ЖующаЯКонфету• 06 марта 2024
Дівчата, будь ласка промокод Мейкап
чи є у когось((? Поділіться будь ласка
emerald_88• 06 марта 2024
Звідки його можна взяти? Регулярно замовляю - нема ніяких промокодів, крім на ДР, але він іменний і автоматичний
ЖующаЯКонфету
• 06 марта 2024
Ответ дляemerald_88
😪
Летюча помилка• 06 марта 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
😪
Ну а на яку ви сумму розраховуєте? Які там знижки? Подарунок на мінус 100 грн у ДН? Ну круто якщо на 500 грн береш. А як я на 3 тис беру, то нафіга мені їх 100 грн.
Невже ви колись бачили там знижку більшу, ніж 100 грн?
Зрадорозганячка• 06 марта 2024
Ответ дляemerald_88
Підкажіть, а за скільки до ДН дають промокод і на яку знижку?
Ніколи не було ніяких кодіів, але скоро дн і як раз зібрана корзина
emerald_88• 06 марта 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
На замовлення від 200 грн - 50 грн знижка, від 699 - 100 грн знижка. А от за який час до ДР з´являється не пам´ятаю.
emerald_88• 06 марта 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
F74931863
На 50 грн на замовлення від 400 грн
Прикольно. А де ви її взяли, якщо не секрет звичайно
Сунуся в чужі справи• 06 марта 2024
Ответ дляemerald_88
Замовлення робила на минулому тижні і дали
emerald_88• 06 марта 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Дякую. Мені ніколи не давали
Анонимушка• 06 марта 2024
Специально пошла почту просмотрела, сообщения от мэйк апа. Никаких промокодов мне никогда не шлют. Хотя я у них постоянная клиентка и на ощутимые суммы. Тыс пять в среднем в месяц там точно оставляю. что я делаю не так?
АнтиТроль• 06 марта 2024
Ответ дляАнонимушка
Они видят , что Вам эти 50 грн погоды не сделают 😂
Лукава_Кiшка• 06 марта 2024
Ответ дляemerald_88
Мені приходить з чеком, внизу чека написано.
Одного разу в вайбер надіслали, но я рідко замовляю, може заохочують до частіших покупок.
Но чек роздивіться на майбутнє.
emerald_88• 06 марта 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Но чек роздивіться на майбутнє.
Дуже вам дякую, як раз сьогодні отримую замовлення і подивлюсь. Дійсно ніколи не звертала уваги на чек.
Яка корисна тема, дякую, авторе!
Ліплю вареники• 06 марта 2024
Ответ дляemerald_88
Дякую. Мені ніколи не давали
мне тоже дали на прошлой неделе такой же, не заказывала у них точно с полгода - может потому. промокод пришел на мейл при подтверждении заказа и потом еще раз. но использовать не собираюсь