Изменено 07 марта в 16:18

Курси масажу, опитування

Зрозуміла свою помилку, додам опитування.
Хотіла пройти курси масажу, ще трохи вагаюсь, але така зарплата, як зараз, мене не влаштовує, треба щось робити
Результат:
вже голосів: 14
8 (57.14%) Йти на курси масажу
3 (21.43%) Результати
2 (14.29%) Лишатися і чекати покращення
1 (7.14%) Свій варіант
Мона_Лиса 07 марта в 16:19
После курсов нельзя работать массажистом
Купи слона 07 марта в 16:20
Сколько стоят они?
Какие у Вас есть основы, чтобы заниматься массажем?
Родственник спорцмен, прошел эти курсы массажа, кушетку купил, но клиентов так и не нашел.
Николай-b526 07 марта в 16:20
на курсы депутатов тогда пойдите....
автор Позитивна 07 марта в 16:21
Ответ дляНиколай-b526
на курсы депутатов тогда пойдите....
Не можу, у цьому напрямку я вже здобуваю вищу освіту 😂
Дама с собачкой 07 марта в 16:21
Покращувати своє життя щодня
Слухайте свою інтуїцію

Я пішла на курси
На третій день в дорозі познайомилася з мужчиною
І працюю зовсім в іншій сфері в його компанії

А якби я не пішла на ті курси
То сиділа б чекала ще 15 років чогось
автор Позитивна 07 марта в 16:23
Ответ дляКупи слона
Сколько стоят они?
Какие у Вас есть основы, чтобы заниматься массажем?
Родственник спорцмен, прошел эти курсы массажа, кушетку купил, но клиентов так и не нашел.
Курси 10000грн, шість днів (базовий курс), лише у вихідні, бо працюю у офісі.
Працювала у лікарні, звільнилася три роки тому, бо їздити далеко, в обласний центр.
Місто невелике, але попит є, взагалі хочу для початку на оренду, щоб не купувати нічого, окрім витратних матеріалів.
Курочка-чубаточка 07 марта в 16:23
Ответ дляПозитивна
Курси 10000грн, шість днів (базовий курс), лише у вихідні, бо працюю у офісі.
Працювала у лікарні, звільнилася три роки тому, бо їздити далеко, в обласний центр.
Місто невелике, але попит є, взагалі хочу для початку на оренду, щоб не купувати нічого, окрім витратних матеріалів.
Яка у вас освіта?
Ніколи не збрешу 07 марта в 16:24
Если есть мед.образование, то идите
Тоска в носках 07 марта в 16:26
Ответ дляПозитивна
Курси 10000грн, шість днів (базовий курс), лише у вихідні, бо працюю у офісі.
Працювала у лікарні, звільнилася три роки тому, бо їздити далеко, в обласний центр.
Місто невелике, але попит є, взагалі хочу для початку на оренду, щоб не купувати нічого, окрім витратних матеріалів.
Никогда не пойду на массаж к человеку после курсов
автор Позитивна 07 марта в 16:26
Ответ дляКурочка-чубаточка
Яка у вас освіта?
Після девʼятого класу вступила у медичний коледж.
Потім пішла в університет заочно на фінанси
автор Позитивна 07 марта в 16:29
Ответ дляТоска в носках
Никогда не пойду на массаж к человеку после курсов
Ок
1 1
БезникаЯ 07 марта в 16:46
Массаж массажу рознь, как и курсы и то, с какими знаниями и умениями вы от туда выйдите. Каким видом массажа планируете заниматься? То, что это физически тяжело наверное знаете. Коледж медицинский окончили, знания есть?