Все питаю зарання• 09 марта 2024
Почему такое сообщение
«Дорогі учасники, тема не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff»
Девушки, праздный интерес. Почему такое сообщение появляется в теме? Это в ответ на жалобу какой-то советчицы?
З повагою, Команда Kidstaff»
Все питаю зарання
• 09 марта 2024
Ответ дляYaЯна
Удалено администрацией...
А адміни особисто вичитують теми? Чи це ваше припущення?
Все питаю зарання
• 09 марта 2024
Ответ дляДелиВерка
кгб следят за вами
Чудесно . Как интересно жить
Все питаю зарання
• 09 марта 2024
Ответ дляYaЯна
Звісно читають
Я , извиняюсь, а вы как об этом знаете?)
Почемучка• 09 марта 2024
Це коли тема відходить від запросу та питання автора і переходить в хамство, образи, неконструктивну критику або політику(хоча тема про інше зовсім)