И_В_офигительных_штанах• 06 марта 2024

Кого легше утримувати, неодружену дівчину 27, чи розлучену із дитиною 42 років?

При тому, що обі працюють і заробляють середню з/п.
Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляВельшановна
Мій чоловік виховує і утримає мою дитину. І він досяг багато чого. Поруч з ним завжди були різні дівчата. Тільки б покликав, найкращі були б поруч. А, ні, я потрібна і все Коли є почуття, то на все інше фіолетове.
Удалено администрацией...

Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Чому сама?))) А котик є, як же без нього)
Я за вас рада
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 марта 2024
Ответ дляМасіус
Я за вас рада
Уявляю цю радість
Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Уявляю цю радість
І мені смішно
Полуничка• 06 марта 2024
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
Да конечно - не свяжется
Намакушка• 06 марта 2024
Ответ дляМасіус
Удалено администрацией...
испанский стыд.почему то
Горня капучіно• 06 марта 2024
Удалено администрацией...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 06 марта 2024
Ответ дляГорня капучіно
Удалено администрацией...
Це ж яка злість та заздрість з людини пре, скажіть?
Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляГорня капучіно
Удалено администрацией...

Масіус• 06 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Заздрість до чого? У мене свій погляд на життя , і я вважаю що нормальний чоловік без психічних відхилень до підлітків чи дітей ,ніколи не візьме жінку з дитиною,а ось такі як ви гадають що вони глибоко затребувані ,серед мільйонерів, ха ха ха
Масіус• 06 марта 2024
Я не бажала б мати чоловіка з дитиною, і більшість жінок мене підтримають, що це фу ,коли жити з чоловіком і щодня бачитися з його дитиною ,а ще можливо колишня приповзатиме
Горня капучіно• 07 марта 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Та да. І ще й образився, за правду.
Нормальний не буде так писати про жінок. Просто або підходить, або ні. Але при цьому ображати інших не буде.