PORKA• 03 марта 2024

Мами, хто з підлітками за кордоном, як у Вас?

Було в когось таке, що підліток влаштовує істерики, щоб їхали додому? Як з цим справлялись? Ніякі аргументи слухати не хоче, кричить, що цей рік довчається і наступний тут не буде ходити до школи. Можливість залишитись тут є, школа українська, але звісно тужимо, сумуємо, хочемо додому. Починає погрожувати, що кинеться під машину і тд. Я розумію, що це шантаж, але все одно не здраво.
Можливо в когось таке було і все ж залишились за кордоном, то як розгортались стосунки з дитиною?
Без QR коду• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Перше кохання завжди серйозно і драматично. Ви планували повертатись?
Да, конечно. Я нигде кроме Украины не хочу жить

Без QR коду• 03 марта 2024
Ответ дляПешеходик
У вас может и несерьёзно, а вот у моей знакомой неделю назад сын покончил с собой в Германии. Не смог справиться с депрессией
О боже, ужас
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляКолгоспниця
Я из Одессы. Уехала с двумя детьми. Что вам сказать. моя жизнь разрушена, но мои дети в безопасности. Истерик нет. Только по поводу одежды. Нормально все. Свое будущее они видят здесь. 17 и 14 лет.
Співчуваю😢
Так, життя зруйноване у нас((
Маю натхнення• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Так, говорю йому 2-й день… що правило 2-х стін не завжди рятує(( А він на своєму, що в нього не прилетить, що я нагнітаю і надто тревожна( Воно то так, дійсно тривожна, але ж як тут не будеш
Моя дитина 3 тижні провела в Маріуполі під обстрілами у підвалі. Ваша просто не розуміє, що таке ракети і авіація ( дай боже , щоб і не знала). Але спробуйте пояснити, що якщо прилетить і одразу насмерть, то добре. Але якщо відірве кінцівки і решту життя на візку і під себе у туалет? І евтаназії в Україні немає. Що тоді? Це отрезвляет.
Аноним с кешбеком• 03 марта 2024
Ну вы же на старте, наверное, накормили речами о’тише/лучше станет-вернемся’, сказали:переехали навсегда и точка, и соплей нет. Какие-то не родители, а леденцы. Хочет ехать-пускай едет, но без ваших денег. Запал быстро пройдет..
Огірок та Помідорчик• 03 марта 2024
Мы и не уезжали
Какой смысл метаться
Сыну было 19, сейчас 21
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляБез комплексів
Мы переехали в одном городе в другой район, дочка такие истерики устраивала, тоже говорила что из окна выйдет. Год ревела, опухшая как алкаш ходила в школу. Не представляю если б я за границу ее тогда увезла. И сейчас не хочет уезжать.
Плакала щоб не їхати чи хотіла поїхати?

автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Живі, але не разом. Всіх по світу розкидали обставини(((
😢 це теж важко і боляче. Тримайтесь 🤲
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляСтетоскопуло
В який регіон? Умови в країні зараз дуже різні мʼяко кажучи 🤦🏼‍♀️
Київ
Паспортний стіл• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Співчуваю😢
А мій не хоче ні з ким знайомитись, нікуди виходити, живемо як в резервуації. Каже «я в тюрмі», але сам собі її влаштував, нікуди не можу витягти((( Перший рік на стресі дуже поправився, це так дивно було, тому що спортсмен з дитинства, зараз сильно виріс і витягнувся, але психологічно нічого не змінилось(
Автор, в каком вы городе?
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Не допомагає, то одна відповідь - нічого не буде, не нагнітай. І це моя дитина тиждень просиділа у підвалі, і під обстрілами і під авіацією… у підлітків не дуже з інстинктом самозбереження на перспективу, тільки якщо перед носом небезпека.
Пешеходик• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Співчуваю😢
Как же жаль наших детей,как им тяжело это даётся.У меня ещё и мама пожилая с нами,тоже очень страдает и говорит, что она как в тюрьме .Но но вашем месте я бы наверно уехала, мы и на своём месте это рассматривали,что если дети не смогут привыкнуть, то придётся уехать, но дело ж в том,что уехать то всёравно не домой, а это значит,что всёравно в новую,чужую обстановку и всёравно все с нуля-школа ,друзья, кружки и т.д.Поэтому решили привыкать здесь.
Аноним с кешбеком• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Київ
В киеве все ок, можете возвращаться, а то грустно без людей. Все немцам и пшекам деньги везут😩
Сонечко• 03 марта 2024
Моєму лише 10 років, але повертатися в Україну не хоче, хоча є куди.
Без комплексів• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Плакала щоб не їхати чи хотіла поїхати?
Когда переехали уже, рыдала. Мы жили у родителей, у нее с братом комната была, а тут своя, сама обставляли, сама цвет краски выбирала, шторы. А переехали и такой ад начался. Это до войны ещё было, в 2016. Сейчас дочка взрослая и все равно не хочет уезжать из Украины.
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
Київ
В Київі нормально. Хто з Харкова не виїжджав, то кажуть що у Київі звичайне життя, довоєнне. І школи працюють, і двіж..ну коли ні коли щось летить. рідко, місто захищене
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляВельшановна
Автор,немає чого тут робить. Ми повернулись-школа то дистанційно,то ні. Вдома цілими днями сидить в комп´ютерних іграх. Від навчання толку нуль. Ціни захмарні, друзів немає,
Так, я теж це розумію. Але в мого навпаки усі друзі вдома і хоче до них( Нових категорично не хоче або не попадаються свої люди( Вважає зрадою, якщо тут подружитись, навіть з українцями 😓
alisarich• 03 марта 2024
Первые три месяца было печально, старший вообще со мной почти не разговаривал, потом потихоньку попустидо, сейчас в Украину езжу периодически, так они со мной не хотят , остаются тут, ну естественно возвращаться передумали , не собираются, уже их жизнь тут
Маю рацію• 03 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Зато маман на виплатах сидить до останнього.
Фу на таких.

Маю натхнення• 03 марта 2024
Ответ дляКурочка
Ми на власні очі бачили занадто багато трупів, і розірваних навпіл сусідів, і вбитих дітей. Тому такі питання навіть не обговорюються.
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляПешеходик
О Боже😰😰😰
Як так? Рятуємо їх, а вони…
СкокоМнеДадите• 03 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Боже, какой кошмар! Сколько лет было? Ничего не помогало?
пані Солоха• 03 марта 2024
Ответ дляPORKA
О Боже😰😰😰
Як так? Рятуємо їх, а вони…
Ви з Києва від чого рятуєте?
Дивлюся багато відомих людей з достатком в Києві з дітьми, а тут трагедія
Туся муся• 03 марта 2024
Если дочка,то я б послушалась и привезла,ей воинский учёт не грозит. Если сын-лбъясните все перспективы и попробуйте поменять город,не поможет-страну и поискать местечко,где ему будет по душе.
Курочка• 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Вам по суті і вертатися нема куди, то зовсім інше.. то, що дитина бачила на власні очі - то звичайно того повторення не хоче, у вас інша ситуація зовсім. Не так як у автора. Розказати і бачити на власні очі то велика різниця
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляМаю натхнення
Співчуваю😓
Так, я розумію що це тому що він жодноно разу не сидів у підвалі. Ми їздили один раз додому, був сильний ракетний обстріл, але він не злякався, він якийсь на пофігізмі і саме це мене і лякає. Він уявляє себе сильним, безстрашним і що всіх к@ц@пів вбимо 😢
Пешеходик• 03 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Фу на таких.
Эта маман только из-за сына и выехала,успела вывезти его до 18.Они из Харькова,Северная Салтовка.Думаете,если бы она его туда вернула,то там,где уже не осталось ничего и никого от прежней жизни, у него депрессия прошла бы?
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Автор, в каком вы городе?
Київ
Столічна штучка• 03 марта 2024
Ответ дляБез QR коду
О , моя вчера мне сказала, что с крыши прыгнет, если я ее увезу отсюда
То есть у меня другая ситуация, не хочет уезжать отсюда
а какая страна?
ми вернулись из ВБ год назад - прожили всего полгода, моя подросток. Тяжеловато было там морально без друзей, в школе (хотя учиться там вроде легче), в глуши почти были - 1 украинка на параллели и 2 мальчика -украинца тоже то ли на параллели, то ли старше.
Здесь 2 подруги дома
автор PORKA • 03 марта 2024
Ответ дляКурочка
Так, вони виросли на таких іграх, що не розуміють усю серйозність наслідків