lilu1990• Изменено 09 марта 2024

Христина Соловій - друга Фаріон.

Це тільки подивилася її інтерв´ю. Мій російськомовний знайомий творить чудеса із дронами тут на гражданці. І мені по*ік якою мовою він розмовляє якщо працює на перемогу України. А Христина схоже працює лише язиком.

Мова це не те що спонукало чи зупинило би путіна напасти. Краще би згадала помилки тих хто здав ядерну зброю і розпиляв заводи впк. Ось на чиїх руках кров. А вони собі чілять в Монако. Ось кому слід би було прийти з покаянням до українців. Ось до кого слід би було пред´являти претензії. Знайшли злочинців пл’’’ть - російськомовних українців. Я би ту Христину як і фаріон за розпал ворожнечі протягнула би.
Незламна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Тоді дуже дивно як встояв російськомовний Кривий Ріг, російськомовний Миколаїв, і багато інших російськомовних міст. Вони ж по вашому без коріння
Та відчепіться вже від тієї мови, божечки

Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Не.когда Днепр выстаивал.то весь Днепр нарядился в Украинские флаги.вышиванки и украинские именно песни и гимн.а не вополеберезкастояла.
И декларировали ’русскемир иди нахрен!’
Незламна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Претензії лиш до Маші я так розумію, яка продавала на телебаченні ідеї. Претензій до тих хто приймав рішення по яз немає у христі
🥴🥴🥴
Я здаюсь
Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ви маніпулюєте , як і маша дуже маніпулятивна дама
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ви пропонуєте іти шляхом кацапів якщо приводите їх страхи як приклад, але не знаю чи пропонуєте діяти їх методами
Я не пропоную. Я пропоную лично Вам второй год не делать вид.что культура и язык в частности не являются элементом влияния и оккупации
Тысячи материалов на эту тему в интернетах
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
А хто має виховувати ’ідейного ’ , як не люди з екранів ТВ ?
А хто виховав іноземний легіон? Чи бійців рдк? Які росли в суто кгбешній повістці? Наші українські Христі? Ідеї загальнолюдські, мова суто національне поняття
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну да.сейчас срочно словопацана и владимирский централ на телебачення
Ачотакова
Prervana• 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Я згодна, мова то не предмет для суперечення , але мова то привід для захисту російськомовних у путлера і цю дичину він вигодовує своєму населенню , так навіщо нам давати такий привід тим рашистам ?
А если завтра будет заявлено, что он идет спасать русский генофонд с русыми волосами и светлыми глазами? Голубоглазых блондинок на костре сжигать будут, чтоб повода не давать?
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляНезламна
Отак мала би відповісти і Христя на інтерв´ю

автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Але це правда. Ви пишете про коріння. Але тут же забуваєте що російськомовні регіони боряться так само люто. Значить ваша концепція не працює
Незламна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Підіть на інтерв´ю до Єфросініної - так і відповісте)
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ачотакова
От ви якраз маніпулюєте. Ми про мову а не про культурне наповнення
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Серьезно?))))
Лилу.........
Незламна• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Та нііі, бл@ха, це значить, що не тільки у мові справа
Кіл мі сомбаді
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Мова є інструментом упливу лише коли суспільство з цим погоджується

І Христі це вклали в голову
Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
Ми не про регіони українського сходу , ви тему створили про артистів
Я зробила висновок з того інтерв‘ю , що артисти мають вибачитися і покаятися перед українцями і закликати до підтримки всього українського
По факту визнали свою помилку публічно дорофєєва та Алан Бадоєв
Christ1na• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990

І Христі це вклали в голову
А ви намагаєтеся зараз людям у голову вкласти що мова не важлива? Чому тоді кацапи все українське одразу нищать і так свою мову відстоюють?
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Серьезно?))))
Лилу.........
Я з російськомовними друзями обговорюю ненависть до кацапні.

І мова не є для нас проблемою. Ми розуміємо один одного прекрасно. Ми консолідовані ідейно. З бійцями рдк, з іноземним легіоном. Ніде питання мови не стоїть.
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляChrist1na
Важлива лиш ідейність і те що людина робить задля України. Най вона хочросійською розмовляє.

Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
коли російська імперія як святиню несе свій язик , балет і пушкіна в світ , а потім їде російський танк на того кому не подобається толстой в свєму домі
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Не мають артисти вибачатись. Мають вибачитись ті хто здав яз. Лиш вона могла врятувати нас від нападу

А Христя підміняє поняття
Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ачотакова
І якби наша молодь не розуміла російську то нафіг їм був портібен той серіал ’ слово пацана ’ та романтика гопника(
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
То ми маємо брати з них приклад?

Я не хочу україномовних людей, які обкрадають Україну, роздирають її. Я хочу свідомих ідейних які матимуть бажання її розбудовувати. І неважливо якою мовою вони говорять
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Ага.и главное не сопротивляться бо то мышебраття и достоевские ж любимыеписатели
Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляPrervana
Ви заплутались в термінах
Нацизм , фашизм і рашизм !
У путлера ціль -’ русскій мир ’
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Скажіть це Христі, любительниці набокова
Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990

А Христя підміняє поняття
У нас не було кнопки від ядерної бомби , досі тут популізм розводити , все було на росії у кремлі
автор lilu1990 • 09 марта 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Якої накуй кнопки. Казки для бідних. Щоб по судам не таскали винуватців. Поговоріть зі справжніми експертами, а не підсадними качками
Ирина-bbd0• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
То ми маємо брати з них приклад?

Самый самый простой вопрос
Зачем Вы лично перешли на мову? Исходим из списка Ваших тем
Мимикрия или что?
Прошу максимально развернутый ответ
Mariya Prokhorova• 09 марта 2024
Ответ дляlilu1990
То ми маємо брати з них приклад?

Корупціонери є в будь який країні , головне розміри корупції
ви думаєте росію не нищить корупція ?