Дама с заначкой• 06 марта 2024
Мімоза це зовсім не мімоза?
Виявляється, що ці гарненькі жовті квіти це насправді акація, а не мімоза. Цікаво, звідки традиція називати її мімозою?
Хома з пастою• 06 марта 2024
Мимоза — это австралийский вечнозелёный кустарник, также известный как Серебристая акация.
Не цілуюсь з бодуна• 06 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
это робиния
Одно не исключает другое.
Акация обыкновенная (Robinia pseudoacacia): быстрорастущее лесообразующее засухоустойчивое дерево.
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Драсті
Акація не така
Це мімоза
Акація не така
Це мімоза
Виявляється, що це таки акація срібляста. Вчора чи позавчора була тема про 8 березня і якась дуже «вумна» типу продовжила ланцюжок мімоза, дівчулі … і далі щось про рашку написала. А я не зрозуміла до чого рашка до мімози 🤷♀️ полізла шукати країну походження, проізроствння та вичитала, що то акація а не мімоза
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляAlex_Kri
это робиния
Все
В мене ботанічний дисонанс
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
Акація срібляста - у народі мімоза))
Чому народ вирішив її мімозою називати?
Засомневаю• 06 марта 2024
Ответ дляДама с заначкой
Чому народ вирішив її мімозою називати?
Це родичі, бобові )) Типу підвид)
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляЗасомневаю
Це родичі, бобові )) Типу підвид)
Напевно щоб не було плутанини зі звичною для нас білою акацією, що розповсюджена в Україні 🤔
Дама с заначкой
• 06 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
Щось я про бобові іншої думки була 🙂
Квасоля, горошок. Ось це для мене бобові, а не ця жовта красота на 8 березня
Мать драконов• 06 марта 2024
Ответ дляНехай щастить
Щось я про бобові іншої думки була 🙂
В этой ботанике всё так зыбко, шатко! Двудольные, косточковые, поди разберись с их классами, видами и родами)))
Нехай щастить• 06 марта 2024
Ответ дляМать драконов
Та да. Вже і кавун не ягода, як виявилось