Козяка-маляка• 03 марта 2024
Жінка брата мене засуджує…
Приїхала я в гості до свого брата. Часто до них навідуюсь в гості з дочкою. Живуть вони також у Києві всього в пів годинах їзди від нас . Завели тему за невістку, в неї також є невістка і двоє онуків. Вона знала, що відносини у нас з невісткою погані. Вже ось буде третій місяць. Вона не пише та не телефонує, і я також. В ноги кланяться не буду. Але зараз не про це… Брата жінка почала на мене кричати, що я погана бабуся, що потім мій онук навіть і не згадає про мене. Що відносини потрібно будувати з онуком з самого початку. Вона ж бабуся з «досвідом» краще за мене знає. І що все я роблю не правильно по відношенню до невістки. Що потрібно приїздити їй і допомагати, коли вона одна і в неї немає допомоги. І взагалі, не правильно що я проводжу час з чужою дитиною (працюю нянею), а не зі своїм онуком. Але ж це моя робота? Я за це отримую гроші . А вона мені каже, що «можна було і іншу роботу знайти, а так ти просто нашла собі іграшку, замість онука.» Такого маразму я ще не чула. Мовляв, «як це вони вже три місяці живуть у Києві, а ти онука бачила всього один раз.» Ну так, краще навідатися в гості до невістки і спостерігати її «кислу міну», яка буде мені всім виглядом показувати « чого припхалась?» Хоч, вона і не проти, щоб я приїздила до них в гості. Але у невістки завжди невдоволений вираз обличчя, я хочу бути там. Де мене раді бачити…А по логіці сестри чоловіка, я маю їхати і допомагати бо вона бідна одна самесенька з дитиною постійно в дома і я маю про все забути і летіти до неї...🤦🏻♀️Я відповіла їй, якщо невістка захоче допомоги, то сама позвонить або напише.Ні? То ні, її проблеми.
І взагалі, я буду хитріша, я їх залишу в спокої, хай сама зараз тягається зі своєю маленькою дитиною, а потім онук підросте і я стану для нього бабусею номер один, самою найкращою. Почувши це сестра чоловіка засміялася і сказала мені, що в мене дуже дурні думки. А ви, як вважаєте? Вірно, я для себе вирішила?
Шкала Радощів• 03 марта 2024
Короче, я на первых трех предлож запуталась в Санта-Барбаре вашей😩🤷🏻♀️
Голубка миру• 03 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Так у автора тут каждые три дня тема обгаживания невестки. Уже летопись
Шкала Радощів• 03 марта 2024
Ответ дляГолубка миру
Бот?)
Кривая спроса• 03 марта 2024
Не знаю, вы тоже не правы.
Ни кто не хочет поступиться своими амбициями
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Да, правильно. Делайте так, как хотите.
Дякую, що підтримали. А то тут завжди закидають тапками.
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляГолубка миру
А шо там, еду для внучка забрали с новой почты?
Забрала. Віддала своїм роботодавцям.
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Не знаю, вы тоже не правы.
Ну так, в на що мені навʼязуватись до людини? Онук нікуди не подінеться від мене.
Снідаю авокадо• 03 марта 2024
а во Львовской области у вас нет знакомых? вы еще там побеседуйте
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляШкала Радощів
Це не Санта-Барбара. І що саме вас заплутало в моїх темах?
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляТайТаке
Чорт козе дядько.
Вы умеете лаконично излагать?
Віддала людям у яких я працюю нянею. Вони користуються такою сумішшю, яку я купила для онука.
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Что-то у меня дежавю)) от вашей родственницы была уже сегодня тема)
Ні. Не може такого бути. Напевно, теми просто схожі.
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
Не поняла, жінка брата, чи сестра чоловіка?
Це жінка мого брата. Можливо, не так виразилась.
Пешеходик• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Точно была, только с её стороны) или это вы так развлекаетесь?
Значит надо• 03 марта 2024
Почему вы сначала пишете жiнка брата, а в конце текста то уже сестра чоловіка?
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
Переплутала. Вибачаюсь. Жінка мого брата.
Швидкоруч• 03 марта 2024
Новый виток старой истории. Идите спать. Пусть вам приснится правильный ответ.
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
А до чого тут це?
Значит надо• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Вы несколько раз написали сестра чоловiка
Капец, бред какой то🤣
Значит надо• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Правильно вам написали, идите спатки)
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
Капец, бред какой то🤣
Я ж написала вже, що переплутала. Всі помиляються. Не помітила відразу. Йдеться мова про жінку мого старшого брата.
Lenusikkuz• 03 марта 2024
То жінка брата чи сестра чоловіка? Ви якось вже вирішіть, бо нічого не зрозуміло 🤯🤯🤯
Козяка-маляка
• 03 марта 2024
Ответ дляLenusikkuz
Жінка мого старшого брата. Переплутала.
Lenusikkuz• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Забрала. Віддала своїм роботодавцям.
А з автокріслом що зробили? Куди поділи?
Не їм після шостої• 03 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
Капец, бред какой то🤣
Ну а шо вы думали, троллить легко? Вон строчила она сегодня уже тему от имени этой самой сестры, а там никто и не повелся, так и заглохла на паре страниц.