Маруська Му• 07 марта 2024
Видели прикол?
У Львові провідник "Укрзалізниці" відмовлявся розпочинати посадку жінок на поїзд, бо хотів впустити чоловіка до вагона першим
Святатабожа• 07 марта 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
тому. жінки йдуть в перед! і першими. у суспільстві патріархат вжився дуже глибоко у свідомість.
тоді якого милого тцк, як гицлі, відловлюють чоловіків?
Святатабожа• 07 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ви хочете, щоб людина, яка нічого поганого не зробила (а вам взагалі нічого-нічого) постраждала матеріально?! Мда
проньки розгулялись не на жарт))))) на кому ж ще відірватись і де, як не на невідомому провіднику і на Порадниці))))
Клептоманка• 07 марта 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а я из киева в одессу,у меня еще малыш на руках был
Малыш мужского пола? Надо было дать малыша проводнику, чтоб занес в вагон
Леся Українка• 07 марта 2024
Ответ дляbrry
В Запоріжжі навпаки - перші пільговики,щоб водій міг порахувати
це правильно. А у нас просто в порядку черги. Добре що на основні маршрути пустили великі автобуси, там не рахують пільгові категорії. А невеликі - то там так, обмежена кількість місць. Але щоб таке творили - я не бачила.... мама розповідала він аж скаженів, кричав ’все, сьогодні можна йти з маршруту, через оцих старпьорів, пруться сюди першими наче їм місця не вистачить’
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 марта 2024
Ответ дляНу шо не так?
А как вам прикол - в Братиславе не поселяют в хостел, если тебе больше 35 лет
И об этом нигде не написано на букинге, а начинаешь читать отзывы, а там - ужас - люди приезжают, а поселиться не могут и потом хоть на улице ночуй(
И как это объясняют?
Наполеон Бонапарт• 07 марта 2024
Ответ дляБеллаДонна
Прикол в тому, що вагонів в поїзді купа, і зовсім не факт, що поки один буде чекати чоловіка, в інший вагон зайде першою жінка
Вы слишком хорошо думаете про их уровень развития)) там логика и рядом не стояла
Наполеон Бонапарт• 07 марта 2024
Ответ дляЛеся Українка
В мене бабуся поважного віку завжди мені розповідала історії з цими маршрутчиками. Каже, що з літніми чоловіками-водіями - це біда, вони також скаженіють, кричать, хамлять, але молодші чоловіки-водії і хлопці майже завжди чемні, ввічливі, допоможуть завжди.
Маруська Му
• 07 марта 2024
Ответ дляnadia-74
Теж не вірила в забобони з чоловіком постійно сваримось,після заходу не можна мити пол ,а в мене от тільки вечір і тоді є час .
Коли в тому місяці донька поїхала до Польщі ,посадили ввечері до Львова,в неї два тижні канікул і пол в неї не мився ,а там прямо клубки пилу.На ранок мали маму забрати до себе ,бо треба було везти до лікаря ( вона на дачі).І ось ,помила я кімнату доньки трооохи бо там піпець був ,думаю нічого страшного на ті забобони ,але коли хто в дорозі то знала що не можна .І ось на ранок ,дівчата приїхали до Львова і прийшлось їхати назад до Києва .Збіг чи як не знаю.
Але тепер хто в дорозі навряд чи помию підлогу ,дорога нам ця поїздка вийшла.Помила трохи і подумала ,та нічого ´.Але десь же беруться ці прикмети
Когда у неумных людей соединяются в голове две несвязанные вещи. Даже есть этому название - магическое мышление
БеллаДонна• 07 марта 2024
Ответ дляnadia-74
Для тих хто ставить
, я б теж не повірила в це але сталось чисто несподівано .Дівчата обставили чемодани ,пішли поїсти , ну дурість в голові так.А їх чемодан хтось переплутав і взяв не свій.Це потім ми дізнались.І поїхав він в Голандію з перевізником.Нам його безкоштовно повернули АЛЕ документи почались відновлюватись нові.
От вам хто у що вірить.Я теж не вірила.Але випадок всупереч думці що це неправда.
Це просто співпадіння
Маруська Му
• 07 марта 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Козлы старые. Геморрой наверное
Попадалочка• 07 марта 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А в каком это? Чтобы не попасть случайно
Я трижды в Братиславе во время поездок уже после 35 лет селилась, вопросов не возникало. Каждый раз разные. Паспорт видели, возраст понятен
Буккинг всегда быстро решает этот вопрос. Если бы это было постоянно, тот хостел разорился бы штрафы платить и оплачивать туристам другое жилье. Поэтому не верю)
Маруська Му
• 08 марта 2024
Ответ дляКлептоманка
Там писали что мальчик не подошёл проводнику, ждали мужика
Ответ дляЛеся Українка
Я не стикалася, але в Зп раніше перевірки були водіїв маршруток на наркотики, то часто попадалися під кайфом. Може той теж був під чимось.
Обнимашкина• 08 марта 2024
Ответ дляНу шо не так?
В якому це хостелі таке?
Все буде• 14 марта 2024
Ответ дляНу шо не так?
А чем аргументируют? В 35 уже что срок годности истек или что))?