marata• 10 марта 2024

У кого стрижка боб не коротка

Покажіть, будь ласка, фото за можливості) Хочу щось такого плану й не знаю, що )) Може, надихнуся вашими стрижками. Маю пряме густе волосся
Ms. Искренность• 10 марта 2024
Ви з прямого густого волосся хочете зробити боб?

ЯяяКакаджамбо• 10 марта 2024
Це у вас приклад стрижки боб на фото? Однако
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це моя теперішня стрижка ) З неї хочу щось інше
ЯяяКакаджамбо• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Густе красиве волосся, не треба стрижку🥲
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую) Хочеться чогось, не знаю, чого )
БоХатая• 10 марта 2024
У вас такие волосы красивые, не стоит.
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляБоХатая
У вас такие волосы красивые, не стоит.
Дякую! От усе життя одне й те ж - рівний зріз або такий. І іноді хочеться змін, а не знаю, чи варто
Стебель березы• 10 марта 2024
Шикарные волосы! Не надоооооо
Стебель березы• 10 марта 2024
Я такие же отстригла, очень жалею, теперь не растут почему-то, больше 2х лет

автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляСтебель березы
У мене теж з віком значно повільніше відростає( Відстригла спереду типу шторки, досі не можу ніяк відростити 🤯
Научительница• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
не варто
у вас дуже гарне волосся
Не танцую- но пою• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Не варто
АгатаХристя• 10 марта 2024
Яке у вас гарне волосся
Як доглядаєте? Який номер фарби? Теж таке хочу
Стебель березы• 10 марта 2024
В посте 2 там уже и завистники нашлись вашим волосам
Дуб береза• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Покажіть волосся не одразу після перукарні і проф укладки, а таке як воно є. Бо важко щось порадити
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляДуб береза
Ось нечесане й чесане ))
Светка-пипетка• 10 марта 2024
Ответ дляСтебель березы
Вы понимаете, что вот это ’та они тебе завидуют’ мамы говорили, чтобы прервать поток дочкиных бесконечно нудных излияний. Во взрослой реальности мало кто кому завидует.
Волосы автора великолепны.
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляАгатаХристя
Яке у вас гарне волосся
Дякую! Та нічого особливого нема - шампунь і кондиціонер. Фарба Лореаль діа рішес 6.01
Стебель березы• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Ось нечесане й чесане ))
Короче, автор, такую красоту трогать просто запрещено😤😄

автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляСтебель березы
Я зрозуміла ) Може, колись, на пенсії 😂 Дякую!
Инстагра_мерша• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Волосся дійсно шикарне. Але навіщо чекати пенсії, щоб щось зробити? Рахую, що хочеться - пробуйте. Волосся відросте
Душа компанії• 10 марта 2024
Я не розумію, чому можна стригти тільки погане волосся, а гарне не можна… Це якийсь абсурд
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляДуша компанії
Звісно, можна) Тому й прошу поради. Бо набридає все постійне. В інеті купа гарних робіт, але в житті майстри не завжди чують ((
Душа компанії• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Ну то вас вже тут майже відмовили «поціновувачки». Це якесь нездорове мління над чужим волоссям)). Хочете- стрижіть, а ні то ні. Які поради тут можуть бути? Ніхто ж вас по телефону не постриже)). Та і більше варіантів, ніж в інеті, навряд чи порекомендують.
Дуб береза• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Ось нечесане й чесане ))
Круто
Не треба ніяких каре
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляДуб береза
Круто
Не треба ніяких каре
Колись рубанула каре )) Страждала потім
Неновая почта• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Ось нечесане й чесане ))
яке гарне, я теж таке хочу
Бавовнятий Пупс• 10 марта 2024
Я каре отрезала. Теперь его надо укладывать, а мне лень. Но у меня волосы были перепаленные. Вы не режьте
автор marata • 10 марта 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так, оці всі вкладання бісять ))
Бавовнятий Пупс• 10 марта 2024
Ответ дляmarata
Так, оці всі вкладання бісять ))
Я пока хожу в шапке. Как голову помою волосы не висят, а стоят треугольником. Это ужас) у меня густые как и у вас, но в худшем состоянии. В общем. Не режьте)))) Длинные они как то сами укладываются. А с каре сложнее