Ліплю вареники• 06 марта 2024

Дівчата, де купити якісні та красиві окуляри від сонця?

Де глянути. Онлайн. Щоб була нормальна лінза поляризована
Chaterbox• 06 марта 2024
Люксоптика, Джумашоп

Белоснежко• 06 марта 2024
Полароїди гляньте в люксоптиці
интайм_не_предлагать• 06 марта 2024
Зараз вже виробляти ноомальні сонцезахисні настільки дешево стало, що і з алі будуть з високою вфрогідністю захищати. Всі, що в оптиці, 100% хороші. От якщо потрібна поляризація, то це вже інше, але просто спитати, в яких є.
Чесно кажучи, не люблю полярики, від них голова болить
Язикувата Хвеська• 06 марта 2024
люксоптика только прислала, что у них -20%, там на сейле есть куча полароидов, посмотрите. у меня уже есть трое сз очков, а я все равно еще хочу новые, поэтому пошла полистала сайт)))
автор Ліплю вареники • 06 марта 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
І мені щойно надіслали