БолеИменее• 10 марта 2024

Йти працювати де неперспективно, але кличуть, чи шукати далі?

Шукаю роботу секретарем, без досвіду.
Дуже сподобалась директорці однієї компанії, кличе на роботу. А мені там не подобається - не центр міста, працює 1,5 каліки , немає відділів - тільки продажники. До дому близьку, зарплата така ж, як і у великих компаній. Думаю, може піти туди, відпрацювати рочок, і вже через рік з гордо піднятою головою показувати свій досвід роботи? Бо зараз кривляться, на співбесіди якщо і кличуть, то потім чую ‚ви дуже приємна, були раді познайомитись, але нам треба людина з більшим досвідом‘
Мені вже 22, ні кар‘єри, ні зайвих трусів. Що робити?
КонхфЭдкаТузик• 10 марта 2024
Толсто

100pudov• 10 марта 2024
Йти працювати, в манюніх компаніях якраз є розвиток
Ну ниче се• 10 марта 2024
Тобто, 1,5 каліки? У вас люди - каліки?
Секретница• 10 марта 2024
не не соглашайтесь, ну минимум на зам директора разве что
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ дляСекретница
Ондатрова шуба• 10 марта 2024
Я так понимаю, образования у Вас нет.
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ для100pudov
Та де там
Попередня секретар там 5 років працювала

автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Я так понимаю, образования у Вас нет.
Є
А що це міняє?
100pudov• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Та де там
Ну таке, можна стати продажніком, може вона не хотіла
Йдіть
Плюсів більше
Ну ниче се• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Є
А що це міняє?
Освіта є, культури нема
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ для100pudov
Йдіть
Плюсів більше
Та піду, але не дуже хочеться саме там
Якби це була велика компанія - ні хвилини не думала б
Пані з калабані• 10 марта 2024
Для опыта можно и помучаться, но лучше сразу идти туда, где нравится. Не понятно, о какой разнице в зп речь. Если манималка, лучше не надо
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Ніякої різниці в зарплаті
І там і там по 20 пропонуютб
Пані з калабані• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Ніякої різниці в зарплаті
І там і там по 20 пропонуютб
Можно пойти
100pudov• 10 марта 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Я так понимаю, образования у Вас нет.
Интересно, а где это секретарей без вышки берут? Вы давно видели требования???))) как минимум один язык, а лучше 2 быть и бухгалтерлм и ейчаром и кадровиком и турагентом и уборщицей и просто всем всем
100pudov• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Та піду, але не дуже хочеться саме там
Зачем вам большая компания? Большая не факт развиття, аот вооообще
Секретница• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Та піду, але не дуже хочеться саме там
с чего-то надо начинать, нарабатывать опыт
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ для100pudov
Те що ви кажете якраз у маленьких компаніях, куди я йтиму
У великих є окремий ейчар, окремий бухгалтер, кадровик, турагент і прибиральниця
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ для100pudov
Ну у мене вже 3 подруги пішли працювати в інші відділи 🤷🏻‍♀️
У них був шанс. А у мене немає.

Пані з калабані• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Та піду, але не дуже хочеться саме там
В большой компании может быть конвеер и методичное выжимание людей, а в небольшой всему научат и будут лучше относиться
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ дляПані з калабані
Можливо
Жена аллигатора• 10 марта 2024
Спробуйте. Минулої зими зіштовхнулася зі зловживаннями роботодавців із-за війни - затримки зп, виплата 5 частинами ’як Бог дасть’, неофіційно навіть у немалій мережі супермаркетів... Зараз на великих виробництвах проблеми з постачанням сировини із-за війни.
Пробуйте,а там побачите. Зараз тяжко бути впевненим що все буде по КЗОТ і +/- як обіцяли на співбесіді
100pudov• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Рассмешили)) чесно)) вы всё это будете делать и в большой, просто в большой впс чпокать будет больше народа)) скидывать на вас свою неинтересную работу)) распечать, прозвонить и тд)
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ для100pudov
Так, знаю про таке..
100pudov• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Так, знаю про таке..
И не факт, что куда-то переведут)) если будете справляться хорошо офис-менеджером то сидеть там будете до пенсии)
+ опыта у вас нет, в маленькой таки лучше относится будут ну и можно сказать хочу в продажи и перевелут, в большой.. Нет) потому, что в больших свои приколы) зачем менять хорошего офисника?
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ для100pudov
Не знаю, де ви таке бачили
Якщо погано справляєшся - звільнять. Але аж ніяк не переводять в інший відділ))
Знаю по своєму досвіду на жаль
100pudov• 10 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
Не знаю, де ви таке бачили
Знаю по своєму досвіду на жаль
Правильно, если не справляешся, уволят, а если очень хорошо справляешся то хрен переведут, так как хорошего офисника днем с огнем)) и херушку отдадут в другой отдел)
Библиотекарь• 10 марта 2024
Так вы и живете не в центре, если эта работа близко к дому.
Так что к чему понты, очень хочется в общественном транспорте в центр ездить?
автор БолеИменее • 10 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Так, хочеться
А це проблема?
Королева спама• 10 марта 2024
ну вы хоть трусов себе купите, а то и правда в 22 то без трусов печально