Репетиторша• 04 марта 2024

1001 тема про оформлення ВПО

Читаю закон, і не можу толком зрозуміти
Повторно заяву можна подати якщо дитина до 14 років навчається офлайн, а мати працевлаштована, або ФОП, зокрема ті що працевлаштувалися за останні півроку.
Я впо, з дитиною до 14 років що навчається офлайн. І працевлаштована з червня 2022 р. Чи є в мене право на продовження виплат.
В цнапі кричать читайте закон. Несіть документи а ми подивимося. А там талончики з ночі треба брати потім ще в толпі стояти сутки.
Мене смущає ось це " зокрема" ті хто працевлаштувався за останні пів року.
Апрель Ивановна• 04 марта 2024
Виплати в залежності від доходу на кожного члена сім´ї. Якщо дохід вище ніж 9444грн,то платити не будуть.

Цвірінь• 04 марта 2024
Пришла в цнап: какие документы нужны. Несите все ,
что есть с работы надо? Несите. Со школы, учится очно. Несите, пусть напишут в какую смену. Нафига?)))
автор Репетиторша • 04 марта 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Може ви знаєте, попередні виплати впо входять в цей розрахунок?
Апрель Ивановна• 04 марта 2024
Ответ дляРепетиторша
Ні.
Гуляю босоніж• 04 марта 2024
Особисто я востаннє переміщувалася у грудні, 29 отримала нову довідку, 5 січня отримала ’корешок’ про призначення виплат, чи треба мені перездавати документи невідомо, у цнапі кажуть нести, в соцзахисті кажуть чекати.
Дитина навчається онлайн, довідку не дають про форму навчання, тільки про те що дійсно начається.
Працюю тут з жовтня, по доходах незрозуміло чи вписуюсь, бо у жовтні отримала 78тисяч компенсації за невикористану відпустку з попереднього місця роботи.
Чоловік є, але не проживає з нами, служить, отримує сто тисяч, теж не зрозуміло чи врахують це в дохід (бо грошове забезпечення не вважається доходом).
Я уею в нашому зоопарку.
автор Репетиторша • 04 марта 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Знову ж питання. За який період потрібні довідки, 1 р, 6 м, 3 м, довідка з роботи про розмір зп?
автор Репетиторша • 04 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Я уею в нашому зоопарку.
Ви можете попросити витяг з наказу що школа проводить дистанційну форму навчання

Апрель Ивановна• 04 марта 2024
Ответ дляРепетиторша
Чесно кажучи не знаю.Я не ВПО. ВПО моя племінниця. Вона сама, працює, має більший дохід, ніж вказаний і це вона мені розповіла. Я думаю довідок про розмір зарплати не треба, їм ці відомості надасть податкова.
УраганнаЯ• 04 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Я уею в нашому зоопарку.
Чому не дають довідку про форму навчання? Мені без питань зробили. Це ж по ідеї ніяк на школу не впливає, як вони аргументують відмову?
Гуляю босоніж• 04 марта 2024
Ответ дляУраганнаЯ
каже що ’немає такої довідки, є довідка про те що дитина є здобувачем освіти’, форму навчання вона вказувати не повинна, і взагалі ’а що робити якщо дитина за тиждень вийде на офлайн навчання, тоді що?’
Апрель Ивановна• 04 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Сама школа оффлайн працює?
Гуляю босоніж• 04 марта 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Сама школа оффлайн працює?
ні, немає укриття, будують, ну і офіційно наче в них ’змішана форма навчання’
Апрель Ивановна• 04 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Тоді повинні надати таку довідку. Що означає, якщо через тиждень дитина оффлайн вийде? Куди? В школу без укриття? І так бардак, а в війну помножений на десять
УраганнаЯ• 04 марта 2024
Ответ дляГуляю босоніж
В мене написано, що дитина є учеником такої-то школи і на даний час навчається на дистанційній формі навчання. Не думала навіть, що це може бути проблемою, дякувати нашій школі) До того ж якщо зараз тільки онлайн, то вийдуть навчатись максимум на змішану форму навчання.
Гуляю босоніж• 04 марта 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
так директор не проти надати довідку про те що дитина є здобувачем освіти, але наполягає що вказувати форму навчання не забов´язана
Кудесница_с_пургеном• 05 марта 2024
Ответ дляЦвірінь
А десь можна побачити перелік документів. Бо то одне сказали, тепер інше. На моє обурення ’чому не можна було одразу надати коректний перелік документів’, сказали, що вони ще вчаться і читають так само, як і я.