Безлім на все• 07 марта 2024
Девочки, как вам комплектик?
Знаю , что леопард в моде
Еще нравится змеиный принт
Їжак в панчохах• 07 марта 2024
Я власне не розумію, що всі так хотять розбачити. Фігурка - ну, може не зі сторінок глянцю, але на пляжах влітку 80% не кращі, і я впевнена, що в більшої частини фукаючих також. Бюстик наче норм.
Труси чи то не по розміру, чи то просто невдала модель для комплееції автора.
ЛюблюДевчонок• 07 марта 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ми зараз не на пляжі. Фото в корявих трусєлях не просили. Фігура, що називається: дякую, що не гірше. Тому це фото викликає тільки подив.
Ищу-брожу• 07 марта 2024
Ответ дляБегущаяпо
Я сама була така дурна помішана того річ на зміїному принті, зараз розумію,що це моветон та не смак повний
Цього року - це зовсім інша справа. Все леопардове знову діставайте.
Ищу-брожу• 07 марта 2024
Комплектик не сподобався, вибачте. Він вас не прикрашає. До того ж, це не ваш розмір.
Їжак в панчохах• 08 марта 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Пляж - це всього лише місце, де репрезентовані абсолютно різні фігури, і на якому можна наочно їх побачити, на відміну від глянцю чи соцмереж, де представлені в дуже переважаючій більшості стрункі та підкачані.
Автор наче й не писала, що вона богиня, не просила оцінити її зовнішність. Просила поради. Просити поради можна лише якщо твоя зовнішність достатньо приваблива і не ранить нічиїх естетичних почуттів?