Та не реву я• Изменено 04 марта 2024
Вы обращаете внимание на стоимость одежды?
Имею ввиду на других людях. К примеру, красивая дешувка одета в Зару, какое будет у вас к ней отношение?
А в случае мужчин?
УжеВотДа• 04 марта 2024
С теми , кто носит Зару ваще не общаюсь. Нищеброды! Не понимаю людей, которые с такими общаются.
Красота неземная• 04 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Моїй доньці 18 років вона обожнює одяг Zara mango Cher17 H&M bershka як на мене то якість цих речей зовсім не відповідає їх вартості. Мені 43 я рідко звертаю увагу на те в що одягнені люди особливо зараз коли в країні війна цінності зовсім змінилися і я з шопоголіка перетворилась на людину якій потрібно мінімум в одязі головне щоб якісний, а от доньці приносить задоволення шопінг то й слава богу купуємо їй те що подобається.
Мені 44, війна звісно змінює цінності, але я як любила Манго та Зару, Levi’s, Timberland так і продовжую щось замовляти з сайтів.
Папина дочка• 04 марта 2024
Йшов третій рік повномасштабної війни. Людей досі парить вартість шмоту 🤦🤦
УжеВотДа• 04 марта 2024
А если серьезно, то сейчас вообще не до шмота. Вообще нет желания что-то покупать, когда нибудь люди каждый день. Покупаю только детям. У меня довоенного шмота лет на пять ещё хватит.
Лучше деньги ребятам на фронт отдам, там они нужнее, чем мне новая кофточка.
Я без нового шмота проживу, а мои друзья, да и просто незнакомые люди на фронте без дрона погибнут.
ротцвеники• 04 марта 2024
Ответ дляКнопкотиць
Вам тут не повірять.
Мені теж не повірили, що я можу сінсей разом з Хілфігером носити (а це ж звичайний масмаркет)
🤷♀️я сегодня была в толстовке томми и куртке синсей,низзя?)
Кава з адреналіном• 04 марта 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Вам ещё много открытий предстоит в жизни)
Да ну ладно. Да они ходят непойми как в обычных футболках, шортах, шлепках. Но это все фирменные вещи
Жена миллионера• 04 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Не вірю. Речі з ашана не зручні і не якісні. Вірю, що люди з великими грошима не звертають багато уваги на дороговизну і бренд, але якесь сміття точно не носитимуть
Ой повірте маємо знайомих родина у якої до 10 магазинів у власності. Вся їх родина одягнута і взута реально з Ашану я навіть колись запитала чому саме цей одяг і взуття , відповідь А зачем заморачиватся это же просто одежда. В іншому все відповідно до рівня доходів будинки квартири відпочинок авто все дорого, а от одяг і взуття жах. А навіщо далеко ходити блогер Баба Даша гляньте в чому одягнена те що продає в своїх магазинах китайське барахло те і носить сама несмак повний і таких блогерів як вона те що на рекламу прислали в тому і ходять повно.
Володарка мрій• 04 марта 2024
обращаю, но замечаю только те бренды, в которые сама одеваюсь, потому что каждый день просматриваю каталоги, какого было мое удивление что очень много людей одевается в мидл ап сегмент, когда сама в него перешла.
Отношение ко всем одинаковое, хоть бомж в обсосанных вещах, людей не меряю по достатку
Та не реву я
• 04 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Или же это из медийный образ
Жена миллионера• 04 марта 2024
Ответ дляТа не реву я
Или же это из медийный образ
Ми просто живемо в Дніпрі в одному районі з цією Бабою Дашою і я її дійсно бачу дуже часто то повірте вона постійно в якомусь барахлі одягнена. Я на неї не підписана вже досить давно а от вживу бачу часто.
Пешеходик• 04 марта 2024
Ответ дляЖена миллионера
Я не маю нічого проти, якщо їм зручно. Мені байдуже, де люди купують речі. Мені капці з ашану мозолі натирають і не зручні. Тому якби я мала статок хоч сто мільярдів доларів, особисто я взуття з супермаркету не носила б, бо здоров´я дорожче.
Пешеходик• 04 марта 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Та що ви кажете. Скажіть ще, що найбагатші люди світу у бомжів одяг відбирати починають
Кнопкотиць• 04 марта 2024
Ответ дляротцвеники
Можна)
Вбигудях• 04 марта 2024
Обращаю. Но это у меня началось лет 10 назад когда переехала в Одессу. у одесситов особое отношение к понтам и брендам, и это оказалось заразно. До этого жила в нескольких других регионах и вообще на бренды было все равно, и на мужчинах и женщинах и на себе. Жила без них спокойно. Но Одесса меня такой не брендовой не принимала, пришлось подстраиваться.
Латвийские_Номера• 04 марта 2024
А що не так з Зарою?
Я без поняття, якого бренду той одяг.
Звертаю увагу , якщо красиво людині або ж повний жах.
Я без поняття, якого бренду той одяг.
жар-птица Нюра• 05 марта 2024
Ответ дляПапина дочка
пропонуєте поговорити краще про закордонні вілли нашого уряду?)
скільки яка коштує і у кого?)