Маруська Му• 07 марта 2024
Видели прикол?
У Львові провідник "Укрзалізниці" відмовлявся розпочинати посадку жінок на поїзд, бо хотів впустити чоловіка до вагона першим
Шмоточницаца• 07 марта 2024
я так с Франковска год назад ехала)) сначала не поняла в чем прикол. блин, 21 век....
ЧупакабраЗеБест• 07 марта 2024
Ответ дляШмоточницаца
а я из киева в одессу,у меня еще малыш на руках был
Галя із Дарниці• 07 марта 2024
В поездах кошки и караваи закончились?
Их нужно вообще-то первыми запускать/заносить
Ну шо не так?• 07 марта 2024
А как вам прикол - в Братиславе не поселяют в хостел, если тебе больше 35 лет
И об этом нигде не написано на букинге, а начинаешь читать отзывы, а там - ужас - люди приезжают, а поселиться не могут и потом хоть на улице ночуй(
ЧупакабраЗеБест• 07 марта 2024
Ответ дляНу шо не так?
пипец какой то
Новопоштинская• 07 марта 2024
Тут більша половина вірить в таро, шмаро, гадалок, взагалі без порад якихось незнайомих тіто вже й труси не виберуть а Ви дивуєтесь, що впустив чоловіка. Ну такі у нього забобони
Ну шо не так?• 07 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
пипец какой то
Мне нужно было мужу на ночь снять хостел - хорошо, что прочитала отзывы до того, как забронировать...даже себе представить не могла, что такое бывает
Болтушка Му• 07 марта 2024
Ответ дляШмоточницаца
Так а в чем прикол?
Я так и не пойму)
Шкварочка• 07 марта 2024
Ок. На воведеніє ( таке свято) у львівській обл не пускають жінок що не проживають в цьому домі в дім цілий день. Так в них прикмета і традиція.
Ну шо не так?• 07 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Так а в чем прикол?
Я так и не пойму)
Суеверный проводник
Млинці зі смайликом• 07 марта 2024
В мене бабуся вдруге вийшла заміж , це ще кінець 80х , і поїхала до чоловіка на західну Україну. Так біля їхнього будинку стояв магазин, і завжди зранку збиралась черга за свіжим хлібом. От продавчиня ніколи не обслуговувала першу жінку))) І так само було в лікарні. Ладно магазин, а лікар же цивілізована людина, навчався у вищому закладі, працював у Львові, а потім переїхав жити в те місто , де бабуся і там працював. Пам´ятаю, як чоловік бабусі мене на мотоциклі віз у лікарню, бо я колола горіх і проткнула ножем руку, а у лікаря тільки зміна розпочалась, то ми ждали поки він чоловіка подивиться. О, які є довбні.
Шмоточницаца• 07 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Так а в чем прикол?
Я так и не пойму)
на удачную поездку мужчина должен зайти первым...
Болтушка Му• 07 марта 2024
Ответ дляНу шо не так?
Суеверный проводник
Ааааа!.... Епт, и не подумала бы. Какооооой брееееед!
ГейТуда• 07 марта 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ну в нього такий забубон
Забобони вдома з бабцею треба залишати, а не на робоче місце тягнути.
Маруська Му
• 07 марта 2024
Ответ дляБабайко
І...? Що було далі?
Все стояли и ждали мужика. Потом эта девушка начала высказывать недовольство...
Ну шо не так?• 07 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
Я бы им сразу скандал закатала - где такое в правилах перевозок написано?!
Маруська Му
• 07 марта 2024
Ответ дляНу шо не так?
Молодежный хостел?
БеллаДонна• 07 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Так а в чем прикол?
Я так и не пойму)
Таргани такі. Щоб типу поїздка була вдалою
. Давно колись з таким стикалася, але там нікого не чекали, бо чоловіки теж були, а просто жінку посунули та першим чоловіка пустили.
Маруська Му
• 07 марта 2024
Ответ дляTammy21
Ну, буває,чо уж там. І нехай весь світ почекає. Цікаво, а трансгендерний чоловік цього забобоністого б влаштував чи ні?)
Наверное нет, это магия яичек. Вопрос хороший
Ну шо не так?• 07 марта 2024
Ответ дляМаруська Му
Молодежный хостел?
Наверное, да
Но в правилах проживания нигде об этом не написано, вот в чем прикол(
Прямо они об этом НЕ имеют права писать, наверное
Большой секретик• 07 марта 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
ладно ещё магазин. торговля, выручка, все дела. зачем врачу первый мужик? что б головы целый день не поднять или в чем прикол?
Маруська Му
• 07 марта 2024
Ответ дляБолтушка Му
Так а в чем прикол?
Я так и не пойму)
Хорошие энергии запустить, чтобы поездка была хорошая.