lilu1990• Изменено 09 марта 2024

Христина Соловій - друга Фаріон.

Це тільки подивилася її інтерв´ю. Мій російськомовний знайомий творить чудеса із дронами тут на гражданці. І мені по*ік якою мовою він розмовляє якщо працює на перемогу України. А Христина схоже працює лише язиком.

Мова це не те що спонукало чи зупинило би путіна напасти. Краще би згадала помилки тих хто здав ядерну зброю і розпиляв заводи впк. Ось на чиїх руках кров. А вони собі чілять в Монако. Ось кому слід би було прийти з покаянням до українців. Ось до кого слід би було пред´являти претензії. Знайшли злочинців пл’’’ть - російськомовних українців. Я би ту Христину як і фаріон за розпал ворожнечі протягнула би.
Мимо_шла• 09 марта 2024
Такие как Христина вбивают кол между западом и востоком страны.

Mary-7b23• 09 марта 2024
Удалено администрацией...
oboeva• 09 марта 2024
Не смотрю таких,честно не знаю кто это,поэтому не волнует,что там они несут своим языком без костей.
галлея• 09 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
на жаль гинуть усі наші хлопці(((((((
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Різні є люди. Є ті хто допомагав щиро від чистого серця, у мене такі знайомі з Тернопільщини, з Рівненської області, хати для переселенців готували, обставляли, речі збирали, годували.
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Але так, я тепер чиновників у вишиванках сприймаю як найперших потенційних зрадників. Чим більший взор - тим більше підозр
Чаюри• 09 марта 2024
Я просто не зовсім розумію, чому людина, яку, як вона каже, з дитинства вчили ненавідіти все російське, пише наукову роботу по Набокову. Чи ’ето другоє’? Лицемірство звичайнісіньке.
Limonka11• 09 марта 2024
Є різні вибачте, але багато хто на сході теж ненавидять з західної, типу бандерівці ). Особисто таких знаю, це звичайний людський фактор, а ця співачка краще тільки співала, голос , доречі ,гарний.
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Краще би вчили математиці і хімії. Може яку хорошу зброю придумала б.

vlad-svs• 09 марта 2024
Вы тоже недалеко ушли от Фарион. Вам должно быть пофиг, на каком языке человек говорит, независимо от того, на нуле он воюет или в офисе сидит. Потому что это его личное защищеное (пока еще) конституцией право.
Krasivaja_ja• 09 марта 2024
Вам нічим більше зайнятися? 100 тем уже про соловій, другий Павлік
Я не Сірожа• 09 марта 2024
Соловій - дурне стерво, Фаріон - клімактеричне стерво.
За мовні срачі прибивала б, як і за приниження українців іншими українцями за будь якими ознаками - мовою, кольором шкіри, освітою тощо.
Україномовні не кращі за російськомовних, російськомовні не кращі за україномовних.
Україну захищають і ті, і інші, а ще татари, болгари, євреї тощо.
Могил наших воїнів всюди багато, на Сході і Півдні крім цього ще багато могил мирних(( І зруйнованих міст, сіл і замінованих територій(
Виїжджати мають право всі, наживаються на чужому горі, здаючи житло втридорога тільки тварі і гниди, таким бажаю самім відчути те, через що пройшли ВПО, що вимушені винаймати в них житло.
Все сказала))
Veronika_100k• 09 марта 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Тихо! Не говорите вслух слово на букву Павлик, щас начнётся
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляLimonka11
Я у Кривому Розі говорю українською, може й косяться, але нормально сприймають. Бажаю всім гарного дня, не кидаюсь на продавців - говоріть зі мною виключно українською. Нормально себе веду і зі мною нормально люди себе ведуть. Якщо хтось переходить на українську - хвалю вимову і знання, то ще краще люди ставляться.

Бо такі закиди які робить Христя, до добра не доводять
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляvlad-svs
Мені і пофік
ГО_1983• 09 марта 2024
НасРать
Веточка сакуры67• 09 марта 2024
Ответ дляLimonka11
Тут есть объяснение. Я нашла у свекрови советскую детскую литературу, одни дети герои чего стоят. Это десятилетиями впитывает и дети и взрослые
Prervana• 09 марта 2024
Я на пару постов в Фейсбуке наткнулась, там в комментах экстаз ’Хрыстыночка, ты наше майбутнє, дай тобі бозя здоров´ячка!’
Мои брови находятся на уровне затылка
Незламна• 09 марта 2024
Ответ дляЧаюри
Вона порівнювала його з українським автором, доводячи, що український описав психотип німфетки раніше, якось так я зрозуміла. Але простіше вирвати з контексту)

Kusyka• 09 марта 2024
Так Кристину Ефросинина вроде нормально так отчитала, только искры с глаз разве что не сыпались у ведущей. Дальше все шло нормально. Хотя Соловий реально слишком резко прошлась
kabatosa• 09 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Незламна• 09 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Боже, люди, зупиніться 🤦
il-mari• 09 марта 2024
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
а вы вспомните , как после 14-го года восток драл с беженцев Донбасса, забыли777 а сейас как дерут в Краме и тд с ВСУ, не так.., кацапка ср-я
o_l_iva• 09 марта 2024
Меня убила фраза что ее с детства учили ненависти к русскоговорящим.
Не люблю Ефросинину и тоже считаю ,что она переобуваться со скоростью света. Но тут я на ее стороне
Незламна• 09 марта 2024
Ответ дляo_l_iva
До русні, а не до російськомовних. І де вони були неправі?
vlad-svs• 09 марта 2024
Ответ дляo_l_iva
Ну если ее с детства учили, то тут вопросики к ее родителям/учителям. Хотя к этому возрасту уже и что-то свое в мозгах должно завестись.
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляo_l_iva
Це явний розгін ненависті і ворожнечі в українському суспільстві.
inna5577• 09 марта 2024
Вона все вірно сказала, аби на сході була українська мова і культура, то рашистм б не мали б там такої підтримки, не захопили б так швидко і легко.
WhiteWidow• 09 марта 2024
Ответ дляPrervana
Мои брови находятся на уровне затылка
Інколи здається,що у фб боти просто. Там такі коменти, що капець)
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляinna5577
Та канєшна. Гринкевичі у вишиванках продали би усіх з потрохами. Не від мови залежить