Аленький носочек• Изменено 04 марта 2024

А ви знали, що в нас усіх продавців б.у. речей можна вважати шахраями?

Шахрайство — заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. Належить до кримінально караних діянь, відповідальність за які в Україні передбачена Кримінальним кодексом.

Тобто якщо ти продаєш б.у. речі, на які ти не повністю вказала нюанси- то маючи гарного адвоката можна довести, що ти зловживала довірою покупця та впарила річ- що не збігаєтьсяз описом (тобто ти шахрайка).

Як так виходить? То в нас більше половини продавців б.у. вже шахраї чи як? Чи може я щось не розумію з Законодавства?

Бо в мене були випадки, коли навіть люди додому приходили, дивилися товар, а потім через деякий час хотіли повертати, мовлячи що щось вони таке знайшли, і що я їх не попередила про це (типу шахрайка- так і казали!!!). Приклад: продала б.у. килим, в нормальному стані. Але людям з часом не сподобався запах від нього. Захотіли повертати але мені не потрібні після когось вже повторно б.у. речі...

А що ви вважаєте шахрайством у продажах, ваша думка, будь ласка?
Результат:
вже голосів: 46
26 (56.52%) Кидок на гроші, непрацююча річ
13 (28.26%) Свій варіант
4 (8.7%) Невиконання домовленості
3 (6.52%) Невеликі не вказані дефекти
Акукарача• 04 марта 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Б.у. адвокат?
нанимать адвоката купив тряпку за 50 грн премия Дарвина автору
Пенек Возмездия• 04 марта 2024
Ответ дляКопирайторша
Купила куртку, приехала с бирками (привязаны)как будто новая, по факту ношена, возврат не принимает, аккаунт в блоке.
Приехал купальник, указан что новый, вонь сека за километр, хотя уточняла есть ли запах и тд.
Вывод: когда человек впаривает, сбывает а не продаёт, обманывает, то он мудак, а не моШЕЙник, но в Кодексе за мудачество нет ответственности.
Нет никакой ответственности, иначе бы случаи такие были бы реже, всё безнаказанно, усилия не стоят средств, на то и расчёт
Я как раз таких счиатаю мошенниками - не предоставили полную инфу о товаре
lawyer2006• 04 марта 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Купила кофту за 200 грн, а потом наняла адвоката за 500$
Що ж ви так політ фантазії автора присікли на корню? Автор обломалась.
Скоріш за все автор цікавиться правом на рівні аматора, плюс захотіла самоствердитись на фоні необізнаних порадниць
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляАкукарача
как минимум не сплачивая налоги вы уже нарушили закон...
Ну так, його усі порушують - хто має прибуток і не платить податок. Тобто навіть продавая б.у. свою річ і не сплативши податок.
КартаБезКомиссий• 04 марта 2024
Тут в теме квартиру после пожара продали, а вы про какие-то вещи говорите, это сарказм.
Пенек Возмездия• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Ну тобто ви згодні, що якщо ти не вказав ВСІ нюанси по б.у. речі- то казати що ти мошенник в нашій державі- глупо.

Але мені пару людей казали навпаки, що це кримінал тощо я їх відправляла в США, наприклад, нехай там вказують як жити.
Ну якщо ми говоримо про річ за 200 грн - то це смішно і ніхто тим займатись не буде
Але є дорогі б/в речі. Але це так, шахрайство
Ну і совість є, бо зазвичай дешеві речі люди купують не від того, що вони їм дуже подобаються
КвартираЧья• 04 марта 2024
Так, автор, ви дуже «щось не розумієте в законодавстві»
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляlawyer2006
В більшості випадках порадниці дуже обізнані, є багато юристів чи то з досвіду. Часто я не знаю як воно є, тому питаю.

Але часто мені вказують -що я не права без доказів, ось мені приходиться самої надавати докази. Але коли їх надаю- все одно мені вказують- що я типу хочу показати самоствердження
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ну суть в тому, що кожного продавця б.у. речей можна обізвати шахраєм. Бо людина навіть може не знати про якійсь катишек чи то подряпину, а покупець це знайде.

Я вже не знаю тоді- як робити опис, щоб не бути шахраєм. Чи забити- і робити як всі.
lawyer2006• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Я чекала це. Бо хочу знати хто ті люди- що руку на лбу- ставлять, типу я щось вигадала.

Тримайте.

Майно — предмети матеріального світу, які перебувають у власності суб´єкта права (фізична особа, юридична особа, держава, територіальна громада, Український народ), у тому числі: окрема річ, сукупність речей, майнові права та обов´язки, гроші і цінні папери, а також майнові права на них[1].

Гроші!
Тримайте: обов´язковою ознакою субєктивної сторони шахрайства є прямий умисел на заволодіння чужим майном та корисливий мотив. Ненадання правдивої інформації про товар тягне адміністративну відповідальність. Їдіть, студентко, на лекції, ви слабенька в цій сфері.
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Дякую за ваші ’голоса’.
В принципі - я і сама так вважаю (по більшості).
Вбигудях• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Человек купил новую вещь за 500 грн, поносил и продал за 200. Где прибыль, если его кошелек похудел на 300 грн?
lawyer2006• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек

Це лише ваша особиста думка, яка не грунтується на знаннях права.
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дуже прикро- але я також мала в свій бік ці слова, що я шахрайка. Саме цікаве- що речі були в нормальному стані і по адекватній ціні. Тобто для мене ті речі були дійсно норм і для мене без нюансів (мається на увазі що я розуміла що це б.у. і вже не як нове)...
Вбигудях• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Делайте честные фото при хорошем освещении и крупным планом, описывайте все нюансы и соглашайтесь, в случае чего, на возврат, и не будет такого.
маринабаранова• 04 марта 2024
Смотря, о какой вещи б/у идёт речь - если можно даже привлечь адвоката. Это может касаться квартиры, машины, техники разной, ювелирных изделий - после покупки которых появляются неприятные нюансы. Ну, так это и с новыми вещами бывает! И, вообще, человек, покупающий б/у - должен осознавать свой риск и быть готовым ко всему. И не потому, что его сознательно обманули - просто каждая вещь имеет свой срок: прекрасно работающий холодильник, тщательно проверенный при продаже - может хлопнуться на следующий день, а ремонт превысит цену приобретения.
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляlawyer2006
Ви не праві. І мені неприємно з вами спілкуватися в такому тоні. До побачення.

’Обов’язковою ознакою суб’єктивної сторони складу злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, є прямий умисел: особа усвідомлює, що посягає на чужу власність, вилучає чуже майно, на яке вона не має ніякого права, передбачає спричинення матеріальної шкоди в певному розмірі і бажає спричинити таку шкоду. Обов’язковими суб’єктивними ознаками шахрайства є корисливий мотив та корислива мета.’

Це саме Кримінальний Кодекс України.
Мамина квіточка• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек

пишіть в об’яві стандартний текст типу ’ всі інші деталі щодо стану речі - уточнюйте в особистих повідомленнях. повернення товару немає’.
Акукарача• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек

Це саме Кримінальний Кодекс України.
злочин = тоже не сплата налогов, это обман государства, это минус пенсии и зарплаты,
Акукарача• 04 марта 2024
автор , вы наверное з тех кто там танцует возле открытия секонда и на этом зарабатывает и тут проснулась совесть? цену слишком высокую поставили?
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляМамина квіточка
Дякую.
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляАкукарача
Нажаль - ні.
Нажаль- я дуже відповідальна.
Тому дуже сильно сприймаю слова щодо шахрайки чи то незадоволення покупця. Продажі це не моє. Нажаль.

Багато речей виношу на сміття, одяг тощо- вчора пакет до церкви.

Лише нормальні речі виставляю на продаж. Навіть на товар ціною в 200 грн роблю відео огляд і надаю покупцеві.

На олх маю 67 позитивних відгуків і 2 негативні з припискою: ’мошенница, требует предоплату типа за доставку’.

Поясню. Ті 2 людини нічого в мене не купували, нічого мені не надсилали але я вже стала мошенницею бо олх-доставка їх не влаштувала, а лише наложка без всяких оплат.
Перша леді колгоспу• 04 марта 2024
Ответ дляАленький носочек
Нажаль - ні.
Нажаль- я дуже відповідальна.

Як це продажі це не ваше якщо у вас на олх аж 69 відгуків??? Я на олх 7 років, в мене більше 50 + успішних доставок олх не враховуючи скільки ще було повних оплат і наложок, і три відгука один з яких від неадекватної яка хотіла знижку в пів ціни))) Якщо у вас аж стільки відгуків то мабуть і угод було сотні)
автор Аленький носочек • 04 марта 2024
Ответ дляАкукарача
Суть не в адвокаті.
Суть в понятті, щодо слова шахрайка. Я шахрайка, ви шахрайка тощо. Тобто покупці можуть легко називати так- бо це дає їм право (Закон).

І до цього, виходить, треба відноситись спокійно.
Тихомандражная• 04 марта 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
можно, корову посадят, которая это молоко дала
может доярку, которая руки не помыла))?