PORKA• 03 марта 2024

Мами, хто з підлітками за кордоном, як у Вас?

Було в когось таке, що підліток влаштовує істерики, щоб їхали додому? Як з цим справлялись? Ніякі аргументи слухати не хоче, кричить, що цей рік довчається і наступний тут не буде ходити до школи. Можливість залишитись тут є, школа українська, але звісно тужимо, сумуємо, хочемо додому. Починає погрожувати, що кинеться під машину і тд. Я розумію, що це шантаж, але все одно не здраво.
Можливо в когось таке було і все ж залишились за кордоном, то як розгортались стосунки з дитиною?
Море_море_я_скучаю• 04 марта 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
так вы сейчас в Англии ? просто я не поняла зачем год сидеть в Англии и при этом год не учиться
А почему бы нет?)

Тушьмушьнюшь• 04 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А почему бы нет?)
а также я не поняла про коледж.... если ваш сын сейчас в 10-м кл, то значит вы претендуете на институт, а не коледж
sur_sur• 04 марта 2024
Ответ дляКурочка
Так ви просто самі не хочете повертатися. Тому у вас і конфлікт. З точки зору безпеки - в Києві жити можна звичайним життям.
А яким життям живуть ті, кого у Києві вбило?
Море_море_я_скучаю• 04 марта 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Здесь после 10-го колледж. Но мы поучимся 11 в украинской школе онлайн и поступим в след году.
Тушьмушьнюшь• 04 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а почему не институт ?
Море_море_я_скучаю• 04 марта 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
а почему не институт ?
В Англии колледж, а потом универ.
from Ukraine• 04 марта 2024
Ответ дляКурочка
В Київі нормально. Хто з Харкова не виїжджав, то кажуть що у Київі звичайне життя, довоєнне. І школи працюють, і двіж..ну коли ні коли щось летить. рідко, місто захищене
Действительно, ну убило там людей, так то какието другие люди. Дальше собственного носа не желаем видеть

from Ukraine• 04 марта 2024
Ответ дляКурочка
Не допомагає, то одна відповідь - нічого не буде, не нагнітай. І це моя дитина тиждень просиділа у підвалі, і під обстрілами і під авіацією… у підлітків не дуже з інстинктом самозбереження на перспективу, тільки якщо перед носом небезпека.
Значит, плохо доносили информацию.
from Ukraine• 04 марта 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Підлітки інакше реагують.
Київ, нікуди не виїжджали, 2 роки війни, питала і у свого підлітка (14 років), і інших знайомих - війна, життя змінилось? Страшно? А під час атак? А у сховищах у школі?
Відповідь у всіх - ні, у мою школу, у мене, у мій дім не прилетить. А як прилетить? Ну, то й що ...

Чи це така захисна реакція, чи то у підлітків цінність життя нижча
Это беспечность обыкновенная
Курочка• 04 марта 2024
Ответ дляsur_sur
А яким життям живуть ті, хто загинув закордоном?
Курочка• 04 марта 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Значит, плохо доносили информацию.
Да уж. Вам виднее. С Англии или Германии..
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляСиджу тихенько
А сколько вашему сыну лет .В Украине он себя нормально вел ,проблем не было ?
13,5 років.
В Україні виходить було 10 був ще дитиною, могло щось подобатись чи ні, але то ще дитина, а тепер це вже хлоп вищий і ширший за тата, має свою думку і все таке...
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляОтжигающая
Скільки років дитині?
Зараз 13,5 років
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляОтжигающая
А за кордоном чому спортсмен,не займається спортом?
Тут немає нашого виду спорту, але тато теж в минулому спортсмен, є місце, де займається, син через раз не хотячи займається( Але він дуже активно фізично росте і змінюється просто на очах, іноді купую футболку, а він поки захоче її вдягти - вже мала І він постійно втомлений від цього, гормональна перебудова. Ходили до ендокринолога, все ок, сказали почекати і не навантажувати. Він після школи приходить і говориьь що ноги болять і лягає. Це так дивно, в дитинстві це була дитина-дзига чи блискавка)
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляЦикавенная
Мои дети категорически не хотят вне страны, старшая уже вернулась в Украину, средняя вот в марте и Я с ней и младшей. Сплошная депрессия и ничего категорически. Это при том что мы постоянно куда то ездим и что то смотрим. Вот приехали с термальных- грустила там- только домой и все. Дома все друзья и жизнь
Як шкода( І я все хочу кудись витягти, а він ні в яку(
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Автор, особисто в мене така сама ситуація була, як у Вас. Мені знадобився рік, щоб якось все вирішити. Є в нас компанія українських підлітків. На початку знайомства вони дуже активно товаришували, багато часу проводили разом, але наразі сидять по своїх хатах. Умови в нас тут дуже комфортні, дякувати Богу!❤️ Нам подарували все необхідне спортивне обладнання для сина. Є для цього вільна кімната. Займається поки вдома. Сподіваюся, що трохи згодом піде до жиму і в бассейн. Теж все поряд і безкоштовно. Мені допоміг час і те, що в школі пішли назустріч. Бо останній рік був дуже важким психологічно саме через всі ці психи і ’вези мене додому’. Наразі вгамувався.
Як добре, Ви молодці, гарно справились і все подолали. Ми більше 2-х років тут, навіть трішки до 24 лютого приїхали. І планувалось на 2-3 тижні. Можливо ще тому так. Ми були з 1 валізою і не такою що від війни їхали, а типу шорти, майки на пару тижнів і все(
О_Юми• 04 марта 2024
Моїй 14,5, вже 1,5 року в Англії. Навчається в місцевій школі, там є ще діти з України. Але хоче додому до своїх українських друзів, а також хоче вступати до коледжу.
Ось тільки сьогодні думали з чоловіком, що робити далі. Я хотіла би повернутись влітку додому. Але розумію, що українська освіта зараз це просто пустий звук. Що більшість її однолітків, особливо хлопців, батьки намагаються вивезти до 18 років. Ще невідомо, що буде після цієї обов´язкової військової підготовки для всіх 18-25 років, чи не введуть вони заборону виїзду для всіх, хто її пройшов, тобто і дівчат також. Ну і на додаток, тут в наступному році вона зможе вступати в коледж в Англії і отримувати нормальну освіту. Коротше серцем хочу в Україну, а голова каже лишатись тут
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Хочу порадити Вам одночасно і дати йому сплкій і проводити час разом, розмовляти на якісь приємні теми і запитувати що саме його турбує, не влаштовує. Те, що не хоче ні з ким контактувати офлайн не страшно. Саме чарівне слово для нього від Вас це:’Я тебе розумію ❤️’ Він повинен відчувати, що Ви з ним і за нього. Я теж цей рік ледве не збожеволіла, але дякувати Богові, все якось заспокоїлося, вирівнялося. В нас наступний рік це 11 клас в українській школі. Ми вирішили просто побути вдома, не йти до коледжу, підтягнути мову і просто відпочити. Зрозуміти який напрямок навчання вибрати. Ми ще маємо час. Бо перебування нам подовжили аж до 27-го року, поки що. Головне не нервувати і насолоджуватися життям, наскільки ви удвох можете це собі дозволити і не втрачати зв´язок з сином. Я б із задоволенням поспілкувалася з Вами приватно) щоб підтримати.
Дуже дякую за такий теплий комент
Так, дійсно, Ви праві. Я ніби це роблю, але коли він сильно впирається я теж нервую, треба це краще контролювати себе. А насправді, я така сама як він, в режимі очікування, пережидання. Подруг шукала, є контакти з українцями, аде таких щоб прямо подружились немає, тут мало українців.
Залюбки поспілкувалась би. Але як передати Вам контакт)?
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
Моя дочь так же, 15 лет. В Германии оставаться и жить не хочет. Думала, привезу ее, получит образование и останется жить. Но чем дольше мы здесь, тем категоричнее дочь. Мы разговаривали, обговаривали разные ситуации, что если все подружки тоже уедут, ты тоже захочешь домой. Говорит, да, только в Украину и все. Говорит, в Украине я живу, а здесь у меня день сурка. Попросила ещё немного подождать, пока я решу вопрос со своей работой.
Розумію Вашу доньку. У нас те саме

Оскорбляю всячески• 04 марта 2024
Ответ дляPORKA
Додому, в Україну. Каже що в нього нічого не прилетить, що всі однокласники звикли і всім норм, а я типу перебільшую((
Куда именно? Украина большая. И есть огромная разница Краматорск это или Ужгород.
автор PORKA • 04 марта 2024
Ответ дляКурочка
Не впевнена, що загиблих за кордоном така сама кількість і це можна більше проконтролювати, застерегти ніж в Україні зараз, на жаль
Море_море_я_скучаю• 04 марта 2024
Ответ дляPORKA
Дуже дякую за такий теплий комент
Ви в Британії?)
Куратор дебошей• 04 марта 2024
Не устраивают, деваться им некуда, так что учатся и не скиглять.
Пешеходик• 04 марта 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Мои друзья вернулись на Северную. Она не вся убитая
Вы упустили момент,что это ещё и мальчик призывного возраста