Бла бла бла• 07 марта 2024
Скажіть ,чесно, це дуже соромно і дуже пізно? Цнотливість
Перший секс був аж в 24 роки, я справді багато втратила і це дуже пізно і соромно?
дамаБезСобачки• 07 марта 2024
24 года)))) Да у вас только детство закончилось вчера, вся жизнь только только начинается!!!!!!!
Поторописька• 07 марта 2024
Ответ дляЗадираю носа
Я не розумію цінності цієї.
Чому одразу цінність, треба було просто з кимось перепихнутись, щоб було?
Чарівне зіллячко• 07 марта 2024
Моя знайома це зробила у 27 після весілля.
Чудово почувається, дитина, коханий чоловік.
Зараз їй 43.
Задираю носа• 07 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Ну якби дуже дивно, що до 24 нікого не було
Поторописька• 07 марта 2024
Ответ дляЗадираю носа
Ну не було, то й що
Завтра не пью• 07 марта 2024
Откуда эти тараканы? Главное, как. Если вам все понравилось, значит отлично. Думаете, если до 24 переспали бы с кем-то просто потому, что все уже это сделали, то это принесло бы вам счастье?
Задираю носа• 07 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Ну не було, то й що
То й кажу, навіщо з цим носитися до 24
Байрактара• 07 марта 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Не соромно. Но странно. Или у вас загоны, или ещё что
С чего бы странно? Не судите всех по себе. Абсолютно нормально. Человек был в поиске любви например.
Любимка-анонимка• 07 марта 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А ви знаєте хоч одну жінку чи дівчину якій з першого разу сподобалось? В 16 ще нічого не можуть відчути, тільки імітувати. В 26 вже занадто багато думок в голові щоб відчути задоволення саме в перший раз.
Фісташкова кава• 07 марта 2024
Тю головне щоб вам подобалось. А коли чи не все рівно. Тільки ви знаєте коли у вас це сталося. І головне щоб болячек не було. А то таке все нарабативається )))
Синиця у спідниці• 07 марта 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Зараз їй 43.
Только не факт, что секс у нее хороший
Байрактара• 07 марта 2024
Лично я потеряла в 26. Всегда была инфантильной, романтичной, секс на одну ночь не для меня, все перебирала, не то пальто, много требований было к тому самому, ухажеров было полно, тусила с друзьями, никогда никаких проблем и комплексов не было. Первый секс был с будущим мужем за пару месяцев до свадьбы.
Любимка-анонимка• 07 марта 2024
Автор, нічого не пізно і не соромно. Взагалі зараз цінності цнотливості майже не існує, хіба що серед доволі набожних.
Трільчиха• 07 марта 2024
Дивно носитися з тим сексом,його значения сильно переоцінене. Будь сексуальною,будь активною,гонка сексуальності і тд. Ну 24,то шо? Ну 15 то шо? Ну 30 то шо? Всім фіолетово,головне з плакатом не бігати по місту і всім не кричати.
Як шо шо-я багато років заміжня, перший секс прекрасний був,в 20 років. Секс люблю і оргазм регулярно. Це щоб не писали,шо я нічого не тямлю.
Байрактара• 07 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Да ладно. Главное чтоб было все так как себе намечтала. А не шоб було и шо люди скажут или подруги уже трахались, а я нет.
Чарівне зіллячко• 07 марта 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Только не факт, что секс у нее хороший
У чоловіка вона не перша.
Так що, думаю, що все добре.
Байрактара• 07 марта 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
У чоловіка вона не перша.
Так що, думаю, що все добре.
А ось це як на мене не гуд. Краще коли обидва пізнають усе це вперше, це якось правильно, романтично ;)
Завтра не пью• 07 марта 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Тогда зачем начинать в 16? В первый раз часто больно, да. Мой первый раз был в 18, мне все понравилось, потому что нравился парень, да и боли не было, как и крови, хорошо, что я не живу в средние века)
Синиця у спідниці• 07 марта 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
У чоловіка вона не перша.
Так що, думаю, що все добре.
И что? Может потому и не первая, что его бросали из-за плохого секса, а ей то сравнивать не с чем.
наКоблучках• 07 марта 2024
Цнотливість то таке. У меня вон первая любовь случилась только после первого развода ))