Почемучечка• 08 марта 2024

Неодружена жінка після 40 років, яка вона в побуті?

Едимнаморе• 08 марта 2024
Как Мария Антуанетта, если нет хлеба - ест пирожные.

Коник-стрибунець• 08 марта 2024
Яка ні під кого не буде підлаштовуватись
Не пириживай• 08 марта 2024
Різні всі
Джага-джага• 08 марта 2024
Чудова. Себе собою вона не напрягала.
Шумелка Мышь• 08 марта 2024
Свой бизнес
Два хобби
Вечера выходного дня в ресторане , днями у косметолога или массаж , или хобби
3 раза в год отдых

Не жалуюсь
Мішечок щастя• 08 марта 2024
А..уєнна. Самодостатня, все сама вміє(якщо нема бажання - найме і заплатить), доглянута і впевнена в собі.
Tammy21• 08 марта 2024
Породу хоча б напишіть щоб звузити коло...
Вумна вутка• 08 марта 2024
Дивне питання, всі ми різні. І як чоловік впливає на побут?
ША! я прийшла!• 08 марта 2024
Как и все 40летние люди: с устоявшимся бытом, взглядами на жизнь и т.д.

Шумелка Мышь• 08 марта 2024
И дом это место силы, где чисто , уютно и ничего не надо делать 😉
ЭтаваНиМожетБыть• 08 марта 2024
Забивша на всіх і вся. 😌
ЭмчЭндЭм• 08 марта 2024
Не думающая о том, что рано или поздно лампочка погаснет
Жінка з перцем• 08 марта 2024
Ответ дляВумна вутка
Много ест
Лгин• 08 марта 2024
Хазяйновита. Сильна. Смілива.
Бажаю усім жінкам, хто хоче знайти собі партнера, досягнути цього. Але жінка без чоловіка здатна зробити різні речі самостійно і забезпечити себе. Такі жінки самодостатні і впевнені у собі, бо розраховують на себе, а не чекають, що хтось їм щось зробить.
Вумна вутка• 08 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Много ест
Можливо, але й готують разом або по черзі.
Жінка з перцем• 08 марта 2024
Ответ дляЛгин
Хазяйновита. Сильна. Смілива.
Лично я неспособна себя обеспечить, несамодостаточна, неуверенна в себе и рассчитываю не на себя
Лгин• 08 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Цікаво, а на кого ви розраховуєте, якщо живете самостійно? На батьків? Десь ви ж гроші берете на їжу )
Жінка з перцем• 08 марта 2024
Ответ дляЛгин
Я живу несамостоятельно
Лгин• 08 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я живу несамостоятельно
За вами хтось доглядає? Чи що ви маєте на увазі?

Жінка з перцем• 08 марта 2024
Ответ дляЛгин
То, что я не в состоянии сама себя содержать. А также то, что у меня нет своего жилья (как и возможности его купить/снимать)
Лгин• 08 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так а хто вас забезпечує?
Скажу так: житло не багато хто здатен купити, але різні ситуації є. У когось є своє, яке дісталося у подарунок, хтось знімає самостійно. Це не легко, але ви ж працюєте, то можете покрити ці витрати. Не засмучуйтесь з цього приводу.
Звичайно, якщо проблеми по здоров´ю, за вами хтось доглядає, то це взагалі зовсім інша справа.
Якщо ж здорову дорослу жінку забезпечують, скажімо, батьки, то це не дуже добре. Треба ставати самостійною, бо батьки вже потребують допомоги. І важко залишитись самою буде, якщо все життя бути принцесою, а потім втратити своїх королів. Та і королі відпочити хочуть, ну ви зрозуміли) все у вас вийде, вірте у себе!
Жінка з перцем• 08 марта 2024
Ответ дляЛгин
Так а хто вас забезпечує?
Я не работаю. И не нуждаюсь в досмотре
Лгин• 08 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я не работаю. И не нуждаюсь в досмотре
Тоді є хтось, хто піклується про вас замість чоловіка.
І так, у цьому випадку вас не можна назвати самодостатньою, але все у ваших руках.
Масіус• 08 марта 2024
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 08 марта 2024
Быт понятие растяжимое
У меня чисто, вкусно, уютно
Но если кто то нарушит это все, ховайтесь
Масіус• 08 марта 2024
А ви чоловікові говорите про свої проблеми у здоров´ї?
Нещодавно їздила на плановий огляд до гінеколога. Ну чоловік запитав у результаті звичайно як справи. Я сказала краще, ніж чекала. І все. Він розпитувати не ставши, я уточнювати не захотіла, як неприємно стало, що на цьому питання закінчилися. У мене звичайно нічого критичного, але міома збільшилася, і з´явилися множинні кістки у грудях. Не знаю, чи треба було говорити. Це я прочитала сусідню тему, а ви я бачу тут всі такі незалежні та самодостатні ,до часу поки болячки вас непотурбують так ?
Масіус• 08 марта 2024
Тема недавно була
Хтомолодець? Я!• 09 марта 2024
А про кітиків пости будуть?
Дадосвидания• 09 марта 2024
Ответ дляМасіус
Ну ось, у вас болячки, а чоловіку ваш байдуже. І чим ваше становище краще ніж у жінки без такого чудо-чоловіка?