Біле пальто• 07 марта 2024

Краще б у нас все продавалося запаковане

Це просто жах якийсь. Облапкає ото кожен овоч чи фрукт, не подобається - кидає що з-за голови від себе. Одиниці в рукавичках. Хоча висять же одноразові.
Ну чому люди такі без культурні(((
Natalia505• 07 марта 2024
Ответ дляСтрекозей
Зачем же ви так жестоко?!
Та вже як пояснювати то серйозні речі. Росте на гімні, кроплять такими отрутами, що нашим внукам ще залишиться ті апєльсінки з овочами. Дайте автору пєрчаточки....

Элька-Карамелька• 07 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Да, мышек жаль. Помню, рабочие вечером не помыли, гады, мясорубку, утром мясо и сырье заложили, запустили, тааакой визг дикий. Видно крыска залезла остатки вчерашнего мяса съесть. 😬 Ну что первое выскочило из мясорубки, все же выкинули. Но все ли, нет, кто там будет разбираться. 🙄
Может это мне она и досталась, там не вся часть как раз была, а только часть морды))) Ну колбаса вкусная была)))
А_мій_самий_самий• 07 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Як страшно жити. Це ще автор мабуть не знає що ягоди і овочі на навозі вирощують
А картошку так и вовсе в навоз кладут и прикапывают с ним вместе)
Ой, у нас соседи были на даче странные, они из своего туалета под кусты поливали. 🤪
Я все понимаю, удобрения дорогие, но под ягоды!!! Которые сами потом с куста и жрут.
А вонища какая, хуже любого навоза.
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ні, але тут ви праві, бачила пару раз як кидали і, на подив, це були люди похилого віку.
Ну мене не саме обсмажування більше дратує. Ми всі його чіпаємо. Саме ЯК то робиться. Подавили і майже кожне швиряють( Тоді стоїть , наприклад, декілька ящиків яблук, а взяти немає чого, бо вони побиті майже всі.
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
То все екстракт миші
Хитрушка-чекушка• 07 марта 2024
эх не были вы в Европах. тут без рукавичек. и даже мясо на витрине накладывается без рукавичек (Франция)
Natalia505• 07 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
А вонища какая, хуже любого навоза.
То вже сусіди з привітом зовсім. Нафіга їм той туалет, прямо на рядки можна ходити.

А_мій_самий_самий• 07 марта 2024
Ответ дляБіле пальто
Знаєте, на нас щодня запускається овердофіга ракет, шахедів, снарядів, бомб і ТД. Все радіоактивне, заміновує територію, стікає в види, випаровується в повітря.
От якраз оті рукавички найменше зло, що забруднює навколишнє середовище
У вас тааакой ник.
Кстати, на нас прямо сейчас летят
LoveYouOrNot• 07 марта 2024
Ответ дляСтрекозей
Своя випічка багети і тп без пакування
А бумажний пакетик?
В нас в Сільпо хліб випечений дають самі працівники через вітрину. Лежать багети і ще всяке, але вже в паперових пакетах, нарізка в поліетилені.
Давно не бачила хліб без нічого.
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
В супермаркеті в основному все упаковане якраз. Німеччина.
Штати також там майже все упаковано. Те, що роздріб, без рукавичок,. Але щоб так швиряли - бачила тільки у нас
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
У вас тааакой ник.
Кстати, на нас прямо сейчас летят
Харків?(

А нік красивий🤣🤣🤣
А_мій_самий_самий• 07 марта 2024
Ответ дляБіле пальто
Та да, автор в селі виросла. У батьків фермерів. Так, вона взагалі не знає як воно вирощується
Ну из села странно такая брезгливость.
LoveYouOrNot• 07 марта 2024
Ответ дляБіле пальто
Німеччина і США - все так як у нас, різниці не побачила. Є в пакетах заводський хліб, а є власна випічка супермаркету, яку ти можеш брати в паперовий пакет САМ.
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
А бумажний пакетик?
Давно не бачила хліб без нічого.
Вранці сфотографую в новусі.
LoveYouOrNot• 07 марта 2024
Ответ дляБіле пальто
Вранці сфотографую в новусі.
Може в новусі і є, я кажу про Сільпо біля дому. Обожнюю їх!
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну из села странно такая брезгливость.
А в селі значить всі що свині?)))
А_мій_самий_самий• 07 марта 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Может, хотя уверена, что у тех мышек много таких же собратьев, павших в борьбе с мясорубками.
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
У мене сільпо немає. Я люблю їх чеки х побажаннями)))
Так, у них булочки, на стільки пам´ятаю, попаковані. Як мінімум в стрейч плівку. Варус : хліб попакований, булки за склом половина без упаковки. Новус хліб 50/50. Булки, курвасани - в спеціальних вітринах звідки всі беруть ( сподіваюся) рукавичками чи щипцями
Смешнюча• 07 марта 2024
Автор, прекрасно вас понимаю. Сама терпеть не могу когда люди без перчаток лапают овощи и фрукты в магазине. Смотрю, что в Испании все одевают, может и мы когда-то станем цивилизованным.

Оч@ров@Шк@• 07 марта 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
І як вам на касі його пробивають? Ви на ленту його кладете, в візочок з продуктами?)
Есть же стикеры, сам на аппарате выбираешь продукт, количество, выдает стик, стик приклеиваешь к пакету, на кассе самообслуживания пробиваешь по коду.
Спішу - перекидаюсь• 07 марта 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
До пакету.
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
Дякую, добра людина. Ато я вже подумала що може то норма: облапкати, обдавити, швирнути куди подалі.
А_мій_самий_самий• 07 марта 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
И круасанчик свеженький пекарь пальцАми прямо берет и кладет вам на тарелку. Сильвупле, мадам, типа))
А_мій_самий_самий• 07 марта 2024
Ответ дляБіле пальто
Харків?(

А нік красивий🤣🤣🤣
Одесса. Отбой уже, что-то странное, играют кнопкой пятый раз
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну из села странно такая брезгливость.
Так як частину овочів, фруктів батьки самі вирощували , то я довгий час не могла їсти куповані . Просто мама завжди купує найкраще насіння, воно все сортове, один в один, смачне. У нас ще чорнозем, то городина дуже смачна.
І все мені було якесь не таке: ніякі ті огірки, помідори.
Смешнюча• 07 марта 2024
Ответ дляБіле пальто
Нет, это ненормально. Люди просто к такому привыкли, поэтому считают это нормой. Вы им ничего не докажите.
В СССР тоже не понимали тех, кто принимал душ каждый день. И только сейчас это стало нормой. Это с этой же серии.
Пэрисхилтонша• 07 марта 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну так він на вітринах за склом. Його пакують в пакет
Ни за каким не стеклом, лежит просто на полках, бери, щупай, упаковывай. В Сильпо, Ашане, Варусе точно.
Оч@ров@Шк@• 07 марта 2024
Ответ дляСтрекозей
Может
Я и пишу, что не дай Бог так оголодать.
А_мій_самий_самий• 07 марта 2024
Ответ дляБіле пальто
А в селі значить всі що свині?)))
По опыту, там много грязной работы, животных, земля, навоз, в большинстве не заморачиваются стерильностью
автор Біле пальто • 07 марта 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
От би їм та кнопка та .... Т ....Ки