Мрії у вирії• 10 марта 2024
Робота в ЗСУ
Хто з ваших знайомих жінок пішов працювати бухгалтером, діловодом? Які ще є там спеціальності для жінок без мед освіти. За освітою фінансист. Зараз не працюю в Україні. Планую повертатися. Хто що підкаже.
Кудесница_с_пургеном• 10 марта 2024
Знайома в декретній відпустці, не планує виходити. Сказали, як тільки вийде на місяць на навчання, в далі хтозна
Мрії у вирії
• 10 марта 2024
Ответ длямиссАрфография
Знайома пішла, бухгалтером, підписала контракт, працює.
Як їй там?
миссАрфография• 10 марта 2024
Ответ дляМрії у вирії
Як їй там?
Подобається, живе вдома. Але вона, як і інші жінки, які підписали контракт на невійськові спеціальності, проходила обовʼязковий 1-місячний курс молодого бійця, навіть 50-річні жіночки. Каже, було фізично напряжно, але всі впорались і навіть трохи схудли/підтягнулися, то задоволені.
Жінка з перцем• 10 марта 2024
Це не робота, а служба військова. Сьогодні тут, а завтра там. Не нормований графік, казарменний стан, нічні виізди. І це я в стройовій накази роблю всього на всього
Мрії у вирії
• 10 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Гроші платять вчасно ?
Жінка з перцем• 10 марта 2024
Ответ дляМрії у вирії
Гроші платять вчасно ?
Це єдине питання, яке вас хвилює? Вчасно
Жінка з перцем• 10 марта 2024
Ответ для40ка
Нормальне питання.
А чому людину це не повинно хвилювати?
І більше питань по військовій службі немає? Ну тоді людина уявлення не має куди йде
Мрії у вирії
• 10 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Да, мені потрібна робота за гроші
Зам. зав. Анонима• 10 марта 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так автор и пришла распросить что да как, в том числе и про оплату.
МУСЯкомарова• 10 марта 2024
Ответ дляМрії у вирії
Да, мені потрібна робота за гроші
Подписала контракт в одном месте. Через три месяца перевели в другую область. Контракт разорвать нельзя
Весотехник• 10 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
А дети (школа/сад) , то ваша теперь проблема ? Или не берут с детьми ?
МУСЯкомарова• 10 марта 2024
Ответ дляВесотехник
Это отмочалила моя родственница.
Это ваши проблемы. Вы же чем-то думали, когда подписывали контракт
Укр_жіночка• 10 марта 2024
Учитывайте то, что оттуда хрен уволишься, у меня знакомая сейчас пытается уйти оттуда.
Весотехник• 10 марта 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Это отмочалила моя родственница.
Капец (
Жінка з перцем• 10 марта 2024
Ответ дляВесотехник
А запрет на выезд будет ?
Щоб в інше місто поіхати, треба рапорт писати і не факт, що підпишуть. А ви про закордон)
Разгуляшка• 10 марта 2024
Ответ дляВесотехник
А чья это может быть проблема? Зсу это такой же работодатель как и любой другой, окромя пункта о разрыве контракта. Смена локации означает и смену садов и школ для детей, не или пусть на попечении родственников остаются.
В остальном, знакомая присроившаяся туда в июне 22 когда все получали сотку, последний месяц очень напряжена, дескать прям в окоп конечно не отправят, но вот на ротацию на восточное напоавление вполне реально.
Укр_жіночка• 10 марта 2024
Короче, автор, если вам не хватает головной боли в жизни идите туда. Я бы не шла и никому не советую. И поначалу там много платили, сейчас такого уже нет.
Ду да ду да ду• 10 марта 2024
Дівчатка , там є робота як для цивільного, як ви пишете наприклад бухгалтер - то не військова людина на навчання не їздить.
Діловод - але підписуєте про нерозголошення документ
І якщо думаєте що туди так легко попасти - то ні
Ду да ду да ду• 10 марта 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
то вона хто там явно не бухгалтер
Ду да ду да ду• 10 марта 2024
У чоловіка, наприклад 2 е цивільних дівчат, вони не мають відношення до війни до навчань їх туди не залучають!
Але шоб туди попасти треба знайомі , так з вулиці не чула шоб когось брали.
Мрії у вирії
• 10 марта 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Це вже треш. А робота без знайомств , якщо не на касу в супермаркетах?
Ду да ду да ду• 10 марта 2024
Ответ дляМрії у вирії
Цей треш був давно, вони тільки своїх пхають туди є знання чи нема..........
Я_канеша_извиняюсь• 10 марта 2024
Щоб поїхати в інше місто, то треба писати рапорт, закордон- тільки якщо по службових справах, гроші вчасно, обовʼязковий КМБ, є можливість отримати офіцерське звання ( молодший офіцерський склад), буде тоді прибавка маленька до платні.
Ду да ду да ду• 10 марта 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дивилася вакансію діловода, чогось тудт хочуть чоловіка
Насправді там може бути написано багато чого, але візьмуть того кого їм треба.
там вакансії довго не пустують