06 марта в 09:11

Сварила спагетти, потом мы ушли и не ели их сутки

Спагетти слиплись, понятное дело. Вы выбросите и новые сварите?
Или как их реанимировать?)
показать весь текст
графиняВишенка 06 марта в 10:37
Первый раз слышу такой вопрос, как разогреть макароны
графиняВишенка 06 марта в 10:39
Ответ дляTammy21
Тому що я відчуваю різницю між тими які тільки зварили, і тими, що постояли. Це мій загін, так звісно можна їсти)
Всегда есть разница, между свежеприготовленным и разогретым. Но миллионы людей едят разогретое, и никто не умер. Не у всех есть время три раза в день себе варить свежее , как некоторым бездельничающим
автор Ms. Iphone 06 марта в 10:40
Ответ дляграфиняВишенка
Первый раз слышу такой вопрос, как разогреть макароны
Ура, поздравляю с первым разом)
Tammy21 06 марта в 10:45
Ответ дляграфиняВишенка
Всегда есть разница, между свежеприготовленным и разогретым. Но миллионы людей едят разогретое, и никто не умер. Не у всех есть время три раза в день себе варить свежее , как некоторым бездельничающим
Йап, хтось може дозволити собі постійно їсти свіжу їжу. Навіть більше аніж 3 рази на день. А хтось ні. Буває. Ми всі різні, ситуації теж різні і, до речі, я працюю)
Tammy21 06 марта в 10:48
Ответ дляЯ тертий жук
Що ж сказати : красіво жити не заборонити.
На жаль, основна частина дописувачок продживажє не в ситій Німеччині, а в воюючій Україні, тому бережне ставлення до продуктів харчування тут стає нормальним явищем
Там нижче є ще одна дописувачка, яка не знає як причепитися до мене через пасту. Думаю, потоваришуєте. Але, на майбутнє, будь ласка, стримуйтеся в описанні того як офігезно тим, хто виїхав, бо у нас теж є сім´ї та друзі, що залишилися.
Ласкове телятко 06 марта в 11:12
Ответ дляпарИла я парИла
і я з вас також поражаюсь, навіщо викидати, що йому є? Піджарити з творогом та яйцем на сковорідці це ж така смакота. Вчора якраз ввечері готувала таку страву з макарону, що залишися у холодильнику з позавчора, для чоловіка, а сину зварила гречану кашу, і в результаті кашу ніхто не їв, всі їли саме макарон, бо він реально смачніше:)
Для мене це те саме що їсти вчорашню зліпшивсю гречку 🤢
Я тертий жук 06 марта в 11:16
Ответ дляЛаскове телятко
Для мене це те саме що їсти вчорашню зліпшивсю гречку 🤢
а я не люблю свіжезварену гречку. коли настоїться, вона мені смачна.
Я тертий жук 06 марта в 11:18
Ответ дляпарИла я парИла
і я з вас також поражаюсь, навіщо викидати, що йому є? Піджарити з творогом та яйцем на сковорідці це ж така смакота. Вчора якраз ввечері готувала таку страву з макарону, що залишися у холодильнику з позавчора, для чоловіка, а сину зварила гречану кашу, і в результаті кашу ніхто не їв, всі їли саме макарон, бо він реально смачніше:)
в мне чоловік макаронні вироби може змішати з вареною гречкою, вуаля нова страва, досить смачна. блюдо ще з його часівслужби в совєцькій армії
Я тертий жук 06 марта в 11:20
Ответ дляTammy21
Там нижче є ще одна дописувачка, яка не знає як причепитися до мене через пасту. Думаю, потоваришуєте. Але, на майбутнє, будь ласка, стримуйтеся в описанні того як офігезно тим, хто виїхав, бо у нас теж є сім´ї та друзі, що залишилися.
от Ви своїм друзям і сімям в Україні розповідайте, що їсти треба завжди свіже. хай Ваші поради слухають, а пересічному дописувачу в україні зараз не просто, тому бережуть люди продукти
Tammy21 06 марта в 12:31
Ответ дляЯ тертий жук
от Ви своїм друзям і сімям в Україні розповідайте, що їсти треба завжди свіже. хай Ваші поради слухають, а пересічному дописувачу в україні зараз не просто, тому бережуть люди продукти
Ви максимально дивно реагуєте на чужу точку зору на чужий спосіб харчування. І, будь, ласка, не треба прикриватися іншими людьми. Вас тригернуло, що хтось має свіжу їжу. Соррі, але це точно не моя проблема.
Ласкове телятко 06 марта в 12:47
Ответ дляЯ тертий жук
а я не люблю свіжезварену гречку. коли настоїться, вона мені смачна.
Тож всі ми різні🐣
Я тертий жук 06 марта в 13:26
Ответ дляTammy21
Ви максимально дивно реагуєте на чужу точку зору на чужий спосіб харчування. І, будь, ласка, не треба прикриватися іншими людьми. Вас тригернуло, що хтось має свіжу їжу. Соррі, але це точно не моя проблема.
викидати продукти на смітник ... де такого вчать? в багатих прагматичних Європах?
Я тертий жук 06 марта в 13:30
Ответ дляTammy21
Ви максимально дивно реагуєте на чужу точку зору на чужий спосіб харчування. І, будь, ласка, не треба прикриватися іншими людьми. Вас тригернуло, що хтось має свіжу їжу. Соррі, але це точно не моя проблема.
не знали поганого, то не знатимете доброго, так казала моя прабабуся,
що пережила дві війни (вигнання, повернення, першу, другу світову, ще й мне вибавила, померла у віці 94 років). вона завжди вчила бережного ставлення до продуктів і речей , особливо до хліба, виробів з борошна.

якою б крутою психологинею Ви себе не відчуваєте, але не виховані у бережливості. це мій погляд, особисто мій
1 1
Tammy21 06 марта в 14:53
Ответ дляЯ тертий жук
не знали поганого, то не знатимете доброго, так казала моя прабабуся,
що пережила дві війни (вигнання, повернення, першу, другу світову, ще й мне вибавила, померла у віці 94 років). вона завжди вчила бережного ставлення до продуктів і речей , особливо до хліба, виробів з борошна.

якою б крутою психологинею Ви себе не відчуваєте, але не виховані у бережливості. це мій погляд, особисто мій
Я себе не відчуваю ніякою психологинею. Спиніться, будь ласка. Я не знаю, що саме у вас болить, але вирішуйте свої проблеми не за мій рахунок. Чао.