фан L.O.S.T.• 09 марта 2024

Я погана дружина

Я погана дружина, просто невдаха. В мене не виходить підтримувати вдома чистоту, так як нічого не встигаю. Я весь час працюю, щоб орендувати житло, вистачало на харчування та одяг. В мене взагалі немає вільного часу, я ніколи не можу собі дозволити хоча б просто повалятись декілька годин. Я все роблю по часах, щоб трохи перепочити від роботи, я засинаю на хвилин 10, просто, щоб заснути ( я працюю вдома) а потім просинаюсь, щоб не хотілось спати. Чоловік каже, що в нас не так чисто, або пиль не витерта.
Як стати хорошою дружиною та все встигати?
Потішаюся• 09 марта 2024
Відключити інтернет
ХтоЯкщоНеЯ• 09 марта 2024
Знайти іншого чоловіка, який буде нормально заробляти, щоб покривати потреби родини. А ви були жінкою, а не ломовою конякою.
Пацака-задирака• 09 марта 2024
Ягрязнюха, меня муж называет орком
автор фан L.O.S.T. • 09 марта 2024
Ответ дляПотішаюся
Відключити інтернет
Не можу, я працюю онлайн
Там-тарарам• 09 марта 2024
если ему грязно, то может и сам убрать. вы пока что можете делать вот такую работу и договориться что лежит на вас.
Не любовница• 09 марта 2024
пусть муж и убирает
Гореотума• 09 марта 2024
Обіймаю вас!
Ви достатньо хороша і великий молодець, а люблять не за борщі і чистоту, не за зручність в побуті. Відпочивайте побільше і розслабтесь. Це я вам кажу, як людина, одержима чистотою, але коли я захворіла так, що встати не змогла, то ніхто від пороху в хаті не вмер, як і від голодної смерті.

Чоловікові кажіть, хай бере і прибирає, а не язиком патякає. Або хай гроші на помічницю виділить
_inka_• 09 марта 2024
Ви постійно працюєте, щоб були гроші на аренду, їжу, одяг. А де в цій схемі чоловік? Я вважаю, що якщо він не може забезпечити свою сімю, то в нього не можебути до вас жодних претензій по побуту. Якщо ви обоє працюєте, побут має ділитися по полам. Якщо йому не чисто, хай візьме поприбирає. Любіть себе, ваші самопожертвування все одно ніхто не оцінить
Козяка-маляка• 09 марта 2024
Я навіть не намагаюся щось там підтримувати, але я гарна дружина. Це незв´язані речі
Я_з_Франека• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не можу, я працюю онлайн
а ночью почему не убираете, спите что ли? хотя конечно мужу мешать будете, но пыль вытереть можно,и кухню тихонько вымыть тоже можно
So_so• 09 марта 2024
На данном этапе развития Вашего мышления никак.
автор фан L.O.S.T. • 09 марта 2024
Ответ дляГореотума
Обіймаю вас!

Дякую)
Гореотума• 09 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
І потім у ванні тихенько поплакати, щоб коханого не розбудити
автор фан L.O.S.T. • 09 марта 2024
Ответ для_inka_
На оренду ми скидаємось. Продукти нам іноді передають його батьки, всі інші купую я.
Я_з_Франека• 09 марта 2024
Ответ дляГореотума
можно плакать и зеркало вытирать
Пиши-пропало• 09 марта 2024
Так вы не жена плохая, а неуспевающая хозяйка)
При нынешнем темпе жизни, быт нужно упрощать всеми доступными способами и инструментами, а это задача мужа - накупить всякой техники... имхо.
Как говорится - работающей женщине самой нужна жена)
Гореотума• 09 марта 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
можно плакать и зеркало вытирать
Точно! І не подумала! І плитку шурувати
НетЕщеНаверное• 09 марта 2024
То чоловік у вас поганий, а. не ви. Усі повинні порівну вести господарство, якщо всі працюють.
Гореотума• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Якщо аренда пополам, то пополам і приготування їжі, і прибирання
Ласунка• 09 марта 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Мой покрывает, а пыль все равно лежит. И?
Борисфенка• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Навчіть його прибирати. Кому що не подобається - той те і виправляє.
автор фан L.O.S.T. • 09 марта 2024
Ответ дляГореотума
Ні. Декілька разів на місяць чоловік може приготувати ( я готую кожен день). А прибирати він не хоче. Навіть не хоче підтримувати чистоту, все розкидає.
Відірву та викину• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
То не готуйте кожен день. Самі собі проблеми робите
Кондуктор автобуса• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А зачем Вам этот муж?)
Гореотума• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
То беріть грошима і наймайте людину, яка буде прибирати тоді, коли його черга. Або хай інакше компенсує свою неучасть в прибиранні.
Справедливість понад усе
Чарочка діда• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не можу, я працюю онлайн
Якщо ви платите за житло
Їжу

То що робити ваш чоловік?
Окрім того, що вас критикує?
Чарочка діда• 09 марта 2024
Ответ дляГореотума
Точно! І не подумала! І плитку шурувати
І раковину помити ніколи зайве не буде.
Ти диви
В неї час плакати є .
Я_з_Франека• 09 марта 2024
Ответ дляВідірву та викину
нет, а кто должен,этот святой человек?а когда ему отдыхать? какие вредные советы
Чарочка діда• 09 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А з заробітками в нього що?
автор фан L.O.S.T. • 09 марта 2024
Ответ дляЧарочка діда
Якщо ви платите за житло
Їжу

То що робити ваш чоловік?
Окрім того, що вас критикує?
Цього тижня він мав чотири вихідні. Спав, грав ігри, з котом грався, один раз приготував.