Советничаю тут• сегодня в 13:13
Вже напекли?
Ось такі вийшли: паска, пасочка й пасунчик маленький . А ще є дві де дуже підійшли і вийшли з шляпками.
Море Щастя• сегодня в 13:16
Завтра ввечері поставлю тісто, ніч розстоїться в холодильнику, в суботу пектиму.
Библиотекарь• сегодня в 13:17
Супер!!! Які гарненькі😍 Тільки не мастіть їх глазур´ю, бо зіпсуєте ввесь цей шикарний вигляд😍
Ля-ля-ля• сегодня в 13:16
Если будет настроение и свет - испеку в субботу. Но настроения пока нет совсем
Пухнасті штани• сегодня в 13:16
все, кто сегодня печет- в субботу будет новый заход? или как паски до вс доживают?
Советничаю тут
• сегодня в 13:16
Ответ дляУраганнаЯ
Гарні в мене ще кисне. На 1.5 літри молока
Ого, в мене на 350 мл
Море Щастя• сегодня в 13:17
Ответ дляСоветничаю тут
Ого, в мене на 350 мл
Кількість молока не має значення. В мене молока 300 мл, а тіста виходить 5.5 кг, на 11 великих пасок.
Советничаю тут
• сегодня в 13:18
Ответ дляМоре Щастя
А це не довго? Я так ніколи не пробувала
Советничаю тут
• сегодня в 13:18
Ответ дляБиблиотекарь
Одну прийдеться, бо чоловік хоче до церкви
Море Щастя• сегодня в 13:18
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, це сирна паска з 12-годинним холодним розстоюванням. Років 8 чи 9 вже печу таку.
Советничаю тут
• сегодня в 13:18
Ответ дляПухнасті штани
Навіщо?
Советничаю тут
• сегодня в 13:19
Ответ дляМоре Щастя
А що додайте при замісі?
Советничаю тут
• сегодня в 13:19
Ответ длякураГАЛЯ
Супер красивые!Ни трещин,ни съехавшей крыши
.Вы мастер!
Є з шапочками дві
Піу!Піу!• сегодня в 13:22
Ответ дляУраганнаЯ
Ого. Я на півлітри замісила і то впотіла, поки вимісила тісто.
Море Щастя• сегодня в 13:23
Ответ дляСоветничаю тут
А що додайте при замісі?
1,5 кг муки, 70 гр дріжжджів, 1 кг кисломолочного сиру, 6 яєць 6 жовтків, масло, цукор, 0.5 кг сухофруктів, цедра... туди-сюди, і 5.5 кг тіста))
Піу!Піу!• сегодня в 13:23
Ответ дляПухнасті штани
Я завтра і в суботу працюю. Як вже буде, але думаю підліток і чоловік залишать доекілька штук до неділі)
Гидроусилитель руля• сегодня в 13:24
Супер) я не умею поэтому заказала еще по магазинам похожу, может где-то будут продавать
Пухнасті штани• сегодня в 13:24
Ответ дляПіу!Піу!
ясно, ну я как раз сегодня и завтра плотно на работе, повезло- суббота вся моя. в вс дочь с чемоданом приедет и все подметет, что поместится))
УраганнаЯ• сегодня в 13:24
Ответ дляМоре Щастя
Як немає, звичайно що має.
В мене 25 яєць. Печу в печі в кастрюлях великих
Неправдиша• сегодня в 13:24
Сегодня одну купила, завтра или в сб еще куплю пару шт и хватит. Нет ни настроения, ни желания вообще что либо делать.
Дуболом• сегодня в 13:25
Ответ дляМоре Щастя
Вона в печеному вигляді більше волога анжі суха ?
Плакулька• сегодня в 13:25
Ответ дляГидроусилитель руля
Везде продают уже 2 недели
Море Щастя• сегодня в 13:26
Ответ дляУраганнаЯ
Як немає, звичайно що має.
Ви прийшли яйцями мірятись?
Я підкреслила, що кількість тіста не залежить від кількості молока, бо рецепти пасок бувають різні. Ви з цим не згодні?