Стервочка• Изменено 04 марта 2024
Сантеферра при анемії, хто пив?
Добрий день, дівчата!
Вчора лікар-гінеколог порадила пити при анемії Сантеферру, зараз п´ю гіно-тардефірон, замучалася з підбором їжі, щоб не було кальцію і кофеїну , бо не засвоїться. Сантеферра засвоюється в кишківнику, а не в шлунку, наче можна їсти все що завгодно, АЛЕ смутило те, що в інструкції написано, що це дієтична добавка, а не лікарський засіб. Тепер в мене сумніви, чи допоможе мені цей препарат .
Хто його пив, що скажете ?
Завчасно дякую за відповіді.
Хто його пив, що скажете ?
Завчасно дякую за відповіді.
оксюморон• 04 марта 2024
Приймала. Мені підійшла ,там правильна валентність заліза,від нього не нудить і засвоюється краще.
Пи.си. усі вітаміни це бади
Стервочка
• 04 марта 2024
Бо від гіно в мене закрепи періодичні, хоч не нудить. І щось не піднімає поки нічого.
Стервочка
• 04 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Хто сказав, що в шлунку щось засвоюється???
Інші препарати не можна з молочкою, з чаєм/кавою пити, це мала наувазі
Стервочка
• 04 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я пила.
Все ок.
Як швидко препарат підняв вам феритин ?
НашлаПерепискуМужа• 04 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Як швидко препарат підняв вам феритин ?
Просто пила всю беременность. У меня всю жизнь проблемы. Сперва с гемоглобином, потом с ферритином.
Стервочка
• 04 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую
ТаняСашаМирошка• 04 марта 2024
Я пила його з попередньою вагітністю, перед цим з лікарем ми перепробували декілька інших препаратів (не пам‘ятаю які🤷♀️), то мені жоден не підійшов, а з сантаферою підняла гемоглобін до норми. Зараз знову вагітна, то знову приймаю його, бо гемоглобін то не жарти.
Стервочка
• 04 марта 2024
Ответ дляТаняСашаМирошка
Дякую.
Ви приймали його з будь-якою їжею ?
І з молочкою, і з чаєм ?
Ви приймали його з будь-якою їжею ?
І з молочкою, і з чаєм ?
ТаняСашаМирошка• 04 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Дякую.
Ви приймали його з будь-якою їжею ?
І з молочкою, і з чаєм ?
Ви приймали його з будь-якою їжею ?
І з молочкою, і з чаєм ?
Молоко по життю не п‘ю, а з чаєм - так. Зараз навіть зранку і каву п‘ю, то все нормально.
Стервочка
• 04 марта 2024
Ответ дляТаняСашаМирошка
Крім молока є сир, сметана , творог )
У мене кожен прийом їжі пов´язан з цими продуктами, зараз через препарат заліза навіть борщ/суп їм без сметани . Всі інші прийоми їжі або чай з бутерами із сиром, або якісь сирники/млинці зі сметаною, або якісь продукти де є молоко і те, що не можна разом із залізом вживати (((
Фиона Шрековна• 04 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Це саме лікар сказав? Де він брав докази. Дуже цікаво. Більше схоже на інфоциганщину
Фиона Шрековна• 04 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Крім молока є сир, сметана , творог )
Нащо стільки??? Тут реально весь раціон передивлятись і перераховувати. Скільки м´яса і клітковини вживаєте? Тепер вірю, що лікар так сказав за молочку...
Стервочка
• 04 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Це написано в інструкції до препарату )
...Не слід вживати велику кількість чаю, кави, червоного вина, тому що це може зменшити абсорбцію заліза в організмі.
Не рекомендується приймати цей препарат одночасно з цільнозерновими злаками (висівками, бобовими, олійними зернами), деякими білками (яйцями) або харчовими продуктами чи напоями, що містять кальцій (сир, молоко тощо).
Інтервал між прийомом солей заліза і цих продуктів повинен бути не менше 2 годин.
Стервочка
• 04 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Овочів і зелені їм багато, м´ясо раз в день.
Фиона Шрековна• 04 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Це написано в інструкції до препарату )
Так то ж велику кількість... Реально людей,що стільки молочки їдять, бачила лише в селі. Без образ. При анемії взагалі молоко бажано виключити
Попадалочка• 04 марта 2024
Пью сейчас сантаферру, с 97 за месяц гемоглобин поднялся до 107, но принимать ее тоже надо отдельно от кофе и молочки, в инструкции об этом пишут.
Пффф 100%• 04 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Крім молока є сир, сметана , творог )
Всю молочку їла(крім молока) і лікар нічого не казала, що якісь продукти неможна🤷♀️ для мене ця інформація нова, тому доводити протилежне не буду, єдине, що в моєму випадку таких обмежень не було, а результат є.
Стервочка
• 05 марта 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Я цільне молоко майже не вживаю, але сир і творог зараз їм майже кожен день (організм потребує ) , без твердого сиру не уявляю свого життя ) і їм яблука , які в звичайному житті я їла 1 яблуко в рік, зараз тягне на яблука, їм по 2-3 штуки в день. Я так розумію, що організм сам знає, що йому на данний час більше треба споживати.
Так само не можна залізо і яйця, а яйця зараз є майже в кожному продукті.
Короче, із залізом все важко , витримувати по 3-4 години після прийому. Да і п´ю я його вже 1.5 місяці і гемоглобін ще впав, був 124 став 116 . І це все з танцями з бубном навколо страв які можна вживати із залізом . Мені це набридло, тому і шукаю альтернативу.
Стервочка
• 05 марта 2024
Ответ дляПопадалочка
Читала вчора цю інструкцію на таблетка.юа , там проице взагалі ні слова , я і зраділа + гінеколог сказала, що з нею можна їсти все)
Не має часу на експерименти, вже 21 тиждень, гемоглобін 116, феритин 14.
Стервочка
• 05 марта 2024
Ответ дляПффф 100%
Зрозуміла )
Дякую.
Лікарі взагалі різно кажуть, як і інтернет.
Комаровський каже, що кальцій не дає засвоїтись залізу і я йому довіряю, хтось каже , що кисломолочні навпаки допомагає засвоїтись, а цільні молоко ні. Кому вірити ?
Зрозуміло, що все треба перевіряти на собі, але не так багато часу на експерименти.
Дякую.
Попадалочка• 05 марта 2024
Ответ дляСтервочка
Не рекомендується одночасне вживання із лікарськими засобами, що призводять до зниження кислотності шлункового соку (антацидні засоби) чи лужними продуктами (молоко, мінеральна вода тощо). Посилання: ()
Стервочка
• 05 марта 2024
Ответ дляПопадалочка
Дякую.