Козяка-маляка• 03 марта 2024

Жінка брата мене засуджує…

Приїхала я в гості до свого брата. Часто до них навідуюсь в гості з дочкою. Живуть вони також у Києві всього в пів годинах їзди від нас . Завели тему за невістку, в неї також є невістка і двоє онуків. Вона знала, що відносини у нас з невісткою погані. Вже ось буде третій місяць. Вона не пише та не телефонує, і я також. В ноги кланяться не буду. Але зараз не про це… Брата жінка почала на мене кричати, що я погана бабуся, що потім мій онук навіть і не згадає про мене. Що відносини потрібно будувати з онуком з самого початку. Вона ж бабуся з «досвідом» краще за мене знає. І що все я роблю не правильно по відношенню до невістки. Що потрібно приїздити їй і допомагати, коли вона одна і в неї немає допомоги. І взагалі, не правильно що я проводжу час з чужою дитиною (працюю нянею), а не зі своїм онуком. Але ж це моя робота? Я за це отримую гроші . А вона мені каже, що «можна було і іншу роботу знайти, а так ти просто нашла собі іграшку, замість онука.» Такого маразму я ще не чула. Мовляв, «як це вони вже три місяці живуть у Києві, а ти онука бачила всього один раз.» Ну так, краще навідатися в гості до невістки і спостерігати її «кислу міну», яка буде мені всім виглядом показувати « чого припхалась?» Хоч, вона і не проти, щоб я приїздила до них в гості. Але у невістки завжди невдоволений вираз обличчя, я хочу бути там. Де мене раді бачити…А по логіці сестри чоловіка, я маю їхати і допомагати бо вона бідна одна самесенька з дитиною постійно в дома і я маю про все забути і летіти до неї...🤦🏻‍♀️Я відповіла їй, якщо невістка захоче допомоги, то сама позвонить або напише.Ні? То ні, її проблеми.
І взагалі, я буду хитріша, я їх залишу в спокої, хай сама зараз тягається зі своєю маленькою дитиною, а потім онук підросте і я стану для нього бабусею номер один, самою найкращою. Почувши це сестра чоловіка засміялася і сказала мені, що в мене дуже дурні думки. А ви, як вважаєте? Вірно, я для себе вирішила?
Lenusikkuz• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Це жінка мого брата. Можливо, не так виразилась.
Ви два рази написали «сестра чоловіка». Щось прибріхуєте, прямо відчуваю…🤔

Полуничка• 03 марта 2024
Ответ дляКрим мій
Вкрацци можна?
Очередная бумагомарательница пробует свой талант.
Бабульція• 03 марта 2024
Про інсульт було, Бухаю -було, про невістку - є. На Советчице все по плану)
Мишка-шалунишка• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Ну так, в на що мені навʼязуватись до людини? Онук нікуди не подінеться від мене.
Від вас ? А де він з вами ? Ви собі нафантазували якісь нереальні перспективи, по факту ви його не бачите , не бачите як росте, і будете для нього незнайомою посторонньою людиною, бабусею лиш формально , якщо ви не зміните свого відношення. Вам дівчата вже писали, можете умилятись чужою дитиною скільки влізе , але по факту це лише ваша робота, колись ваші шляхи розійдуться- дитина підросте і стануть послуги не потрібні, і все , ви залишитись сама , тому що це лише ваша робота і ви абсолютно чужі люди . Я бачила ваші теми , можете навіть не відповідати про гарне ставлення роботодавців і все таке , по факту це виключно робота , і подумайте про те, що якщо не хочете колись залишитись самотньою , потрібно щось міняти. А саме конкретно ваше ставлення до невістки, саме через вашу недалекість у вас такі стосунки, вам зараз подобається роль жертви але колись , коли справді захочеться вже теплих родинних стосунків , буде пізно, бо вже сформовані такі ваші відносини. Справа ваша , ваше життя , і воно біжить, тим часом ваш рідний внук росте і не бачить вас в своєму житті , ні в житті його сім´ї- його батьків .
Советничаю тут• 03 марта 2024
Ответ дляГолубка миру
А шо там, еду для внучка забрали с новой почты?
о, я пропустила серию этого сериала.
автор, я согласна с вашей золовкой (или кто она вам там), контакт с ребенком надо налаживать чем раньше, тем лучше. тем более война, возраст, у вас может не быть шанса стать бабушкой номер один. и номер один обычно та бабушка, с которой ребенок чаще общается
Значит надо• 03 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ну а шо вы думали, троллить легко? Вон строчила она сегодня уже тему от имени этой самой сестры, а там никто и не повелся, так и заглохла на паре страниц.
Аа ясно)
Уставшему тролю пора спать)
Не їм після шостої• 03 марта 2024
Ответ дляБабульція
Тільки Танька закинула всі плани і пропала, ех... Покинула нас на цих ділетантів

Бабульція• 03 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ага. А ще дівчина, яку з роботи звільнили.
Не знаєте що там в неї?
автор Козяка-маляка • 03 марта 2024
Ответ дляLenusikkuz
А з автокріслом що зробили? Куди поділи?
Продала іншим людям. Швидко забрали.
автор Козяка-маляка • 03 марта 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Помиляєтесь. Мені сьогодні було не до форума.
автор Козяка-маляка • 03 марта 2024
Ответ дляLenusikkuz
Та ні. Закрутилась просто і чомусь написала «сестра чоловіка.» Чому? Навіть і сама не знаю. Хоча мова шла про жінку мого брата. Голова вже не варить трошки.
автор Козяка-маляка • 03 марта 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Але ж можливо потім наладити з онуком цей контакт. Хай це буде трохи пізніше, але можливо.
КвартираЧья• 03 марта 2024
У Вас опять обострение ? Не надоело троллить ?
Я б такое не носила, но продаю• 03 марта 2024
Таке враження шо це один і той же автор написує про відносини жіночки з невісткою і про нестримний потяг до афігенного Віктора Павліка і його гігантський член
КвартираЧья• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Переплутала. Вибачаюсь. Жінка мого брата.
Регина, как тут не перепутать, если Вы тролите уже от четырёх лиц.
Оце фіфа• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Віддала людям у яких я працюю нянею. Вони користуються такою сумішшю, яку я купила для онука.
А нашо Ви купляли для онука, якого знать не знаєте, суміш?
КвартираЧья• 03 марта 2024
Регина, а зачем это Вы ник Rina на Антонину поменяли ???
Не їм після шостої• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Ога, звісно. Тільки стиль один чомусь
Не їм після шостої• 03 марта 2024
Ответ дляБабульція
Не знаєте що там в неї?
Он якась ниє, що набрехала в резюме. На цю схожа. Чи їх звільнених вже не одна...

А вот недавно• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Ви закумарили своїм онуком, невісткою, роботодавцями і фото з дитиною роботодавців. Вас ні син ні невістка не хочуть бачити. Зроду ви не будете там ніякою бабусею.
Мишка-шалунишка• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Який контакт? У вас його немає, контакту , ніякого. Як можна налагодити те , чого немає? Прийде чужа тьотя і скаже :’Здрастуй, внучок, я твоя бабця ’? Ну рисуйте собі дальше фантазії, тим часом в житті внука присутні люди , з якими він росте, розвивається, контактує , і завдяки чому вони і будуть йому близькі , але це не ви. Ваша братова вам все правильно сказала, Ви вправі поступати як хочеться вам , але не розраховуйте потім на щось більше, вам же буде болячіше , але час не повернеш, і поступки теж.
До речі, якщо ви зараз не сильно переймаєтесь життям онука , який він, як росте і розвивається, то для чого це потім ? Що зміниться ? Він є вже, в якому б віці не був , якщо хочеться бути бабусею і бачити дитину, тим паче в такому віці це потіха серцю, і або це бажання є одразу , або нема. Питання риторичне, відповідь дайте сама собі , тільки чесно.
Советничаю тут• 03 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
откровенно говоря, почти невозможно. детям интереснее со своими друзьями, чем со взрослыми. от вас он заботы и теплоты не видит, так о каком контакте речь?
Теща дочки• 04 марта 2024
Тут вже давно вирішили, що у вас дійсно ’маразм’.
А так, ніким ви не станете, бо ви і не вмієте, і можливості у вас не буде.
Теща дочки• 04 марта 2024
Ответ дляКозяка-маляка
У ваших розповідях є син сина, а онука немає.
автор Козяка-маляка • 04 марта 2024
Ответ дляОце фіфа
Ну, як це я його не знаю, як би там не було. Це ж мій онук, хотілось допомогти.
Нічний дожор• 04 марта 2024
Ответ дляЗначит надо
Не поняла, жінка брата, чи сестра чоловіка?
Вы внимательны, да значит все это придуманная история...тролль