07 марта в 17:12

Завтра в зал та худнути , давайте створимо групу підтримки.

Дівчатка, всі привіт. Після 2 років перерви завтра повертаюся до спорту та збалансованого харчування, але була б рада спілкуватися з дівчатками, які також хочуть привести своє тіло в норму. Можна створити групу у вайбері та ділитися інформацією, підтримувати один одного, по собі знаю - так легше, швидше звикаєш до спорту та харчування нового.
2 4 2
Шалена красуня 07 марта в 17:12
А чого не вчора ?
Ледащо
1 3
Да, я блондинка! 07 марта в 17:13
Поддерживаю вас.
Спорт это красота и здоровье, занимайтесь.
fialka123 07 марта в 17:15
А без спорта, но чтоб меньше жрать?) можно с вами тогда?)
Для драки 07 марта в 17:16
Завтра?)
Нє))
Завтра шампанського і смаколиків)
автор vitysya 07 марта в 17:16
Ответ дляfialka123
А без спорта, но чтоб меньше жрать?) можно с вами тогда?)
Можна звичайно) напишіть мені в приватні повідомлення, я телефон там залишу
Добра, коли сита! 07 марта в 17:20
Давайте. На роботі дають сертифікат на спа, а вже соромно перед собою у ванні роздягатися.
автор vitysya 07 марта в 17:21
Ответ дляДобра, коли сита!
Давайте. На роботі дають сертифікат на спа, а вже соромно перед собою у ванні роздягатися.
Напишіть мені у приватні, я телефон тут не хочу світити свій
Бяки-козяки 07 марта в 17:37
давайте з понеділка))
Света С Приветом 07 марта в 17:48
Ответ дляfialka123
А без спорта, но чтоб меньше жрать?) можно с вами тогда?)
а можно без спорта и пока много жрать? Хочу вдохновиться
Злива інформації 07 марта в 17:58
В залі не худнуть
Я , навпаки набираю пару кг в залі завжди,
Харчування- то так
автор vitysya 07 марта в 18:15
Ответ дляБяки-козяки
давайте з понеділка))
Давайте, можете мені в приватні написати, тут не хочу телефон свій залишати
автор vitysya 07 марта в 18:16
Ответ дляСвета С Приветом
а можно без спорта и пока много жрать? Хочу вдохновиться
Можна звісно, напишіть мені в приватні - будемо спілкуватися, а там як піде вже у Вас
автор vitysya 07 марта в 18:18
Ответ дляЗлива інформації
В залі не худнуть
Я , навпаки набираю пару кг в залі завжди,
Харчування- то так
Згідна з Вами, але якщо змінити харчування відразу як додати спорт - вага залишиться але обʼєми підуть, потім і вага піде. Звичайно якщо їсти так само і більше, то за рахунок мʼязів додасться вага.
Чемодан-Вокзал-Майами 07 марта в 18:23
Ответ дляvitysya
Можна звісно, напишіть мені в приватні - будемо спілкуватися, а там як піде вже у Вас
Так вона вас потягне на дно) Як і більшість учасників)
18 мнеУЖЕ 07 марта в 19:48
Давайте)))
Не знаю получится ли с питанием, но спорт начала уже сегодня.
автор vitysya 07 марта в 20:20
Ответ для18 мнеУЖЕ
Давайте)))
Не знаю получится ли с питанием, но спорт начала уже сегодня.
Напишіть мені в приватні повідомлення, тут не хочу свій номер телефону світити
автор vitysya 07 марта в 20:21
Ответ для18 мнеУЖЕ
Давайте)))
Не знаю получится ли с питанием, но спорт начала уже сегодня.
Ви молодець, прямо сьогодні спорт вже , круто
18 мнеУЖЕ 07 марта в 20:45
Ответ дляvitysya
Ви молодець, прямо сьогодні спорт вже , круто
Да, но дома, не спортзал
автор vitysya 07 марта в 20:49
Ответ для18 мнеУЖЕ
Да, но дома, не спортзал
Дома також гарно можна займатися. Приєднуйтеся до нас в групу, нас не багато, але вже спілкуємося
hyduk 14 марта в 22:28
І я хочу в групу,напишіть мені в приват