Заздрість то погано• 07 марта 2024

Валіза для дитини.

Дівчата, підкажіть, які валізи у ваших дітей 7-9 років. Треба дочці 7 років купити валізку невелику, бо досі з СкіпХоп їздить. Може порадите недорогу і хорошу, або підкажіть де є в Києві оффлайн магазин з великим вибором. Дякую завчасно.
ГугелП@лАмался• 07 марта 2024
Witchen валізи гарної якості. Є офлайн магазин в Дрімтауні, але раджу з польського магазину замовити. Йде 7 днів (зараз з блокуванням фур, можливо, довше). Своїм дітям влітку цього року купувала.

автор Заздрість то погано • 07 марта 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Класні. А який у вас розмір?
ГугелП@лАмался• 07 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Класні. А який у вас розмір?
Це розмір М, але така ж модель є в розмірі С (ручна поклажа) і в розмірі Л
Я просто не знаю, для яких цілей вам потрібно, але мої діти, наприклад, їздили в табір в Болгарію і меншої валізи обʼєктивно було б мало. Зараз планують в Картпати їхати на весняних канікулах, то в таку валізу і змінна куртка і взуття влізе, Окрім костюмів і трусів з футболками
ГугелП@лАмался• 07 марта 2024
Ну і з Польщі буде значно дешеве, а при оплаті картою ще мінус 15% від заявленої ціни була акція. Зараз акція до 8 березня
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую. Вже дивлюсь на сайті pl. Різниця в ціні значна з нашою.
Рубаю олівлє• 07 марта 2024
Взяла себе, а потом малому. В восторге.
Ответ дляРубаю олівлє
Взяла себе, а потом малому. В восторге.
Це у вас xs той що для ручної кладі? Думаю малій брати все ж xs їй тільки 7, все одно сама поки нікуди не їздить.

Рубаю олівлє• 07 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Так.
Собі взяла М.
Ответ дляРубаю олівлє
Так.
Собі взяла М.
У мене є м-ка мій Катерпілер, для основних речей, а це чисто для неї.
Снегопадка• 07 марта 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
а они напрямую шлют или надо через юкрейн экспресс, например?
ГугелП@лАмался• 07 марта 2024
Ответ дляСнегопадка
З сайту, назву якого видно на моєму фото шлють напряму. Навіть у мене була безкоштовна доставка. Приходить на Нову Пошту
Снегопадка• 07 марта 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
а у меня там нет в выпадающем списке Украины
ГугелП@лАмался• 07 марта 2024
Ответ дляСнегопадка
Ну у мене сайт віттчен.юей , але замовлення іде з Польші
Не знаю, чому у вас не видно
Снегопадка• 07 марта 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Не знаю, чому у вас не видно
а, поняла, просто на польском сайте цена гораздо ниже, вот например

https://www.wittchen.com/walizka-kabinowa-miekka-j...

https://www.wittchen.ua/product/44279/malenka-m-03...