Продаю витрішки• 05 марта 2024
Розлучення.
Дівчатка, підскажіть будь ласка, як зараз приходить процес розлучення. Одна неповнолітня дитина,і студентка.Майно все моє ,та і він ні на що не претендує.
Кажуть,що розлучення теж через ТЦК?Чи лише розпис?
Дякую.
Продаю витрішки
• 05 марта 2024
Ответ дляVaselyna
Подаєте заяву до суду, приходите на засідання ( вам і йому принесуть запрошення). Якщо по взаємній згоді, то через місяць всі вільні, а якщо ні, то даватимуть термін на примирення
Дякую