Пустощі-веселощі• 04 марта 2024

Бабуся і город: почалося

Привіт всім) Буду рада отримати поради, бо сама вже не виводжу. Кожен рік одне й те саме. Моя бабуся, ніби схиблена на городах. Я живу взгалі окремо, з того городу брати нічого не хочу — вона сама більше змушує брати. Доводиться допомагати, інакше це нерви, це дорікання. Але проблема в тому, що їй постійно мало, бо он у сусідів рачки щодня стоять діти та внуки на городі, а в неї ні. Я розумію мати город для задоволення, аби посадити трохи для себе і доглядати, але коли це вже маніакально, аби сусіди похвалили, то це просто переходить всі межі. Я маю роботу, свою родину і не можу все кинути, аби тільки на городі стояти. І багато щастя від того городу? Як такими нервами його садити та доглядати, то краще піти і купити картоплю та овочі. Діти бабусині — хто допомагає, а хто ні, бо теж вже задовбалися. У нас як весна приходить, то це просто жесть якась. Вона наче наперегонки із сусідами і хоче всім показати, яка вона хазяйновита, а те якою ціною — її не хвилює. Я перестала відповідати на дзвінки її, бо мені набридло вислуховувати це ниття за городи. Не подумайте, що я якась невдячна онучка — ні, я завжди і допоможу, і куплю, і вислухаю, але коли це вже шкодить моїй психіці і потім я приїжджаю від неї вся знервована, що чоловік переживає за мій психологічний стан, то це вже щось та значить. Що хто порадить? Може, у вас в самих є такі рідні, то як чините у такій ситуації?
зорi• 04 марта 2024
под одну картошку -не выгодно.у моих-кроли,куры,коровы,овощи-фрукты.имеем -свое мясо,тушонка,масло ,сливки,молоко,сметана,яйца,фруктовый сад,малину,варенье,салаты,закрутки,домашня выпечка.учитывая,что 1 кг масла 400гр домашнего сейчас,10яиц 50гр,маленькая домашняя курица 300-400гр -почему не выгодно?многие и свиней держат.свое,натуральное.да,помогаем,есть техника,и по мелочи-сепаратор и маслобойка,бабушки еще и торгуют.а одна картошка,цибуля,буряк-,яблоня то слезы конечно..так не выгодно.
Zelenkа• 04 марта 2024
Це покоління не уміє більше нічим себе зайняти, крім городу. Віднесіться із розумінням. Або домовитись, що садите рівно стільки, скільки треба для консервації. Ї плантацію клубніки, щоб поїсти в сезон. Решта городу - люцерна для кроликів, знайти хто скупить. Все.
Позаземний розум• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
вы одна - или муж, дети?
и про клубнику так и не ответили... хотя если пару грядок и оно все в удовольствие - тогда поверю
Я написала про полуницю - вирощуємо для себе щоб з´їсти літом. Для заморозки купую. Приходить дві жінки і допомагають обробляти город.
Яке відношення має чоловік діти ?
Позаземний розум• 04 марта 2024
Ответ длязорi
Щось дешево, в нас масло 600 грн, яйця по 7-8
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляПозаземний розум
Яке відношення має чоловік діти ?
я про помощь спрашивала - ну если есть кому там работать, тогда понятно почему сытый голодного не понимает
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
мне ничего не надо...
бизнес говорите - в этом году орехи не чищенные по 10 грн за кг принимали, до войны было 20....
Так вы их выбрасываете? Имею свекровь с огородом, орех, и т.д. она много чего продаёт.
А в этом году нанимали людей, чтобы вынести картошку с погреба и выбросить. Огород очень маленький.
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
нет, продаем...
Фантазерша• 04 марта 2024
У меня так мама с дачей помешена была, и тоже надо было, чтоб все соседи видели, что именно дети и внуки помогают. Короче, я в отказ, но нанимаю ей на несколько дней помощников. Хотя это им тоже не то, хочется, чтоб именно мы помогали. Но мне все равно, кому что нравится, кому нет. У меня семья и работа, у мужа тоже.
зорi• 04 марта 2024
Ответ дляПозаземний розум
масло мы не продаем.может и 700гр за 1 кг уже.масло все детям-внукам.вкуснятина.что говорить-натуральные продукты это классно.в той же европе 1 кг кролика домашнего-20 евро.в магазине-все химия
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ длязорi
Так вы не об огороде.
220В• 04 марта 2024
Я їду по можливості, бо моя мама купила хату поряд і забила на бабусю, взагалі не ходить. В основному робимо найтяжче, гребеться бабуся сама і радіє, коли ми беремо ту городину як дитина. Півгорода віддала в оренду за оранку і тп, як діда не стало, і тримає менше землі. Влітку доводилось брати свою роботу в село, щоб приїхати, якось перебивались, провідували. Люблю бабусю безмежно, вона для мене все, у моїх дітей бабів таких немає - не дотягують.
Позаземний розум• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Діти студенти і школяр на городі не працюють, чоловік зайнятий бізнесом - оплачує всі витрати . Все вирощується в задоволення для себе
Купи слона• 04 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Це правда. ’Он у Люди діти та внуки виходять всі гуртом допомагати, а в мене якісь люди порпаться будуть на городі, дожилася’. Оце таке вона видаватиме. Їй треба, аби всі робили, як вона хоче, але ж так не може бути
Поясніть бабусі, що вам все одно на думку її сусідів, що вони чужі люди і вам не цікаво що вони думають про вас, про бабусю і про всю вашу родину, що це немає ніякого значення
зорi• 04 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
Так вы не об огороде.
не выгодно одна картошка .а если картошкой да гуся скормить или свинью-то да.с коровами срака морока.но все равно выгодно.молочка сейчас поднялась в цене сильно
Позаземний розум• 04 марта 2024
Ответ длязорi
Все життя їм домашнє масло. Та ч м´ясо теж.
зорi• 04 марта 2024
автор,посадить траву и закиньте гусей.буде бильше толку чим з тои бараболи и меньше гемору
зорi• 04 марта 2024
бабина сусидка з 1 корови мае 10 тис гривень прибутку.продае в райони раз в тиждень товар-молоко сметана творог сироватку
Вподобайден• 04 марта 2024
Не допомагайте зовсім, тиждень образ, зато зрозуміє що це не ваша справа
Чеширская кошечка• 04 марта 2024
Ответ дляСмячиком
у меня никогда не было любящей бабушки ((
вообще никакой не было ((
Можете замість автора поїхати посадити огород.
Чи до чого ваш пост?
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Как мне повезло, что моя свекровь встала в позу ’все сама’. Правда после того, как муж и семья брата сказали, что помогать не будет. Я конечно немного помогаю с детьми, со своей родней. Но совесть не мучает, потому что моя свекровь всем рассказывает , что все сама вырастила
Муркошечка• 04 марта 2024
Ответ дляZelenkа
Не можна, бо тоді всі сусіди побачать, що внуки і діти не помагають садити город!)))
Онуки навчаються, щоб краще жити
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ длязорi
А скільки сіна треба на корову, випас. Щоб тримати корову потрібен чоловік. Корів все менше на селі.
Zelenkа• 04 марта 2024
Ответ дляМуркошечка
Онуки навчаються, щоб краще жити
Це нереально довести людям старшого покоління…
Тут було мільйон тем, всі як під копірку.
220В• 04 марта 2024
Ответ длязорi
Корови це для молодих. Пасти гонити двічі, доїти тричі, кормити тягати відрами-кострюлями, напувати відра тягати, про сіно я взагалі мовчу -здача крові і це все день в день без вихідних. По пару днів на вихідних допомогати то одне, а як я 10 днів потанцювала коло тієї корови підряд, то думала ласти склею. Такий собі прибуток -виключно для фанатів, які на півдня нікуди не виїжджають навіть.
Чеширская кошечка• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
большая плантация клубники - какая техника три раза в год перелопатит старые паросли от новых, выберет гнилую клубнику а нормальную оставит, и это все рачки - бесит... я уже ненавижу клубнику, хотя раньше любила
имеется около 50 деревьев и два огромных ореха - за год тонны листвы которую нужно сгрести, собрать, перенести и сжечь...
огород - это не только пару кустов салата и моркови, это намного больше...
Ми саджаємо полуницю трохи вище над землею. Тобто робимо з шиферу, або досок огорожу, наповнюємо землею , і рачки не повзаємо, ну нахиляємося звісно , але так зручніше, і робимо не широкий, що б не тягнутися. У нас весь огород на такі сектори розбитий, окрім картоплі, баштана. І огірок з помідором тільки ті що на шпалери саджаємо, що б знову ж не нахилятися .
Уравнобешенная• 04 марта 2024
Сказать НЕТ! И все!
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ длязорi
Вообще-то пишут об огороде и пожилых людях. А зарабатывают дети и внуки в другом месте.
У вас есть корова или свинья?
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
у нас тоже есть такие коробы на огурцы помидоры, перцы, баклажаны.... но этой клубники просто тьма
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
А я свою свекровь за 30 лет не смогла на клубнику уговорить. Младшая дочь говорит, что будет помогать, если будет клубника.
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
у каждого своя боль