ЗновЗдоров• 05 марта 2024
Мені 25, обожнюю жіночу домінацію, питання до жінок любите мати секс-раба?
Якого можна і відстрапонити і сісти на лице
Белая и пушистая• 05 марта 2024
А мне секс-рабыню выдайте. Я буду белым господином, а она на корточках будет выполнять все мои прихоти. Как я скажу ,так и будет делать.
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Сесть на лицо да, страпонить не моё)
Не любиш домінувати?
Белая и пушистая• 05 марта 2024
И обязательно чтобы у рабыни был хвостик на голове. За него буду держать ее голову, когда она будет меня слушаться на корточках.
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Сісти на лице і я люблю
А кінчити на лиці?
Ангел-предохранитель• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Не любиш домінувати?
Не люблю всё, что касается анала
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
А кінчити на лиці?
Ще не було такого ( в основному при проникненні)
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Бували дівчата що впевнено сідали на лице і поки не кінчать не злізали😂
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Дивлячись які навики. Рідко хто ніжний, думають що були такі резинові клітори що треба до диму терти то всі так будуть закінчувати
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Дівчині головне возбудитись, якщо нам чоловікам тільки щось побачити то вже встає
Але у вас так не працює)
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Але у вас так не працює)
Достатньо пару змінити поз чи наклони і можна закінчити
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
От не знаю як в усіх але в мене особливе відчуття коли дівчина кінчає сидячі на лиці, не знаю з чим це пов‘язано, але як окремий вид задоволення
Відчуття бризгливості 0
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Відчуття бризгливості 0
Мишци зжимаються тому це кайф і чоловіку а не тільки мені
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Була думка спробувати золотий дощ в цій позі, але то поки в моїй грязній фантазії) по факту це противно і тд але в стані возбуждьонності зовсім інші думки
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я не знаю хто це буде сцяти на лице. Ніколи такого не було окрім відео в інтернеті де обсцикають ліжко а потім за кадром стіратимуть все бо смердітиме. Я думаю і так достатньо коли червоні дні в жінки і іноді все одно на ліжку щось буває проходить а не обсцикатися ніби новонароджена з нетриманням сечі
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
От власне, про що я кажу що в здоровому глузді це бред сивої кобили
Але в іншому стані воно зовсім по іншому виглядає
Напевно мені варто звернутись до психолога😂
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Радій що можеш злизати смазку з вагіни
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Радій що можеш злизати смазку з вагіни
Я звісно не гурман, але в здорової жінки вона досить непогана на смак😄😄
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Кислувата трохи говорять)
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Кислувата трохи говорять)
На ранній стадії молочниці можливо і так
Мушля з Криму• 05 марта 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ні, це норма а інші смаки і запахи якраз таки повод до гінеколога
ЗновЗдоров
• 05 марта 2024
Ответ дляМушля з Криму
Можу оприділити на смак діагноз😂😂