Пацан к успеху шел• 10 марта 2024
Чи адекватно ходити на неоплачувані стажувальні дні?
Перший раз прийшла - побула півгодини, пішла, бо нічого цікавого
Завтра запросили ще раз, вже 4 години (‚щоб подивитись на роботу в завантаженні‘)
Без оплати звісно. це норм чи червоний прапор?
буреЛОМКА• 10 марта 2024
А за что платить? Вы не работаете, а только смотрите. За обучение же с Вас деньги не берут...
Личко Невеличке• 10 марта 2024
Ответ дляdulenok
Ну вы пока и не работаете-то... полчаса посидели,
Ще й нічого цікавого не побачила)))
Жена аллигатора• 10 марта 2024
Ответ дляНаверняка
Ні, вся робота повинна оплачуватися
Автор учится.
Тогда она должна оплачивать обучение?
Жена аллигатора• 10 марта 2024
А если вас сейчас вывести на работу и не помогать, вы спокойно и без вопросов справитесь?
Витворунка• 10 марта 2024
Я 2 недели проработала стажировка и потом вы нам не подошли. И еще 5 дней проработала ( бухгалтер ), а потом оказывается это орифлейм . Надо втюривать продукцию, а практику проходила 1С
Червона ікорка• 10 марта 2024
Сложно сказать. На теперешней работе стажировалась бесплатно, но тут знаю хозяев, знала,что не кинут 100%. Зато на предыдущей работе хозяин платил за стажировку, а при увольнении кинул на всю ЗП. Так что, сложно сказать
Запароленое одеяло• 10 марта 2024
Пів години і 4 години - нормально, можна постажуватися і зрозуміти чи це твоє.
А от проходила навчання/стажування менеджером продаж (фактично оператором колл центру), то навчання тривало 5 днів по 8 годин, то стажування оплачувалося, але ставка була меньшою і половину суми за стажування оплачували через місяць, половину - через 3 місяці (після випробувального терміну).
Якщо не залишився працювати після навчання і не пропрацював 1-3 місяці, то стажування виявилося не оплачуваним
В гости звали?• 10 марта 2024
Я себя не на помойке нашла
Есть испытательный срок время которого и оплачивается и тебя вводят в курс дела
Нет - идите на х**