ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 марта 2024
Чи правильно я вчинила?(
Приїхала в село до мами й до брата, щоб допомогти. Так як почались сезонні роботи, розумію, що їм важко і тд. Хоч і приболіла(горло болить, голова трішки болить і ніс закладений), але думала приїду допоможу. Три години загрібали, вже й спина почала боліти. І ось під кінець пішли на город загрібати, там роботи на годину лишалось. І я випадково наступила на посаджений часник. Мати як почала кричати, почала мене перекривлювати, мою манеру говорити(в мене є трішки проблема з дикцією, але я ходжу до логопеда, я займаюсь собою). Мені це образило. Я кинула ті граблі і сказала "ти чого мене перекривляєш, бери і працюй сама". І пішла звідти. Потім чула як вони з братом мене обговорювали, що я нічого робити не хочу, що я така як і тато і тд.
мадам Везувий• 04 марта 2024
Сколько Вам лет?
Брат, здоровый бугай на маминой шее не может ей огород вскопать?
Ласковая_львица• 04 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
Надо было спросить, чего она не водила к логопеду в детстве
Багато ви в селі логопедів бачили?
Ласковая_львица• 04 марта 2024
Взагалі, якась трольна тема
Давайте фото грабель, затоптаного часника і бугая, тобто брата
Кручу хвости• 04 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Багато ви в селі логопедів бачили?
Да я и села то ни разу не бачила
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 04 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Сколько Вам лет?
Мені 23, брату 32
Сладко-соленая• 04 марта 2024
Що ви всі як дикі накинулись на автора, ти диви які прохані всю тролі бачаться
культУра• 04 марта 2024
Ответ дляДуняша
Вы прям из села строчите тему?
По вашему в селе не бывает телефонов или покрытия?
Пуки-куки• 04 марта 2024
Ответ дляСладко-соленая
А вы с группы поддержки что-ли ?
люблю_тортики• 04 марта 2024
Село і люди. Можете-роботу допомогти-робіть, не можете, чи не хочете-не робіть. Як ви там не живете, то все не зробите все одно. Якщо там за пару годин все можна зробити, то це що багато роботи?
Сладко-соленая• 04 марта 2024
Автор, давайте чесно. Якщо мама підкорює фізичною вадою, в якій сама винна. То не фонтан ваша мама.
Брюлик в стразах• 04 марта 2024
Так, а вчому питання? Чи правильно Ви кинули граблі? Ми не бачили, фото не було
Пуки-куки• 04 марта 2024
Ответ длякультУра
А вы попросите ’автора’ фото грядки с часником и все станет ясно ))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 04 марта 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Чи правильно, що я їх вдвох залишила на городі, а сама пішла по справах..
мадам Везувий• 04 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Правильно!!!
Сладко-соленая• 04 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я б взагалі зібрала манатки і поїхала звідти. І нехай гребуться як хочуть
Дуняша• 04 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Неправильно. И чё делать будете?
Брюлик в стразах• 04 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ви самі не знаєте чи можете їдти по справам чи не? Вам обовязково потрібно схвалення порадниці? А якщо скажуть: ні неправильно, Ви повернетеся і піднимите граблі?
Госпожа_тамагочи• 04 марта 2024
Автор, так в вашей плохой дикции мама виновата. Чего к врачу не водила? По-моему вас там за лоха держат. Я б там больше не появилась.
Дуняша• 04 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мені 23, брату 32
Так у вас три темы назад любимый умер. Писанина узнаваема....
Херсон це Україна• 04 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
А чого мама не водила до логопеда, нічого, що це її вина , а перекривляти свою дитину-це мінімум низько.
Тихомандражная• 04 марта 2024
А меня тоже это всегда бесило - эти вечные огородные скандалы - неровно ямки накопал, наступил не туда, не так пропалываешь... Короче, не нравится как я делаю - не зовите помогать.
Помню, у подруги родители жутко поссорились, потому что папа считал, что мама не так помидоры сажает. Причем как именно ’не так’, объяснить не мог. Блять, единственный вариант ’не так’ в моем понятии - это корнем вверх))) Из-за какой херни люди срач устраивают...
Госпожа_тамагочи• 04 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А вы еще сомневаетесь? Так на вас всю жизнь будут ездить. Я б вообще на огород ни ногой
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 04 марта 2024
Ответ дляДуняша
Ви що?🤦♀️