ЭкстрасенсиХаЯ• 09 марта 2024
Хто купував недорогий будинок (до 40тис у.о)
Хто за останні 2 роки купив і переїхав в приватний будинок в селі чи невеликому місті (в Україні)?
Яка ціна була? Чи задоволені ви в результаті, які виявились підводні камені?
Ответ дляГубка Боб
В любому селі вибору не буде - 1 школа, 1 аптека,1 магазин та сільрада
Ну чого, у селі моєї мами ще є ресторан на околиці і церква - то святе.) А ще укрпошта, куди без неї.
Проте є зараз і сучасні села, де магазинів не один, де є кафе, нова пошта навіть і т.д.