Советничаю тут• 09 апреля в 13:13
Вже напекли?
Ось такі вийшли: паска, пасочка й пасунчик маленький . А ще є дві де дуже підійшли і вийшли з шляпками.
Піу!Піу!• 09 апреля в 13:27
Ответ дляПухнасті штани
ясно, ну я как раз сегодня и завтра плотно на работе, повезло- суббота вся моя. в вс дочь с чемоданом приедет и все подметет, что поместится))
В мене зараз із школи прийде і підмете все) якщо правда вони вийдуть. Вранці світла не було, ще тільки підходять.
УраганнаЯ• 09 апреля в 13:28
Ответ дляМоре Щастя
Ви прийшли яйцями мірятись?
Я підкреслила, що кількість тіста не залежить від кількості молока, бо рецепти пасок бувають різні. Ви з цим не згодні?
А ви кисломолочним сиром?
Чи хочете сказати, що з 1,5 л молока і 350 мл. Виходить однакова кількість пасок, якщо немає значення?
Море Щастя• 09 апреля в 13:28
Ответ дляДуболом
Вона в печеному вигляді більше волога анжі суха ?
Волога і волокниста.
Ось минулорічні, частинка))
Советничаю тут
• 09 апреля в 13:29
Ответ длянаКоблучках
Так, напекли. Глазурі зверху не буде.
Ой, які гарнесенькі і як багато
Дуболом• 09 апреля в 13:30
Ответ дляМоре Щастя
Волога і волокниста.
Ось минулорічні, частинка))
Дякую, ніяк не знайду саме такий рецепт, суху мої не дуже люблять. Якщо не складно напишіть послідновність дій, щоб не зіпсувала нічого.
Море Щастя• 09 апреля в 13:31
Ответ дляУраганнаЯ
А ви кисломолочним сиром?
У мене на виході 5.5 кг тіста при 300 мл молока, бо вага добирається іншими інгредієнтами. Тому повторюю - рецепти пасок різні, і кількість готового тіста не має прямої заоежності від кількості використаного молока.
Все, дискусію завершую, на все добре вам.
Море Щастя• 09 апреля в 13:32
Ответ дляДуболом
Якщо автор не проти, що влізу в її тему))
Зараз напишу, бо довго)
УраганнаЯ• 09 апреля в 13:34
Ответ дляМоре Щастя
Та яка в вас паска, в вас сирник.
Я взагалі не дискутувала.
З різної кількості рідини виходить різна кількість виробів.
Вам не на все добре
Я взагалі не дискутувала.
Вам не на все добре
Пухнасті штани• 09 апреля в 13:39
Ответ дляНеправдиша
Сегодня одну купила, завтра или в сб еще куплю пару шт и хватит. Нет ни настроения, ни желания вообще что либо делать.
я тоже так думала, потом оказалось, дочь приготовила чемодан и приедет подмести. Студенты.. епта. прийдется печь
Работать надо• 09 апреля в 13:39
Ответ дляУраганнаЯ
Та яка в вас паска, в вас сирник.
Я взагалі не дискутувала.
Вам не на все добре
Я взагалі не дискутувала.
Вам не на все добре
Я угораю)
УраганнаЯ• 09 апреля в 13:41
Ответ дляРаботать надо
Я угораю)
Пече сирні кекси і повчає
Про вигляд взагалі без коментарів- кострубаті і криві
Библиотекарь• 09 апреля в 13:42
Ответ длянаКоблучках
Так, напекли. Глазурі зверху не буде.
Супер! Я теж печу такі ж гарненькі і без глазурі, тоді з такою паскою їмо буженину з хріном. Смакота😋😋😋
Хитрушка-чекушка• 09 апреля в 13:42
Не буду цьго року, немає для кого. Зі всіма пересралася, а донька приїде тільки через тиждень, тоді може і спечу.
Работать надо• 09 апреля в 13:42
Ответ дляУраганнаЯ
Пече сирні кекси і повчає
Блін, от я читала кайдашеву сімʼю, виходить таки ці люди існують реально, прикольно)
(Я з вас угораю, якщо не поняли😅)
Водійка хімарса• 09 апреля в 13:44
Ответ дляУраганнаЯ
Гарні в мене ще кисне. На 1.5 літри молока
ого! +50 яиц + кг сахара+ 1кг масла +1 литр сметаны... это ж во сколько такая порция выльется?
Дивне створіння• 09 апреля в 13:45
Ответ дляМоре Щастя
1,5 кг муки, 70 гр дріжжджів, 1 кг кисломолочного сиру, 6 яєць 6 жовтків, масло, цукор, 0.5 кг сухофруктів, цедра... туди-сюди, і 5.5 кг тіста))
А масла і молока скільки додаєте?
Хитрушка-чекушка• 09 апреля в 13:45
Ответ дляУраганнаЯ
Як немає, звичайно що має.
В мене 25 яєць. Печу в печі в кастрюлях великих
Як ви тісто вимішуєте, такий об´єм нереально вручну.
Українка Маша• 09 апреля в 13:46
Ответ дляСоветничаю тут
А ще ковбаска буде:
Ото ви ґаздиня 👍 не працюєте?
Библиотекарь• 09 апреля в 13:46
Ответ дляАнонимарик
фото
Ці рамки красуні, та ще й прикрашені виробами з тіста! Це справжні українські паски👍👍👍
УраганнаЯ• 09 апреля в 13:46
Ответ дляХитрушка-чекушка
Професійний тістоміс
Освічую темряву• 09 апреля в 13:46
Ответ дляМоре Щастя
Что-то чисто по математике не складывается в 5,5 кг теста...
Максимум 4,5 кг.
УраганнаЯ• 09 апреля в 13:47
Ответ дляРаботать надо
(Я з вас угораю, якщо не поняли😅)
Яка мені різниця з кого ви ’угораєте’ доречі це ваше слово, точно з Кайдашевої сім´ї
Море Щастя• 09 апреля в 13:48
Ответ дляДуболом
1.5 кг муки з білком 12+, 1.6-1.7 кг муки з білком 10.3
65-70 гр свіжих дріжджів
300 мл молока
550 гр цукру. Це солодка, якщо не любите солодку, то 400-450.
1 кг жирного кисломолочного сиру
6 яєць 6 жовтків
200 гр масла
Чайна ложка солі
20-30 гр ванільного цукру (за смаком)
Цедра 2-4 паельсинів (за смаком, не обов´язково)
Опара:
Тепле молоко (34-36градусів), дріжджі, 2-3 ст.ложки цукру, 4-5 ст.ложок з гіркою муки. В тепле місце хвилин на 25-30.
Можна зробити заварну опару, але то вже для фанатиків, проста цілком нормальна.
Сир подрібніть блендером або протріть через сито.
Цукор розітріть з цедрою.
Яйця+жовтки збийте з цукром з цедрою, ваніллю, сіллю.
Додайте сир і вимішайте до однорідності.
Додайте опару.
Додавайте муку частинами. Тісто не рідке, трохи липкувате.
Додавайте частинами м´яке масло, вимішуючи тісто. Спочатку буде липнути, потім стане еластичне і не липке.
Довго місити не треба, достатньо однорідної консистенції і щоб не липло.
Тісто перекладаєте в великий пакет, зав´язуєте, ставите на ніч в холодильник.
Через 11-12 годин витягуєте тісто, залишаєте годинку, щоб зігрілось в теплому місці.
Додаєте в тісто попередньо замочені в апельсиновому соці або коньяку сухофрукти. Обов´язково просушені і підпилені мукою.
Вимішуєте тісто з сухофруктами (розкачуєте тісто в пласт, насипаєте сухофрукти, закручуєте рулет, потім ще трохи місите, щоб все рівномірно розподілилось.
Тісто по формам на 1/3.
Дати підійти хвилин 40.
В духовку на 170 градусів до готовності. Час не пишу, бо духовки різні, розмір пасок різний. Перевіряйте готовність шпажкою.
65-70 гр свіжих дріжджів
300 мл молока
1 кг жирного кисломолочного сиру
6 яєць 6 жовтків
200 гр масла
Чайна ложка солі
20-30 гр ванільного цукру (за смаком)
Опара:
Цукор розітріть з цедрою.
Додайте опару.
Тісто по формам на 1/3.
Дати підійти хвилин 40.