09 марта в 20:36

Купила в сільпо суп

Неймовірно смачний ,дуже наваристий та гострий тільки м´яса забагато,як на мене ,вперше спробувала цю страву ц в захваті
Люблю ,щоб вдома було завжди перше наготовлене ,це і зручніше чим в таких контейнерах купляти,але рецепт складний для мене , борщ чи солянку можу без проблем приготувати , тільки ось цей бограч складний дуже (
Лялькодзьоб 09 марта в 20:37
Бограч , он варится с большим количеством мяса , это типа борща
5 1
ПочтальЁнша 09 марта в 20:38
Як може бути забагато м´яса? 😳
Це ж добре, що не одна вода
8 1
автор Единорог_помог 09 марта в 20:38
Ответ дляЛялькодзьоб
Бограч , он варится с большим количеством мяса , это типа борща
Складніше приготування аніж в борша
Чорнобаївка 09 марта в 20:38
бограч складніший за солянку хіба? хм...
я в жодному разі не з осудом, авторко, купуйте і їжте що вам подобається, але ж бограч не складний в приготуванні.
4 8
автор Единорог_помог 09 марта в 20:38
Ответ дляПочтальЁнша
Як може бути забагато м´яса? 😳
Це ж добре, що не одна вода
Ну я не люблю м´яса багато
1 2
Like-995b 09 марта в 20:39
Бограч несложно готовить , и да , он вкусный)
Сижуревувшоке 09 марта в 20:39
Ответ дляПочтальЁнша
Як може бути забагато м´яса? 😳
Це ж добре, що не одна вода
по фото не скажешь, что там много мяса
4 2
Чорнобаївка 09 марта в 20:39
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну я не люблю м´яса багато
а в бограчі ж багато.
повинно бути
2 1
Обстановщица 09 марта в 20:39
Я острое не ем.
1 2
автор Единорог_помог 09 марта в 20:39
Ответ дляЧорнобаївка
бограч складніший за солянку хіба? хм...
я в жодному разі не з осудом, авторко, купуйте і їжте що вам подобається, але ж бограч не складний в приготуванні.
Солянка по суті готується із готових продуктів,а ту поморочитись потрібно і години дві варити
Брюльтик 09 марта в 20:40
класс. Автор, спасибо! Как раз стала заказывать в Сильпо периодически, но супов не видела, вот же ж додумались )) надо попробовать.
Чорнобаївка 09 марта в 20:40
Ответ дляЕдинорог_помог
Солянка по суті готується із готових продуктів,а ту поморочитись потрібно і години дві варити
напевно я якусь іншу солянку готую
бо це багато різного м’яса, яке треба нарізати, ще приготувати брез.
4 1
Брюльтик 09 марта в 20:41
а, увидела на фото сколько грам)
ПочтальЁнша 09 марта в 20:41
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну я не люблю м´яса багато
Аааа
Ну, наступного разу попросіть порцію з меншою кількістю м´яса.
Я рада, що Сільпо не економить й гарно готуж. А то тут вічно розказують про феее як цк можна їсти воно ж з прострочки, воно ж не смачне.
А насправді у них норм кулінарія. Хоча ппц дорога. Але смачна
Трейдер кріпти 09 марта в 20:41
Я брала там Бограч, гороховый и борщ, все вкусно. Иногда бегу домой без сил, а сухомятки не хочется, очень выручает. Вечером же еще и скидки
Чорнобаївка 09 марта в 20:42
цікаво, що в цій темі означає оце -
1 1
Донька подруги 09 марта в 20:42
Постійно беру бограч у Сільпо. Де там м´яса багато,? Усі розфасовки до 380г, там м´яса три кусочки максимум.В останнє взагалі в одному лоточку попався кусок курячого м´яса:(.
Вариться простіше ніж борщ.
1 2
Морская свинка 09 марта в 20:43
Ответ дляПочтальЁнша
Аааа
Ну, наступного разу попросіть порцію з меншою кількістю м´яса.
Я рада, що Сільпо не економить й гарно готуж. А то тут вічно розказують про феее як цк можна їсти воно ж з прострочки, воно ж не смачне.
А насправді у них норм кулінарія. Хоча ппц дорога. Але смачна
Кого автор должна попросить? Там же написано в упаковке, привозят в магазин уже расфасованное и в вакуумной упаковке
автор Единорог_помог 09 марта в 20:44
Ответ дляБрюльтик
класс. Автор, спасибо! Как раз стала заказывать в Сильпо периодически, но супов не видела, вот же ж додумались )) надо попробовать.
300 з чимось грам ,в мене була ціна 55 гривень
Вона біля кулінарії знаходиться завжди там і борщ, солянка буває,не знаю чи входить це в достатку,щоб не порвалась упаковка та не розлилася по дорозі
автор Единорог_помог 09 марта в 20:45
Ответ дляЧорнобаївка
напевно я якусь іншу солянку готую
бо це багато різного м’яса, яке треба нарізати, ще приготувати брез.
Готові набори для солянки давно є,там час приготування хвилин 30 від сили
Стебель березы 09 марта в 20:45
Я бограч не готую. Готує чоловік на вогні. Також люблю його, особливо тому, що не маю відношення до його приготування)
автор Единорог_помог 09 марта в 20:46
Ответ дляТрейдер кріпти
Я брала там Бограч, гороховый и борщ, все вкусно. Иногда бегу домой без сил, а сухомятки не хочется, очень выручает. Вечером же еще и скидки
Я колись із білої спаржі крем суп брала, дуже смачно,але його вже не роблять
автор Единорог_помог 09 марта в 20:47
Ответ дляДонька подруги
Постійно беру бограч у Сільпо. Де там м´яса багато,? Усі розфасовки до 380г, там м´яса три кусочки максимум.В останнє взагалі в одному лоточку попався кусок курячого м´яса:(.
Вариться простіше ніж борщ.
Для мене три шматка то вже ого ого
автор Единорог_помог 09 марта в 20:48
Ответ дляДонька подруги
Постійно беру бограч у Сільпо. Де там м´яса багато,? Усі розфасовки до 380г, там м´яса три кусочки максимум.В останнє взагалі в одному лоточку попався кусок курячого м´яса:(.
Вариться простіше ніж борщ.
То великі шматки просто попалися
Мурзилка 09 марта в 20:50
Так покупайте несколько штук и в кастрюлю дома)
Чорнобаївка 09 марта в 20:50
Ответ дляЕдинорог_помог
Готові набори для солянки давно є,там час приготування хвилин 30 від сили
ну то мабуть не зовсім солянка
бо тільки брез готується півтори-дві години
2 5
автор Единорог_помог 09 марта в 20:50
Ответ дляМурзилка
Так покупайте несколько штук и в кастрюлю дома)
Так не цікаво, цікаво своє приготувати та насолоджуватися потім
Чорнобаївка 09 марта в 20:51
Удалено администрацией...
Незламна Україна 09 марта в 20:52
Ответ дляЕдинорог_помог
Складніше приготування аніж в борша
А мені навпаки, поки на той борщ всього намижєш, начистиш, наріжеш, натреш, напасеруєш, навариш, по черзі покидаєш...
Бограч складніший хіба тим, що борщ з заплющеними очима, а бограч треба в рецепт заглядати. І через це буває нервую, типу не впевнена в кінцевому результаті
автор Единорог_помог 09 марта в 20:53
Ответ дляНезламна Україна
А мені навпаки, поки на той борщ всього намижєш, начистиш, наріжеш, натреш, напасеруєш, навариш, по черзі покидаєш...
Бограч складніший хіба тим, що борщ з заплющеними очима, а бограч треба в рецепт заглядати. І через це буває нервую, типу не впевнена в кінцевому результаті
У Бограч щей спеціальних спецій багато потрібно