Губной рояль• 10 марта 2024
Спілкування з кумою
Кума якось дивно себе веде.
Часом спитаю як справи. Часто відповідає ой мовляв кінець світу, зашиваюсь важко, апатія. Потім викладає в сторіз якісь поїздки, свята у компаніях.
Ну я і не чіпаю її. Якщо так важко їй, то нащо обтяжувати своїми розмовами.
Проходить час вона мене питає, що таке ти що образилась, чого мовчиш.
Щось не розумію такої поведінки.
Конфиденциальность• 10 марта 2024
Я вашу реакцию не совсем понимаю. Она вам говорит, что тяжко, зашиваюсь и т.д. и что мешает вам тоже поделиться своими проблемами?
Губной рояль
• 10 марта 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Мої проблеми дійсно проблеми. А її аби просто надати собі значення. Тому я ї не нападаю зі своїми, бо не люблю цього.
Вона живе одна, ні сім´ї, ні дітей. Які проблеми можуть бути?
Губной рояль
• 10 марта 2024
Ответ дляSo_so
Не вижу противоречия. Не хотите общаться, не общайтесь. К чему эти осуждения, обидки?
Зовсім не спілкуватись не вийде.
рукиЖимолости• 10 марта 2024
Ответ дляГубной рояль
Проболеми можуть бути тільки у сімейних?
Сама не знаю• 10 марта 2024
Ответ дляГубной рояль
От прямо завоняло тролятиною зараз…
Або тупістю((
Губной рояль
• 10 марта 2024
Ответ дляSo_so
Не будьте такой лицемеркой
Чого зразу так?
Просто зробити вигляд, що я її не знаю?
Губной рояль
• 10 марта 2024
Ответ дляSo_so
Потому что если Вы не троллите, то Вы тяжелый, токсичный, лицемерный человек. Освободите её от себя.
Ви мене не знаєте і зразу купу помий виливаєте. То може це ви та людина, яку описали у своєму коментарі?
Або ви саме така кума комусь?
рукиЖимолости• 10 марта 2024
Ответ дляГубной рояль
Чого зразу так?
Просто зробити вигляд, що я її не знаю?
Вона робить вигляд,що Вас не знає
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 марта 2024
она себя выдала- у нее все классно и другой круг общения, в котором нет вас.