04 марта в 17:53

Подскажите про ВПО

Подскажите, пожалуйста, если я сейчас выеду с детьми на ЗУ из опасного региона, то впо не положено? Даже на 3 месяца-полгода, пока не найду работу? Если на ЗУ работают школы и сады.
И если муж фоп, но мы не будем жить вместе, его доходы тоже считаются? Сколько должно быть на человека, чтоб можно было впо получать?
ПироженкА 04 марта в 17:56
Позвоните в цнап и уточните. Они сейчас каждому разную информацию дают. Такое ощущение, что там будет лотерея: этим даем- этим отменяем
Цідило правди 04 марта в 17:58
Я так розумію зміни з першого березня стосуються тіх хто отримував допомогу останні 6 місяців і більше.
Ви будете впо як вперше прибувші. Перевірте щоб ваше місто входило до переліку громад яким дають впо. На депозатах не більше 100 тис і т.п
автор Мрію про космос 04 марта в 18:00
Ответ дляЦідило правди
Я так розумію зміни з першого березня стосуються тіх хто отримував допомогу останні 6 місяців і більше.
Ви будете впо як вперше прибувші. Перевірте щоб ваше місто входило до переліку громад яким дають впо. На депозатах не більше 100 тис і т.п
Та я не вперше. Ми були впо, повернулися додому більше півроку тому і я вже знову не витримую. Місто, на жаль, входить у перелік і буде входити до кінця війни, Харків.
автор Мрію про космос 04 марта в 18:01
Ответ дляПироженкА
Позвоните в цнап и уточните. Они сейчас каждому разную информацию дают. Такое ощущение, что там будет лотерея: этим даем- этим отменяем
А в какой цнап, если все разное? В тот, куда планирую ехать? Я просто ещё не определилась в какой именно город. Или можно в любой цнап?
ПироженкА 04 марта в 18:04
Ответ дляМрію про космос
А в какой цнап, если все разное? В тот, куда планирую ехать? Я просто ещё не определилась в какой именно город. Или можно в любой цнап?
Да, в том городе, в который планируете. Они расскажут порядок приема заявления. Там же очереди колоссальные эти дни. Лучше по телефону проконсультироваться, чтобы лишний раз не терять время в очередях
ПироженкА 04 марта в 18:04
Ответ дляМрію про космос
А в какой цнап, если все разное? В тот, куда планирую ехать? Я просто ещё не определилась в какой именно город. Или можно в любой цнап?
А еще лучше, на горячую линию 1539
автор Мрію про космос 04 марта в 18:05
Ответ дляПироженкА
А еще лучше, на горячую линию 1539
Спасибо большое. Позвоню, расспрошу.
Lacrimo 04 марта в 19:51
Зараз впо стають всією сімєю. Наскільки мені відомо. Тобто документи захочуть за всіх, чоловікові оформлять автоматично, і відповідно і доходи порахують за всіх. 9444 щось таке на особу. Хіба у чоловіка не оф зп або він фоп без прибутку. Тоді може і нуль добавлять . Жінка я так розумію має 2 місяця стати теж на облік зайнятості щоб не зупинилась допомога ( якщо вона і буде) . В цнапах і соцзахистах нічого не знають. Всі говорять свої версії. Школи на зу працюють умовно. Тобто вони працюють, але їх постійно мінують, дітей відправляють додому , якщо робота то хз що має мама робити сама(. Тривога теж, як довго, навчання не іде, дітей треба забирати. Якщо нема кому - нікого не цікавить.