03 марта в 22:55

Жінка брата мене засуджує…

Приїхала я в гості до свого брата. Часто до них навідуюсь в гості з дочкою. Живуть вони також у Києві всього в пів годинах їзди від нас . Завели тему за невістку, в неї також є невістка і двоє онуків. Вона знала, що відносини у нас з невісткою погані. Вже ось буде третій місяць. Вона не пише та не телефонує, і я також. В ноги кланяться не буду. Але зараз не про це… Брата жінка почала на мене кричати, що я погана бабуся, що потім мій онук навіть і не згадає про мене. Що відносини потрібно будувати з онуком з самого початку. Вона ж бабуся з «досвідом» краще за мене знає. І що все я роблю не правильно по відношенню до невістки. Що потрібно приїздити їй і допомагати, коли вона одна і в неї немає допомоги. І взагалі, не правильно що я проводжу час з чужою дитиною (працюю нянею), а не зі своїм онуком. Але ж це моя робота? Я за це отримую гроші . А вона мені каже, що «можна було і іншу роботу знайти, а так ти просто нашла собі іграшку, замість онука.» Такого маразму я ще не чула. Мовляв, «як це вони вже три місяці живуть у Києві, а ти онука бачила всього один раз.» Ну так, краще навідатися в гості до невістки і спостерігати її «кислу міну», яка буде мені всім виглядом показувати « чого припхалась?» Хоч, вона і не проти, щоб я приїздила до них в гості. Але у невістки завжди невдоволений вираз обличчя, я хочу бути там. Де мене раді бачити…А по логіці сестри чоловіка, я маю їхати і допомагати бо вона бідна одна самесенька з дитиною постійно в дома і я маю про все забути і летіти до неї...🤦🏻‍♀️Я відповіла їй, якщо невістка захоче допомоги, то сама позвонить або напише.Ні? То ні, її проблеми.
І взагалі, я буду хитріша, я їх залишу в спокої, хай сама зараз тягається зі своєю маленькою дитиною, а потім онук підросте і я стану для нього бабусею номер один, самою найкращою. Почувши це сестра чоловіка засміялася і сказала мені, що в мене дуже дурні думки. А ви, як вважаєте? Вірно, я для себе вирішила?
1 13 19
Голубка миру 03 марта в 22:58
А шо там, еду для внучка забрали с новой почты?
Крим мій 03 марта в 22:58
Вкрацци можна?
Шкала Радощів 03 марта в 22:58
Короче, я на первых трех предлож запуталась в Санта-Барбаре вашей😩🤷🏻‍♀️
СережкинаЯ 03 марта в 22:58
Да, правильно. Делайте так, как хотите.
Голубка миру 03 марта в 22:58
Ответ дляШкала Радощів
Короче, я на первых трех предлож запуталась в Санта-Барбаре вашей😩🤷🏻‍♀️
Так у автора тут каждые три дня тема обгаживания невестки. Уже летопись
11 2
Шкала Радощів 03 марта в 22:59
Ответ дляГолубка миру
Так у автора тут каждые три дня тема обгаживания невестки. Уже летопись
Бот?)
Кривая спроса 03 марта в 23:01
Не знаю, вы тоже не правы.
Ни кто не хочет поступиться своими амбициями
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:01
Ответ дляСережкинаЯ
Да, правильно. Делайте так, как хотите.
Дякую, що підтримали. А то тут завжди закидають тапками.
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:03
Ответ дляГолубка миру
А шо там, еду для внучка забрали с новой почты?
Забрала. Віддала своїм роботодавцям.
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:05
Ответ дляКривая спроса
Не знаю, вы тоже не правы.
Ни кто не хочет поступиться своими амбициями
Ну так, в на що мені навʼязуватись до людини? Онук нікуди не подінеться від мене.
1 4 1
Снідаю авокадо 03 марта в 23:06
а во Львовской области у вас нет знакомых? вы еще там побеседуйте
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:06
Ответ дляШкала Радощів
Короче, я на первых трех предлож запуталась в Санта-Барбаре вашей😩🤷🏻‍♀️
Це не Санта-Барбара. І що саме вас заплутало в моїх темах?
ТайТаке 03 марта в 23:06
Ответ дляКозяка-маляка
Забрала. Віддала своїм роботодавцям.
Чорт козе дядько.
Вы умеете лаконично излагать?
Пешеходик 03 марта в 23:06
Что-то у меня дежавю)) от вашей родственницы была уже сегодня тема)
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:07
Ответ дляТайТаке
Чорт козе дядько.
Вы умеете лаконично излагать?
Віддала людям у яких я працюю нянею. Вони користуються такою сумішшю, яку я купила для онука.
Значит надо 03 марта в 23:08
Не поняла, жінка брата, чи сестра чоловіка?
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:08
Ответ дляПешеходик
Что-то у меня дежавю)) от вашей родственницы была уже сегодня тема)
Ні. Не може такого бути. Напевно, теми просто схожі.
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:09
Ответ дляЗначит надо
Не поняла, жінка брата, чи сестра чоловіка?
Це жінка мого брата. Можливо, не так виразилась.
Пешеходик 03 марта в 23:10
Ответ дляКозяка-маляка
Ні. Не може такого бути. Напевно, теми просто схожі.
Точно была, только с её стороны) или это вы так развлекаетесь?
Значит надо 03 марта в 23:10
Почему вы сначала пишете жiнка брата, а в конце текста то уже сестра чоловіка?
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:11
Ответ дляЗначит надо
Почему вы сначала пишете жiнка брата, а в конце текста то уже сестра чоловіка?
Переплутала. Вибачаюсь. Жінка мого брата.
Швидкоруч 03 марта в 23:11
Новый виток старой истории. Идите спать. Пусть вам приснится правильный ответ.
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:12
Ответ дляСнідаю авокадо
а во Львовской области у вас нет знакомых? вы еще там побеседуйте
А до чого тут це?
Значит надо 03 марта в 23:12
Ответ дляКозяка-маляка
Це жінка мого брата. Можливо, не так виразилась.
Вы несколько раз написали сестра чоловiка
Капец, бред какой то🤣
Значит надо 03 марта в 23:14
Ответ дляКозяка-маляка
Переплутала. Вибачаюсь. Жінка мого брата.
Правильно вам написали, идите спатки)
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:14
Ответ дляЗначит надо
Вы несколько раз написали сестра чоловiка
Капец, бред какой то🤣
Я ж написала вже, що переплутала. Всі помиляються. Не помітила відразу. Йдеться мова про жінку мого старшого брата.
Lenusikkuz 03 марта в 23:14
То жінка брата чи сестра чоловіка? Ви якось вже вирішіть, бо нічого не зрозуміло 🤯🤯🤯
автор Козяка-маляка 03 марта в 23:15
Ответ дляLenusikkuz
То жінка брата чи сестра чоловіка? Ви якось вже вирішіть, бо нічого не зрозуміло 🤯🤯🤯
Жінка мого старшого брата. Переплутала.
Lenusikkuz 03 марта в 23:16
Ответ дляКозяка-маляка
Забрала. Віддала своїм роботодавцям.
А з автокріслом що зробили? Куди поділи?
Не їм після шостої 03 марта в 23:17
Ответ дляЗначит надо
Вы несколько раз написали сестра чоловiка
Капец, бред какой то🤣
Ну а шо вы думали, троллить легко? Вон строчила она сегодня уже тему от имени этой самой сестры, а там никто и не повелся, так и заглохла на паре страниц.