Але, вибачте, загинути під колесами авто у Києві вирогідність вища, ніж від ракети
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ааа, то Ви троль? Зрозуміло)
Мумі троль
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Автор створила тему для цього. Ви особа не менше дивна. Виїхати я не хочу хоч маю куди ( батьки за кордоном багато років)
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляКурочка
Вважаю, що кожен сам вирішує що для нього накраще і що йому робити. Тут ніхто не просив подібних порад.
Море_море_я_скучаю• 03 марта 2024
Ответ дляпані Солоха
Навіщо мені ця інформація?)
Отжигающая• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Додому, в Україну. Каже що в нього нічого не прилетить, що всі однокласники звикли і всім норм, а я типу перебільшую((
Скільки років дитині?