Штора с кисточкой• 05 марта 2024
Медитация как правильно?
Лежу на досках садху, очень нравится! Как правильно медитировать? Расскажите что вы знаете по этой теме.! Спасибо.!
Божа кульбабка• 05 марта 2024
То Ви розкажіть
Не стоїте? А саме лежите? Великі за площею дошки Садху обрали? Як довго може належати?
Божа кульбабка• 05 марта 2024
Ответ дляАноним_Русалка
На них же стоят
Я ж про то. Цікаво як авторка на них лежить. Мій знайомий може стрибати на них, знайома, стоїть, і просто втикає в телефон хвилин 15. Я стою лиш 2 хвилини, але це більш для цікавості
Штора с кисточкой
• 06 марта 2024
Ответ дляАноним_Русалка
На них же стоят
Лежать тоже можно, отлично расслабляет