Морская свинка• 06 марта 2024

Какой Вы видите себя в 60 лет?

Добрая свекровь• 06 марта 2024
Ответ дляMs. При теле
Мне кажется в Европе хотят жить и в 80+ А вот у наших стариков - взгляд потухший. Многие уже давно отложили деньги и одежду на смерть, поставили бронь на кладбище.
Это не мешает им находить маленькие радости в жизни. Я в библиотеке работаю, очень много посетителей в возрасте 75-85. Читают, дискутируют, общаются, с удовольствием приходят на мероприятия, у многих есть хобби и увлечения, разносторонние интересы. Физическое состояние да, у большинства печальное, на крохотные пенсии лечиться нет возможности. Но тем не менее, душой молоды. Когда проводили различные праздники, вечера до войны, то и поют и пляшут с радостью.

Ms. При теле• 06 марта 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Это приятно услышать
Специфика• 06 марта 2024
Тю. Мені вже 63, здається я така була завжди. Тобто я не відчуваю себе людиною похилого віку. Як би не війна, була би дуже щасливою людиною. Ми з чоловіком вже пенсіонери. Я не працюю, він трохи працює. На наші потреби коштів вистачає. Ми вважали, що ми готові зустріти старість. Багато працювали все життя. Але, коли бігли з Харкова 2 роки тому, зрозуміли, що нічого в нас може і не бути. Навіть життя. Дякувати Богу, живі, і все у нас відносно добре. Ми в улюбленому місті, разом. Радіємо кожному дню, маємо мрії, віримо в краще. Не треба боятися років, все буде добре.
Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляМорская свинка
Оптимістично)
Проте чесно ,я також хочу прожити ще років десять і спокійно померти без усіляких болячок чи проблем
Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляСокодавка ще та
І мені 40
Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Ви що???? А хто буде отой придурковатою бабцею з фіолетовим волоссям з голими цицями на пляжі в Іспанії?
Напевно це будете ви
Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Активною - лижі , зал , робота , ангійська , подорожі . Принаймі зараз в 50 це все є . Може ще внуки добавляться
Вам англійська буде потрібна ,щоб в Ощадбанк пенсію піти зняти?
ГЛЮкоза• 07 марта 2024
Ответ дляМасіус
Можливо . Ви пропонуєте російську підягнути?