Ms. Анонимная• 04 марта 2024
НП шопінг і трек номер - підкажіть
Зробила замовлення з Італії - магазин прислав трек номер, він складається з 2 букв і 9 цифр - букви та цифри окремо. Ввожу в такому ж форматі у кабінеті НП шопінг - і отримую помилку, що номер невалідний. Ввела букви та цифри разом, щоб поле не було зовсім пусте. Підкажіть - чи отримає НП мою посилку і чи не загубить її?
Карамелька• 04 марта 2024
завжди в треках букви та цифри разом.
Якщо ви вписали свій номер НП в адресі, то вони вас ідентифікують по номеру.
Ms. Анонимная
• 04 марта 2024
Ответ дляКарамелька
завжди в треках букви та цифри разом.
Фух, заспокоїли, дякую)
Не хочеться, щоб посилка десь загубилась через таку дурню)
Olushenichenka• 04 марта 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Фух, заспокоїли, дякую)
Та не хвилюйтесь, у крайньому випадку напишіть у чатбот НП, вони допоможуть розібратись
Ms. Анонимная
• 08 марта 2024
Ответ дляOlushenichenka
Все добре, на складі її отримали і вже відправили мені)
Зі святом вас!))