ValeryKor• 08 марта 2024

Завершення ГВ і апетит до прикорму

Підскажіть будь ласка, Ваші дітки почали краще їсти прикорм після завершення ГВ?
В нас сьогодні 1 день взагалі без ГВ але мала не хоче їсти, тепер переживаю, що буде не отримувати поживних речовин, хоча до цього більш менш їла( суміш взагалі не сприймає), дитині 1,5
Дякую
фафелька• 08 марта 2024
А Ви різко закінчували?
автор ValeryKor • 08 марта 2024
Ответ дляфафелька
А Ви різко закінчували?
Спочатку забрала денні(залишився 1 на сон) десь через тиждень забрала на ніч
фафелька• 08 марта 2024
Ответ дляValeryKor
Це Ви досить швидко зробили. Чи звикла дитина жити без грудей? Чи просить?

Зі своєю закінчувала довго, півтора-два місяці. Апетит залишався стабільно нормальним і до, і після.
Darina26• 08 марта 2024
Ответ дляValeryKor
Все будет хорошо,не переживайте.
Ещё не один здоровый ребёнок при живой матери не остался голодным. То она просто не проголодалась. Предлагайте,но не надоелайте. А лучше дождитесь когда сама попросит.
Heksa• 08 марта 2024
Чи у вас в доступі печиво, фрукти, хліб? Якщо є - приберіть. Суміш вже можна і не давати, якщо не хоче, ви нормально за тривалістю годували. Єдине, що різко закінчили, можливо, варто було повільніше. Ну, вже як є.
Pink Swan• 08 марта 2024
Моя гарно їла прикорм і при ГВ, і після його закінчення. Головне - чіткий режим і правильний здоровий раціон.
автор ValeryKor • 08 марта 2024
Ответ дляфафелька

Вона по дню взагалі не згадувала за груди а вчора і заснула в ніч без грудей, а от вночі плакала
автор ValeryKor • 08 марта 2024
Ответ дляHeksa
Даю інколи хлібці і паучі фруктові.
От вона їсть нормально картоплю пюре з сметаною і овочі але ж не будеш постійно одне й те саме давати😑 раніше і борщ і макарони і запіканки і мʼясо. Дякую, будемо далі шукати улюблені страви 😫
Heksa• 08 марта 2024
Ответ дляValeryKor
Даю інколи хлібці і паучі фруктові.
Те, що ви даєте - то ваш контроль. Я маю на увазі в доступі дитини, чи вона не може прийти і взяти сама.