Заместитель Анонима• 05 марта 2024
В якому віці Ваш чоловік став ворчуном, старпером?
Ну це я образно про те, коли в нього зник отой юнацький запал, в перщу чергу до сексу.
І просто для інтересу скажіть будь ласка разом із віком, хто він по знаку зодіака?
І цікааво ще: мжливо Ви якось одночасно стали якимись "потухшими"?
Чого питаю, бо якось послухала своїх 35-40 річних знайомих жінок і чоловіків, то якось вже у багатьох старпьорство якесь почалось..
Сиреневая цапля• 05 марта 2024
Десь рік тому (46р) вже почалося ,після смерті його батька,дуже змінився ,став занудним ,менше подорожуємо ,нема того екстриму і адреналіну як раніше,до дітей якийсь прискіпливий став. Добре хоч в сексі все ок,бо це для мене дуже важливо .
Я -Лев,він Тілець
Барабасиха• 05 марта 2024
Ответ дляСорока-ворона
45 старый ворчливый нудотный пердун стал 🤦♀️
Ахахах...)) случайно не мой бм?
Прям как с него списано..
Мужа как зовут?
Прям как с него списано..
Мужа как зовут?
Сорока-ворона• 05 марта 2024
Ответ дляБарабасиха
Ахахах...)) случайно не мой бм?
Прям как с него списано..
Мужа как зовут?
Прям как с него списано..
Мужа как зовут?
Женя .. но не ваш он у меня рано очень завелся
Барабасиха• 05 марта 2024
Ответ дляСорока-ворона
И моего бм зовут Женя...)))
Сорока-ворона• 05 марта 2024
Ответ дляБарабасиха
И моего бм зовут Женя...)))
Их просто как тараканов
Кусачая Я• 05 марта 2024
В 40+-
Он и раньше был занудой (но в молодости называлось это ’педант’). Но с возрастом все хуже и хуже.
С сексом никак не связано. Тут все отлично
Но в повседневной жизни мрак полный.