Околовита• 08 марта 2024
Оце сіла ввечері і розстроїлась. Поплакати чи шо...
16 років замужем. Чоловікові 48, ніколи особливо романтиком не був. Він скоріше реаліст прагматик. "Хозяйський"- як він каже. Має бізнес, у нас 3 дітей, будинок, квартира, 2 машини, ну все ок. Грошей на сім´ю не жаліє, прекрасний батько. Ні в чому такому не був замічений, мене любить поважає і тд
А сьогодні подарував 7 тюльпанів......
Сіла оце , полистала інстаграм, і саме менше найшла у когось букет 11шт
А у мене 7....
І все
Більше нічого!
Він каже просто- ну шо тобі треба, все купимо. Ну все купує, гроші дає..
А сюрприз??
А просто подарунок?
Шо мені робити
А сьогодні подарував 7 тюльпанів......
А у мене 7....
І все
Більше нічого!
А сюрприз??
А просто подарунок?
Шо мені робити
Фокус-Покус• 08 марта 2024
Мені не подарував квітів) Приніс пляшку просекко й 10 тис.скинув на картку вдень. А за доньку радію, її букет шикарний ))
фрау Гітта• 08 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
А їй хто подарував?
Эт вернячОк• 08 марта 2024
Мій першого березня машину з Німеччини для мене привіз. Це можна вважати подарунком чи ні ?
Ауді 2020 року
Околовита
• 08 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
Клааааас
Оце кавалер!!!!
Дуже гарно!
Оце кавалер!!!!
Дуже гарно!
Околовита
• 08 марта 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Ауді 2020 року
Афігеть
Я на старій їжджу. Кашкай 2010 р
Каже - поки їде то ок
Я на старій їжджу. Кашкай 2010 р
Каже - поки їде то ок
Околовита
• 08 марта 2024
Ответ дляМюллерная
Віддайте мені чоловіка, подарую натомість 100 тюльпанів)
Нє нє
Зараз дефіцит
Мені ще треба))
Зараз дефіцит
Мені ще треба))
Простоваля• 08 марта 2024
Только что прочитала про гибель коллеги на фронте.
Цените то, что у вас есть. Пять тюльпанов туда или сюда не повод вообще ни для чего.
Донька подруги• 08 марта 2024
Ответ дляОколовита
Нє нє
Зараз дефіцит
Мені ще треба))
Зараз дефіцит
Мені ще треба))
Ооо, бачите. Вже все ок?
Черговий по кухні• 08 марта 2024
Ответ дляМюллерная
Дарую 500 тюльпанів і забираю. Пишіть адресу куди виїжджать.
Мюллерная• 08 марта 2024
Ответ дляОколовита
Нє нє
Зараз дефіцит
Мені ще треба))
Зараз дефіцит
Мені ще треба))
Добре що розумієте) Щастя Вам і меньше дурниць в голові) У мене немає ніякого, дитина хоче тата, а він помер. Пишу не для того, щоб зіпсувати настрій, а щоб пішли і обняли коханого з розумінням, яка Ви щаслива)
Прилипало• 08 марта 2024
Тю...мой мне шаурму принес) и усе...ни цветочка, ни конфетки...пришел ’хороший’ с работы...отмечали коллективом...
Пусин Кукин• 08 марта 2024
Та що ж в яку тему не зайдеш, там одне скиглення. Жінки, не гнівіть Бога, ваші чоловіки дома, поряд з вами, так вам то тюльпанів мало, то подарунок не такий. Давайте поміняємо з моїм, який в армії зараз, і, повірте, я своєму безмежно буду рада просто тому, що він поряд! Задумайтеся!!!
Відморожена• 08 марта 2024
То почайте порадницю...тут ті кому нічого не подарували ....вибачте, але я таке називаю піськостражданнями..
Зоряний Шлях• 08 марта 2024
Ответ дляФокус-Покус
10000 більше гріють душу😂
ОдинРазНадетое• 08 марта 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
1000 тюльпанів і Ваш чоловік мій 😉