lilu1990• Изменено 09 марта 2024

Христина Соловій - друга Фаріон.

Це тільки подивилася її інтерв´ю. Мій російськомовний знайомий творить чудеса із дронами тут на гражданці. І мені по*ік якою мовою він розмовляє якщо працює на перемогу України. А Христина схоже працює лише язиком.

Мова це не те що спонукало чи зупинило би путіна напасти. Краще би згадала помилки тих хто здав ядерну зброю і розпиляв заводи впк. Ось на чиїх руках кров. А вони собі чілять в Монако. Ось кому слід би було прийти з покаянням до українців. Ось до кого слід би було пред´являти претензії. Знайшли злочинців пл’’’ть - російськомовних українців. Я би ту Христину як і фаріон за розпал ворожнечі протягнула би.
kris_lynx• 09 марта 2024
Не хватало ещё словам какой-то дурной шмары придавать вселенское значение

Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ага.и главное не сопротивляться бо то мышебраття и достоевские ж любимыеписатели
Ну путлер сказав ’ ви будете росія ’ , а якщо не хочете тоді ви винудили нас напасти на вас
В інтерв‘ю Карлсону сказав же , що Польща сама винна розлютила гітлера тому він і напав ((((
Марина Маринівна• 09 марта 2024
Мова ж йшла про діячів культури та медійних осіб. Чого всі так збудились? Медійний простір і повсякденний - це різні речі.
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Корупціонери є в будь який країні , головне розміри корупції
ви думаєте росію не нищить корупція ?
Я за те щоб не наповнювати простір зайвими блм рухами. Одні повинні вибачатись перед іншими

73 % повинні стати на коліна. Чи артисти через мову каятись перед кимось.

Єдине що мало значення і матиме це наявність зброї та ефективної армії. Всьо
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляМарина Маринівна
Ну да ну да
Mira29-c3c3• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Немає проблеми з мовою в Україні, вона абсолютно надумана і штучна
Проблема є .Але не з мовою ,а з язиком .
А ви,авторко ще та штучка ...У вас що не тема то шедевр.Багато платять куратори?
Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Якої накуй кнопки. Казки для бідних. Щоб по судам не таскали винуватців. Поговоріть зі справжніми експертами, а не підсадними качками
У нас була така зброя ядерна , що валіза без ручки , наче є , а нести незручно
Ну в моєму колі ядерщиків справжніх немає , читаю літературу , інфи купа зараз
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Мені подобається що у всіх претензії до язика і ні в кого до тих хто здав ядерну зброю.

І хто розпалює ненависть?
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Знову ж таки - це казки для бідних

Марина Маринівна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ну да ну да
Так це не раз було озвучено. Її думка, з якою можна погодитися або ж ні, стосувалась представників шоу-бізнесу. Тому якщо коментатори не умові Потап і Настя, які з початком війни та окупації за нагородами на рашу їздили, то які причини пересічним громадянам сприймати це на свій рахунок ?
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Самый самый простой вопрос
Зачем Вы лично перешли на мову? Исходим из списка Ваших тем
Мимикрия или что?
Прошу максимально развернутый ответ
Я не перейшла. Я володію і тою і іншою прекрасно, з дитинства
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляМарина Маринівна
Вона немає права ні в кого вимагати вибачень. Якщо вже хоче щоб хтось перед нею звітував, то най спитає меркель, чому та спонсувала росію нєфтєдоларами і дала їй змогу набрати жиру для нападу на Україну
Mira29-c3c3• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990

І хто розпалює ненависть?
Багато до них претензій .І що? Що зміниться від наших претензій?
Ви розпалюєте !!!!
Марина Маринівна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Перейти ж не дорівнює вивчити. Перейти це змінити мову повсякденного спілкування. Можна володіти 5 мовами прекрасно, переважно користуватися однією, перейти на другу, третю, пʼяту. Тому це не відповідь на вище поставлене питання.
Марина Маринівна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Мухи оремо, котлети окремо. Не має права, а вимагає, то що, кінець світу? Хто що хоче, те і говорить, думає, таке життя.
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Ніхто не питає меркель чому при ній Росія розжиріла і отримала змогу нападати на сусідів

Ніхто не питає як при здоровому глузду і пам´яті можна було підписувати будапештську писульку

Ніхто не згадає розпиляні літаки при Ющенку і знищений впк

Зате у російськомовних українських артистів руки у крові

Геніальні висновки
Prervana• 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви заплутались в термінах
Нацизм , фашизм і рашизм !
У путлера ціль -’ русскій мир ’
Я ни в чем не запуталась, у психопатов цели меняются как перчатки. Сегодня русский язык защищает, а завтра русых Алёнушек. Так чо с Аленушками-то? На костер? Превентивно, так сказать
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Ви розпалюєте !!!!
А що зміниться від претензій Христі?
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляМарина Маринівна
А краще би мовчала

Марина Маринівна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А що зміниться від претензій Христі?
Порадниця паде від срачів, тільки й того 😆
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляМарина Маринівна
Я говорю і українською і російською з дитинства. Але все ж перевадно суржиком. Це не відповідь?
Mira29-c3c3• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
А краще би мовчала
Чудова порада.Скористайтеся нею.
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Чудова порада.Скористайтеся нею.
За всіма цими христями втрачається суть і причина нападу росії

Нєкуй розкидатися ядерною зброєю і літаками. І мова до цього немає ніякого відношення
Mira29-c3c3• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990

От і добре що ви змогли знайти винуватих у нападі москальні.
Пс Ваші батьки у 91 за кого віддали свої голоси?
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
І вибори кого б то не було - навіть зеленського - не спровокували би путіна, якби у нас була яз
Mira29-c3c3• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ооо…усе ви знаєте 🤣🤣
Батьки за кого голосували ?
Марина Маринівна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990

Теж як повернеш як-то кажуть. Не факт, що нам би її дали залишити є. Задавили б санкціями, як Іран. Могло бути і так. Це дуже глибоке питання, навряд ми володіємо всією інформацією, для того, щоб зробити правильні висновки 🤷🏻‍♀️
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Ооо…усе ви знаєте 🤣🤣
Батьки за кого голосували ?
Я знаю що коли у тебе є зброя, ніякий х’р тобі не страшний
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляМарина Маринівна
А Іран під санкціями прям загинається, ну прям одну воду і хліб їдять
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Так а почему Вы не писали темы на мове.а писали на русском? ))))