Дон Пэдро• 08 марта 2024

Коли рідні, з часом стають чужими(

Бувало у вас таке дівчата?
У мене є брат, двоюрідний, ми з ним і росли разом, і бувало що жили разом. Завжди ми вважали що ми рідні, ми все розповідали один одному, я знала всі його секрети. Його мама, любила мене як рідну, а я її. Я переїхала в інше місто, вийшла заміж, але зв´язок завжди тримала, ми зустрічались, на всі свята разом, на телефоні постійнно. Одним словом, після одруження, я не перестала з ним спілкуватися менше. Коли народився син, він звісно став хрещеним. І це все тривало, поки він не зустрів дівчину. Одразу скажу що вона не забороняла, більш всього спілкуватися зі мною, бо я її бачила тільки на фото, він також переїхав. І ми почали розмовляти лише по телефону, раз в пару місяців, потім раз в пів року, і розмови з його сторони були "байдужі" розмовляти в нього, не було бажання. За сина, навіть не питає, забув вже одним словом. Я не бачила його вже більше 3х років, і тут він приїхав до батьків і я також. Ми зустрілись, випадково, я була щаслива, посміхалась, а він стояв ніби чужа людина. Робив вигляд що йому зовсім не хочеться розмовляти, і практично мовчав, навіть не познайомив з дружиною! Це для мене була не зустріч, а ніби ляпас. Було дуже боляче((( він з сином(похресником) навіть не привітався. От так, брат, любимий, найрідніший. Якщо чесно, після цього, для мене дзвінки раз в пів року вже буде забагато. Не хочу ні бачити ні чути. Обідно, і дуже боляче
Любительница• 08 марта 2024
Це нлрмально, ви виросли із срібних інтересів, тепер в кожного свої
куркулиха• 08 марта 2024
Це жінки вплив, я так думаю..все ж таки
автор Дон Пэдро • 08 марта 2024
Ответ дляЛюбительница
Я розумію це, але невже я не заслуговую навіть познайомитись з дружиною? Невже різні інтереси, перекреслюють рідних з свого життя! Ні, цього я не розумію
автор Дон Пэдро • 08 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Це жінки вплив, я так думаю..все ж таки
Це його перша дівчина, він зустрів її в 30 років. І після того, все, нема брата.
из_под_тишка• 08 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Це жінки вплив, я так думаю..все ж таки
100%
Леди_на_драндулете• 08 марта 2024
Мальчик вырос,у него своя жизнь
КротоТо• 08 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Це жінки вплив, я так думаю..все ж таки
Плюсую!
У мене така сама ситуація!
ТаПрямТам• 08 марта 2024
Може ви його не тільки як сестра цікавили? 👀 Життя воно таке, усіляке бува.
Бараболька• 08 марта 2024
Это не обязательно влияние жены. Он может просто вырос в такого человека, копирует кого-то или вы ему не интересны, по каким-то причинам. Может он не хочет давать подарки хрестнику или считает, что с вами знакомство не выгодно ему. Мой брат общается хорошо только с теми с кого может что-то поиметь. Очень добрый и помогающий. Меня нагло обворовал, никогда не помогал. Все кому он дарит подарочки на ДР и лижет з (у них кв хорошие и владелицы старенькие одинокие бабушки), считают меня плохим человеком благодаря его рассказам. Что бы я не делала, меня всегда обесценивали. Проще было выйти из этого дурдома, пусть он их досматривает раз я плохая. А то мне г разгребать и выслушивать издевательства, а ему кв. Нет уж обойдусь спасибо
Чорт і Шо• 08 марта 2024
Это жизнь, смиритесь и не ищите виноватых, не копайтесь в себе и причин тоже не ищите. Ваши дороги разошлись, как и интересы и всё то, во что вы играли прежде. И в этом нет ничего необычного и такого, из-за чего лить слезы и убиваться.
Маю сечі• 08 марта 2024
Про меня наверное тоже думают запрещаю общаться))) Нет , просто люди меняются, мой муж перестал общаться с родными , если что то спрошу про сестер его вроде кипятком ошпарили , типа не задалбывай меня дурней ( это просто спрошу поздравил своих - ответ , когда???? Я занят, потом ) спрошу подарки купить твоим племянникам -верещит что ему дядьки не покупали , ну такое , Еще и беситься что я со своими нормально общаюсь , вот смотрят со стороны и думают что я гадина не пускаю их брата , И чем дальше тем интереснее , Кумовьям вот сказал что я болею потому мы не приедем🤣, и смех и грех , я не болею честно , кумовья его если что , его друг детства , Думаю война может так по нервам дала и кризис возраста , или всю жизнь таким был
КАПСЛОЧНИЦА• 08 марта 2024
Тьху двоюрідний, в мене такий рідний. Взагалі маю велику родину, але по суті одна(
хутряна володарка• 08 марта 2024
Боже двоюродный это не близкий, мы поздравляем друг друга и все. Жена у него очень сложная, но ему нравится и это главное. Тут люди с родителями не разговаривают годами, вот это для меня шок!
Калинові вуста• 08 марта 2024
Ответ дляМаю сечі
прочла несколько тут идентичных историй. Девчата, у меня есть версия: браки не слишком равные. Либо жену неловко видеть в семейном кругу, либо круг семейный не удался.

Судя по истории автора, там парень таки странный. Первая девушка в 30 лет. Думаю девушка не фонтан и он это осознает. И видеть ее рядом с классной и замечательной сестричкой - понимает что будет неприятно.
Автор, как думаете?
Леди_на_драндулете• 09 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста

Автор, как думаете?
А кто сказал ,что сестра классная?)
Любительница• 09 марта 2024
Ответ дляДон Пэдро
Родинні зв´язки не мають жодного значення в дорослому житті
Калинові вуста• 09 марта 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А кто сказал ,что сестра классная?)
там весь текст на предположениях построен, заметили? Я спрашиваю у автора
Нехай щастить• 09 марта 2024
Все просто пока был один общался с вами из-за отсутствия выбора.
Айпишница• 09 марта 2024
Надо смириться, что никто никому не нужен. Единственная сестра обворовала до нитки, отобрала наследство. Подруги тоже все отсеялись.
автор Дон Пэдро • 09 марта 2024
Ответ дляКалинові вуста

Автор, как думаете?
Не знаю, чесно. Але скільки він приїздив до дому, то ще ніхто з наших рідних її не знає. Не знайомить, чи може вона не хоче, не знаю!